Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Kliens bezáródás.  (Megtekintve 6143 alkalommal)

Nem elérhető adblue

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Kliens bezáródás.
« Dátum: 2019. február 09. - 09:38:57 »
Sziasztok!
Frissítés óta a kliensem ha meg nyitom be lépek, be záródik. Nem tudom hányszor próbáltam meg újra rakni stb..egyik sem sikerült...ideig óráig bírja utána megint kezdődik hogy be zárul.

Mi lehet ennek az oka?

Nem elérhető Winter

  • Former Teamler
  • Veterán
  • *
  • Hozzászólások: 1069
  • Játékos
Re:Kliens bezáródás.
« Válasz #1 Dátum: 2019. február 09. - 16:49:10 »
Szia!

Ezt olvasd át kérlek: https://mt2mester.eu/forum/index.php?topic=60.0

Üdv,
Winter

Nem elérhető adblue

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Kliens bezáródás.
« Válasz #2 Dátum: 2019. február 09. - 17:58:41 »
Az odáig oké, de nem most kezdtem. Alap vető dolog ez amit linkeltél. De nincs is mit ki kapcsolni. 14x raktam újra és be záródik 2 percen belül.

Nem elérhető Agenda

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 22
Re:Kliens bezáródás.
« Válasz #3 Dátum: 2019. február 10. - 14:58:04 »
Üdv.

Rengeteg dolog lehet a háttérben :)

Próba 1. : Nyisd meg a youtubot, és indíts el egy videót, és amikor elindult a videó nyisd meg a klienst és hagyd, hogy végig menjen a patcher rész. Amikor rányomhatsz a "Start" gombra legyen a kliens a videó felett megnyitva, és úgy nyomj rá a "Start" gombra.
Próba 2. : A Metin2Mestert-t olyan helyre telepítsük, hogy a teljes elérési útban ne legyen egy ékezetes karakter sem! Például jó az alapértelmezett  -  C:\Program Files\Mt2Mester    vagy a C:\games\Mt2Mester

Lehet sok egyéb is, Registry -Mappa elérési út - UAC - sys jogosultságok- tűzfal vírusírtó - de segítség lehetne ha megküldenéd supportnak az  -  c:\Program Files\Mt2Mester\ErrorLog.txt      - tartalmát.

Ha rendszergazdai jogok megvannak, a mappa elérési útvonal klapol, ez a yutus dolog mostanság sokaknak helpelt :)
Remélem neked is fog valamelyik :)
Üdv.
Agenda
Amíg élet van, minden vég kezdet!
F.H