Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Játékosok pocsék ötletei  (Megtekintve 5383 alkalommal)

Nem elérhető BlueHawk

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Játékosok pocsék ötletei
« Dátum: 2018. november 14. - 06:57:36 »
Sziasztok kedves játékosok és Team Tagok !

Ebben a témában kicsit paprikás leszek.  ;D
Első sorban szeretnék beszélni a Játékosok bizonyos ötleteiről,mert már tele van vele a fórum és a facebook csoport is.

Az egyik ötletet boncolgatnám amit a sok "ártatlan szegény áldozatocska" hozott fel,még pedig a PIN rendszer/Leltárjelszó/Karakterjelszó.
Hát el kell szomorítsalak kedves "áldozat(ok)". ELLENZEM mindet.
Semmi kedvem sőt szerintem senkinek 1000 jelszót megjegyezni meg egy teljes belépést másodpercekről órákra cserélni.
Ami tipikus probléma fiatalabbak körébe hogy még az ID PW-t is sokszor elfelejtik akkor minek még egy gond még egy szám?
SŐT még néha az emailt címet is amin regisztráltak.

Vegyünk például egy "feltörést".

Ugye mindenki azzal jön,hogy szar az adatbázis nincs védve engem igenis feltörtek bla bla bla....
De az illető bele se gondol,hogy mi van...Egyből szar a szerver és köpködi meg szegény GM-et nyúzza map1en hogy adja vissza aztán meg van sértődve ha a supportra irányítják.

Elmagyarázom tündérbogaram.
Valószínűleg MÁSIK szerveren jobbik esetben TE ugyan azt az ID PW kombinációt használod. Rosszabbik esetben más. Nos ez gyakori ne is vitassuk.
Ezért sem jó ha Például ID tibi95 jelszó meg Nagytibor1995 mert nagyon "tipikus kombó".

A M2Mester számtalanszor figyelmeztetett,hogy NE használjunk 1 fajta ID/PW-t több helyen főleg nem metinen.

A másik dolog meg a kis Vérpistik akik úgy adják elő,hogy természetesen itt sem ők a hibásak.
Mert ugye csalni nagyon jó és fontos és kell mint a drog. Google a barátja...De sajnos ismét elszomorítalak. Nem a barátod.  8)
Le szed az illető 5-10 "Hacket" abból 1 jó max...Vagy annyi se...De abba nem gondol bele ,hogy számtalan kémprogramot be lehet így kapni.
És akkor már itt bukta a dolgot. Már is TE vagy a hibás. Azért "KÉMPROGRAM" mert nem fog neked ott visítani,hogy itt vagyok kisgyerek.
Sok vírusirtó észre sem veszi,hogy van egy ilyen a gépünkön.

Vannak ugye jó kis barátaid akikkel szívesen megosztod az adataid.
De megint szóba jön. Az ő gépe/hálózata mennyire is biztonságos?  ::)
Még egy hibalehetőség.

Tapasztalataim szerint én 9 éve metinezek és EGYSZER SEM "pakoltak le". És 4 metinen ugyan az a ID PW-m :-)
És köztük volt egy bizonyos metin nem írom le melyik,amelynek konkrétan 2-3x kerültek ki az adatbázis adatai.
És még azóta is várom a vendégeket,de semmi.   :'(

Legyen berakva engem nem zavar HA !!! Ki és be lehet kapcsolni.

De összesítve mondom felesleges...Ha kémprogramod van úgy is megtudják azt is..Tehát felesleges fáradozás.
Az adatbázist ha "feltörnék" akkor ott is szerepelne ez az adat szóval megint kuka...Azt is látják...

Természetesen nekem is van saját ötletem aminek több az esélye így megosztom veletek.

Röviden annyi,hogy a weboldalon lehetne 1 darab IP címet megadni és csak úgy engedne bejelentkezni.
Természetesen ez módosítható lenne. Mert sokan verik magukat a "Dinamikus IP-re."
Sok dolog van ami nem változik akkor rakjuk a dolgot MAC címre. Nem hallottam hogy ennek a módosításával töltené valaki az időt. :-)

Jön a kérdés !!

De akkor is be tud lépni az adataimmal weben és át állítja az ő IP jére.  :o :o :o
-Hát nem fogja mert csak arról az IP ről vagy MAC ról módosíthatod ami el van mentve.  8)
 
De ez bonyolult bele se megyek. Eleve akkor oda is(Webre) csak azzal az IP MAC dologgal engedhetne be ami elvan mentve, akkor menne a hiszti ismét  :'(

Kérdés az,hogy ki minek örülne jobban?
« Utoljára szerkesztve: 2018. november 14. - 10:59:12 írta Devil »