Mt2Mester - Fórum

Legutóbbi hozzászólások

Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10
81
Vitatémák / Re:Vitatéma: Az Új Meteor és Belépő event - 2021
« Utolsó üzenet: írta GayBoy Dátum 2021. augusztus 14. - 00:12:28 »
Üdv!

Tegnap volt az új meteor event. Összességében nem tartanám rossznak, csak bizonyos dolgokra nincs figyelve, illetve az előzőnél sem volt.

Az egyik, hogy korábban sem és most sem kapják meg az offline lévő felhasználók a meteor ládát. Szerintem meg kellene azt oldani, hogy aki legalább 50-100 meteort lead, az kapja meg a meteor ládát automatikusan a leltárába/itemshop leltárba/raktárba. Ha sehol nincs hely, akkor pedig a meteornál tudja bármikor kivenni.

Én például olyan időbeosztással rendelkezem, hogy általában az esti órákban érek csak rá. A meteor event kb. 16 óra körül került be és gondolom egészen reggelig lehetett gyűjteni a kvótát. Én is hozzájárultam ehhez hajnalban, hiszen kb este nyolctól hajnal kettőig volt lehetőségem én is meteorokat leadni. Azonban nem kaptam érte semmit, mert mire ismét játszani tudtam, az event véget ért. Nem tudtam még a szilánkot sem farmolni és az azokért járó ládát se összegyűjteni.

Javaslatom az lenne, hogy a meteor event legyen 48 órás. Első felében 24 órán keresztül keljen magát a meteordarabokat gyüjteni és kapjon mindenki ládát, ha legalább leadott egy bizonyos mennyiséget. Ha 12 órára terveztétek a 20 ezer kvótát, akkor duplázzátok meg simán. Ha nem megoldható az, hogy automatikusan megkapják az offline karakterek a meteor ládát, akkor legalább vehesse át egyből amikor lead 50-100at (az értéket rátok bízom), vagy vehesse fel akármikor amíg a következő ilyen event el nem kezdődik.

A meteor szilánk is tarthatna 24 órán keresztül és így lenne lehetőség 2-3 ládát kifarmolni.

Összességében jó ötlet a változtatás, mert így több ládát lehet szerezni, csak azok akik mindennap egy bizonyos időpontban tudnak csak játszani, farmolni, azok kiesnek erről.
Ezért gondolnám úgy, hogy az eventet két 24 órás blokkra lehetne szedni.
82
Hírek & Felhívások / Re: MESTER/BETŰ EVENT - 2021.08.03. 2021.08.13.
« Utolsó üzenet: írta Edwil Dátum 2021. augusztus 13. - 23:21:52 »
A Verseny győztese:
LegendForeVR


A sorsolás győztesei:
LaGGoFarM
xday
MrCrow
Nuke
Pentakill44

Különdíj véletlenszerűen:
Bourrasque

Gratulálunk a nyerteseknek!
83
Eventek / Meteor Event - 2021
« Utolsó üzenet: írta Edwil Dátum 2021. augusztus 11. - 11:29:53 »
Meteorkő event - 2021

A kvóta leadásáig minden szintednek megfelelő mob dobhat Meteor darabot 70-es szint felett(kereskedni lehet vele).

Gyűjts össze minél többet belőle és add le a saját birodalmad Map1-én található Meteornak!

Minden birodalomnak közös kvótája van. Így egységesen kell összefogni a birodalmak köztik egyezményeknek köszönhetően. Ha a kvótát eléritek, akkor felvehető a Meteor Láda 1x, egészen a kvóta végéig!

Meteor láda tartalma lehet:

  • Jogardarab
  • Ambrózia (5 darab)
  • Kék Királyi Pecsét
  • Királyi Pecsét
  • Arany Medál
  • Sötét Fejedelem Szarva
  • Elveszett Térkép
  • Rejtély Láda
  • Urk hívó
  • Ille hívó
  • Somar hívó
  • Gyilokmadár hívó
  • Kratos

A kvóta leadása után, több Meteor darab nem fog esni! Ezek után Meteor szilánk eső kezdődik, egészen a Kvóta végéig hasonlóan a Meteor Darabokhoz. (70-es szint fölött!). A Meteor Szilánk eső alatt, 100 darab Meteor Szilánk beváltható 1db Tűzgömb ládára, akár többször is egymás után!

Tűzgömb ládából nyithatsz:

  • 500 SÉ JEGY
  • Gyémánt medál
  • Kék zalgori sárkány hívó
  • Zöld zalgori sárkány hívó
  • Yoon-Ryoong talizmánja
  • Xio Young talizmánja
  • Ee Ryoong talizmánja
  • Prémium Skill erő
  • Lélekkalapács
  • 1órás EXP gyűrű
  • Ambrózia (8db)

Ha nem sikerül elérni a napi kvótát, akkor senki nem kap meteor ládát, és Meteor Szilánk sem fog esni, hiába adtál le te magad 1000 db meteor darabot (konklúzió: csapatmunkára mindenképp szükség van)!

