Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Fejlesztés? Újdonságok..? Fejlődés!?  (Megtekintve 7435 alkalommal)

Nem elérhető bellasnow

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Fejlesztés? Újdonságok..? Fejlődés!?
« Dátum: 2019. június 09. - 14:00:17 »
Sziasztok. Évek után tértem ide vissza, megrökönyödve láttam hogy mennyire elmaradott még mindig a  játék, még mindig kockafejű karakterek vannak, amorf testalkattal,amorf testrészekkel...karakter kinézet téren semmi változás. A grafika még mindig 2005 ös stilusú pedig már 2019et irunk.. Szerintem ideje lenne nagyobb változtatásokra is időt szánni, textúra,grafika téren. Attól a metin , metin marad csak mert szebb és jobb lessz. Gondolok itt élethűbb bőrtónusokra,szebb formákra, változó szemszinekre, szétálló élethűbb ujjakra,/ kézfejre . Feljavitott testalkatokra,küllemekre, hozzá illő vértekre,új frizurák, több hajszin, kosztümök,/évszakhoz,különleges ünnepnaphoz ( pl nyár: bikini,tankini, stb)   A mountok is 2005ös stilusúan néznek ki..Az isteni vért egyenesen borzasztó, az is valami pvp szerverről lett áthozva.. Élethűbb környezet, időjárás, fű,fák kidolgozása, környezet, állatok kidolgozása, feljavitása.SD3-ban elhelyezett eventes a kijárkálások elkerülése végett ha megtellik a karakter pénzzel /  Én ezeket rettentően hiányolom..és szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Azért a játékélményt is nagyban megdobná, ha végre egy szebb, kidolgozotabb környezet lenne, amin látni tényleg hogy időt és erőt szántak rá. .. Köszönöm ha elolvasták és elgondolkodnak rajta a TEAM tagjai.
« Utoljára szerkesztve: 2019. június 11. - 15:03:33 írta bellasnow »

Nem elérhető BlueHawk

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re:Fejlesztés? Újdonságok..? Fejlődés!?
« Válasz #1 Dátum: 2019. június 09. - 16:52:07 »
Kedves bellasnow!

SD3-at ne piszkáljátok már.
Nem lesz yang váltó eszköz.
Akkor mindenki 1 belépővel addig maradna bent míg 4 leltár 200 as pakkja nem lenne rúdból.

Sajnos a grafika ilyen,sokaknak még így sem viszi a gépe.
Ha jobb lenne nagyobb lenne a gépigény is.
Sok más dolog van ami fontosabb ezeknél.
Azokkal foglalkoznak.
Ezer más baj van, légy türelemmel.
« Utoljára szerkesztve: 2019. június 09. - 16:53:40 írta BlueHawk »

Nem elérhető bellasnow

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Fejlesztés? Újdonságok..? Fejlődés!?
« Válasz #2 Dátum: 2019. június 09. - 19:56:08 »
 ::) ::) Mindenkinek meglehet a saját véleménye, had legyen nekem is az ami. Ha nem tetszik vagy nem értesz egyet, görgess tovább és olvasd a fórumot. Sok fontos dologgal se foglalkoztak eddig, ideje lenne... :) Szia

Nem elérhető BlueHawk

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re:Fejlesztés? Újdonságok..? Fejlődés!?
« Válasz #3 Dátum: 2019. június 10. - 12:17:31 »
Kedves bellasnow!

Ez nem az a hely.
Ez nem facebook.
Itt igen is le kell írni a jót és rosszat is.
Mert hiába támogatja 10 ember ha a másik 100 azért nem ír ide mert nekik nem tetszik.

SD3 eddig is ilyen volt,szerintem ilyen is marad mert értelme nem lenne máshogy.

Nem elérhető bellasnow

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Fejlesztés? Újdonságok..? Fejlődés!?
« Válasz #4 Dátum: 2019. június 11. - 13:04:12 »
Itt nem SD 3 a lényeg...kár hogy te csak ennyit látsz meg majd fél oldalból :) A lényegen akkor se változtat semmit, hogy  a szerver elmaradott, és nem kell a kifogás hogy direkt oldschool... nem..nem direkt.. azért mert lusták fejleszteni. 300as map is fél éve jön... :) Csak meg kell nézni ItsGaia-t.. mennyivel előrehaladottabb... Itt minden maradt úgy ahogy évekkel ezelőtt valaki megcsinálta..
« Utoljára szerkesztve: 2019. június 11. - 15:16:14 írta bellasnow »