Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Megmaradt státuszpontok korrekt felhasználása egy kis újitással!  (Megtekintve 4598 alkalommal)

Nem elérhető Dorden6400

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Megmaradt státuszpontok korrekt felhasználása egy kis újitással!
« Dátum: 2019. augusztus 09. - 09:51:54 »
Sziasztok!

A minap egy olyan ötletem támadt amivel a megmaradt státuszpontokat fel lehetne használni.
Tehát az a probléma,hogy egy bizonyos szint felett a státuszpontok kárba vesznek mert nem tudjuk mire őket felhasználni...
Nos ezen gondolkoztam,hogy hogy lehetne megoldani és egy elég jó ötletet fogok leirni.

Szóval kellene egy NPC (esetleg az eventesnél is lehetne kapni tök mindegy) ahol a Token-t meglehet vásárolni  X szint felett ugye ahol már a státuszpont csak jön és jön de nem lehet már felhasználni.
A lényege, hogy kereskedni ne lehessen vele még csak raktárba se tenni mert az úgy nem lenne fair és mindenki visszaélne velük, igy az esetleges cucc kihasználás meg is van oldva!
Azért kötöttem szinthez mert igy a legmegfelelőbb mivel még kisebb szinteknél lehet  emelni a karakternél. Sajnos nem tudom melyik az a szint ahol már nem lehet de biztos vagyok benne,hogy vannak itt olyan szemfülesek akik észben tartották!

Érveléseket kérek az ötletem ellen/mellett!
Köszönöm.

Nem elérhető BlueHawk

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re:Megmaradt státuszpontok korrekt felhasználása egy kis újitással!
« Válasz #1 Dátum: 2019. augusztus 23. - 19:58:02 »
Szia!

Egyszerűbb lenne ha az életre lehetne rakni nem?