A kvóta elérése esetén birodalmad minden játékosa megkapja a meteor ládát, de a kvóta egy megadott időpontig tart, és ehhez van kötve a meteor ládák felvételének határideje is!
 
Tehát: nem elég elérned a kvótát, még időben is kell legyél, mert a meteor ládát csak addig veheted fel, utána elbukod (konklúzió: ne bízz semmit a véletlenre, még idejekorán gyűjtse össze birodalmad a meghatározott meteor darab kvótát, hogy legyen időd a ládát is felvenni)!
84
Hibák és javaslatok / Re:Hibabejelentő
« Utolsó üzenet: írta GayBoy Dátum 2021. augusztus 10. - 21:34:48 »
A sima metin2wiki szerint átváltozás közben, ha a Sura használta korábban a pengét, majd az, ha lejár akkor kevesebb támadóértéke lesz.
Elméletileg egy Harangvirág lé megivása után ez megoldódik hiszen a rendszer teljesen újraszámolja mennyi támadóértéknek kellene lennie és ahhoz adja hozzá a Harangviráglé általi mennyiséget.
Ennek pedig működnie a harcos karaktereken is.

Egyébként változás közbe egyáltalán nem érdemes spelleket használni, mert úgyis csak az elején tudod kihasználni, a 35 perc alatt. Maximum bossok hamarabbi leölése miatt lehet jó, de szerintem nincs sok értelme.
85
Hibák és javaslatok / Démon Torony 9. emelet Kaszás bug
« Utolsó üzenet: írta GayBoy Dátum 2021. augusztus 10. - 21:31:08 »
Üdv!

A Kaszás nem dob ládát amikor megölöm. 75-ös karakterrel próbáltam 3x is de semmi. A hiba kb. 1-2 hete áll fenn.
A run kb. 1 óra is lehet tekintve, hogy a 7. szinten akár 20-30 percig is lehet ütni a metineket mire kiadja a jó térképet. Az 5. szinten is van egy alap 20 perces idő.
Ezért ez nem egy olyan boss amit olyan könnyen lelehetne ölni ch váltásokkal így szerintem minden egyes alkalommal droppolnia kéne ládát.

86
Hírek & Felhívások / MESTER/BETŰ EVENT - 2021.08.03. 2021.08.13.
« Utolsó üzenet: írta Edwil Dátum 2021. augusztus 03. - 12:31:09 »
2021.08.03. 2021.08.13(estig). Event nyereményei:

A verseny nyereményei 200+-os szinttől::
- 100.000 Sárkány Érme
- Egy választható tárgy (- Amely nem lehet egyéb eventek nyereménye -) VAGY a karácsonyi TP véglegesítése a karakteren.
- Egy a kasztodnak megfelelő szobor a játékban, amely szeptember elejétől a végéig lesz megtekinthető a birodalom fővárosában.

A verseny nyereményei 200-as szint alatt:
- 100.000 Sárkány Érme
- Egy választható tárgy (- Amely nem lehet egyéb eventek nyereménye -).
- Egy a kasztodnak megfelelő szobor a játékban, amely szeptember elejétől a végéig lesz megtekinthető a birodalom fővárosában.


A sorsolás nyereményei (5 ember lesz kisorsolva):
- 50.000 Sárkány Érme

Szobor:
87
Mountok / [WIKI] Az új (király) Rákok
« Utolsó üzenet: írta Edwil Dátum 2021. július 24. - 22:22:27 »
Vörös Rák   1. Szint | Mindig a legnagyobb szintű bónuszt kapod meg! | | Bónuszai: | 5% Félemberek Elleni erő | |   Nem lehet vele kereskedni!
A Vörös Rák a zöld Halásztól beszerezhető, Vörös Rák Ollóért és Kicsi vörös rák Ollóért!




Vörös Rák   2. Szint | Mindig a legnagyobb szintű bónuszt kapod meg! | | Bónuszai: | 10% Félemberek Elleni erő | 5% exp bónusz | |   Nem lehet vele kereskedni!




Vörös Rák   3. Szint | Mindig a legnagyobb szintű bónuszt kapod meg! | | Bónuszai:  | 10 KK | 15% Félemberek Elleni erő | 10% exp bónusz | |   Nem lehet vele kereskedni!




Kék Rák   1. Szint | Mindig a legnagyobb szintű bónuszt kapod meg! | | Bónuszai: | 5% Szörnyek Elleni erő | |   Nem lehet vele kereskedni!
A Kék Rák tárgypiacról beszerezhető!





Kék Rák   2. Szint | Mindig a legnagyobb szintű bónuszt kapod meg! | | Bónuszai: | 10% Szörnyek Elleni erő | 5% Varázs Seb. | |   Nem lehet vele kereskedni!




Kék Rák   3. Szint | Mindig a legnagyobb szintű bónuszt kapod meg! | | Bónuszai: | 25.000 TP | 15% Szörnyek Elleni erő | 10% Varázs Seb. | |   Nem lehet vele kereskedni!


A fejlesztés Seonnál történik!

Fejlesztési tárgyak, nem kereskedhetők, csak Kereskedelmi Event Alkalmával:
Vörös Rák Olló -> WZ pont
Kicsi Vörös Rák Olló  -> Mino Pont
Vörös Rák Fej -> Naga Pont
Vörös Rák Csáp -> Rubin Pont
Kék Rák Olló -> WZ pont
Kicsi Kék Rák Olló -> Mino Pont
Kék Rák Fej -> Naga Pont
Kék Rák Csáp -> Rubin Pont



Kereskedhető Fejlesztési tárgyak:
Kék és vörös Rák Láb --> Slime Láda

88
Hibák és javaslatok / Re:Kereskedés map1en kívül
« Utolsó üzenet: írta BlueHawk Dátum 2021. július 10. - 07:03:13 »
Sziasztok.

Igazából egyszerűbb lenne a dolog, ha a belépők is kidobhatóak lennének.
Vagy készülj több belépőkkel a karikra. Inkább több legyen mint kevesebb.
Ha magadba játszol ismered a határaid, miből mennyi megy le.
Ha állandó csapat akkor is kiszámítható szinte.

Ritka eset amikor mindig idegen csapattal tolod illetve ha nem mindig akad...
Igazából most 1-2 belépőkről beszélünk. Gömb az semennyire sem gáz hiszen a fő karaktereddel ütsz és nyilván azon van a SÉ is. (99%)

Igazából ez nem olyan nagy probléma mint a többi.
Elismerem én is,kellemetlen mikor beleférne az az 1-2 run és ki kell menni map1-re. De hát ez van.
De nem a világ vége.
89
Hibák és javaslatok / Re:Kereskedés map1en kívül
« Utolsó üzenet: írta deirdrLYMAN12 Dátum 2021. július 09. - 17:31:52 »
Eszméletlenül jó, hogy megtaláltam ezt a játékot. Mindenhol csak a Dota 2-öt meg a League of Legendset tolják az ember arcába, végre valami magyar, ami tök jó. Rám is fér a kikapcsolódás, egy aprócsak kis bokszban ülök egész nap és a valuta átváltás rejtelmeivel foglalatoskodom. Persze meg kell élni az embernek valamiből, de a nap végére néha annyira kifulladok, hogy alig várom, hogy a gép elé kerülhessek. Ilyenkor tud igazán kikapcsolni az agyam. És már kinőttem abból a korból, hogy Counterstrike vagy egy Fortnite kielégítse a kikapcsolódási vágyaim.
90
Összesítők / [WIKI] Nyári Kalapok
« Utolsó üzenet: írta Edwil Dátum 2021. június 25. - 15:51:56 »
A nyári kalapokat kizárólag csak nyáron tudod megszerezni!

Tárgypiacról az alábbi Kalapokat tudod megvásárolni, mindegyik 2 napos!
5% wari deff - 10%wari elleni 50támadó érték 50 mágia támadó érték

5% ninja deff - 10%ninja elleni 50támadó érték 50 mágia támadó érték

5% sura deff - 10% sura elleni 50támadó érték 50 mágia támadó érték

5%sámi deff - 10% sámi elleni 50támadó érték 50 mágia támadó érték

15% mob elleni 15% exp bónusz




A zöld horgásztól az alábbi PvP hajakat tudjátok megvenni *Kék Teknősért cserébe, mindegyik 1 napos:


10% wari deff - 20% wari elleni vagy  20% ninja elleni vagy 20% sura elleni vagy 20% sámi elleni (választó az elleni erő)

10% ninja deff - 20% wari elleni vagy  20% ninja elleni vagy 20% sura elleni vagy 20% sámi elleni (választó az elleni erő)

10% sura deff - 20% wari elleni vagy  20% ninja elleni vagy 20% sura elleni vagy 20% sámi elleni (választó az elleni erő)

10% sámi deff - 20% wari elleni vagy  20% ninja elleni vagy 20% sura elleni vagy 20% sámi elleni (választó az elleni erő)



A zöld horgásztól az alábbi PvM hajakat tudjátok megvenni *Kék Teknősért cserébe, mindegyik 2 napos:

20% mob elleni 20 exp bónusz 5% átlag kár

*=1db Kék teknős ára 200db (sima) Zöld teknős.
(Minden szörny dobhat Teknőst, ha az event aktív*!
(*Minden nyári hétvégén és extra napokon aktív az event!)





Férfi:



Női:


A TÉMA MÉG SZERKESZTÉS ALATT ÁLL!
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10