Általános > Segítség & kérdések

Nem indúl a játék

<< < (2/4) > >>

Agenda:
Szia hvakos!

Gratula jó kis gép :)

Gondolom 64bites az operációs rendszer (csak ahhoz van Nvidia Geforce GTX 950M driver win10 )
Amennyiben 32 bites a rendszered, frissítsd 64 bitre ha gondolod.

Ha 32 biten hagyod, a processzor legfrissebb driverjét itt megtalálod (jobboldalt a "filter" nél ki tudod választani az operációs rendszered) : https://downloadcenter.intel.com/product/80939/Graphics-Drivers

Az Nvidia Geforce GTX 950M kártyához
Innen le tudod tölteni (ha még nincs) : https://www.nvidia.com/en-eu/geforce/geforce-experience/

ezt ha feltelepíted megnézi a hardverösszetevőid a frissítéshez. a talált lista legfelső a legutolsó ami van a gépeden.

Ezen a linken szintén megnézi a rendszered de online és felajánlja a frissítést ha talál https://www.geforce.com/drivers

Amikor (ha) frissítesz, mindíg válaszd az egyéni (custom) opciót, és a tiszta telepítést(!) (perform a clean installation) pipa. tovább.

(Amennyiben 32 bites windows volt és frissítetted win10 re úgy 32 bites is maradt. A videokártyád gyártója  2018.Áprilisig
 adott ki támogatást 32 bites rendszerekhez. 2019.jan ig a kritikus frissítéseket max.  )

 Integrált és dedikált VGA is van a gépeden, az oprációs rendszer valószínüleg hibrid módon használja (a Windows10 system amikor többletteljesítményre van szüksége kapcsolja be.) Itt egy pic hol tudod fixálni melyike használja.  http://kepkezelo.com/images/hygq8fcof1s63bod5ij8.jpg

Ha ennél triviálisabb volt a gond, és közben megoldódott. Érdekes lehetne, ha megosztanád itt a többiekkel is :)

Remélem sikerül belépned a játékba :)
Üdv
Agenda

hvakos:
Először is elnézést, nemtudtam lenni az elmúét napokban.
A legutolsó válaszodan lévő megoldások egyike sem működik :/
GeforceExperience lentvan természetesen, mindig napra készen tartom a drivert. Igen 64 bites az op rendszer.
Ahogy mondtad beállítottam a kliensre hogy melyik kártyát használja: http://kepkezelo.com/images/948ou5oijl3dkrvmgx4j.png

Szóval a helyzet változatlan, ugyanúgy csak egy pillanatig nyílik meg a bejelentkező képernyő majd ki is lép.

Agenda:
Szia hvakos!

Természetesen semmi gond, csak érdekelt jól alakul e a dolog  :)
Huncut dolog ez a miért nem indul sok esetben :)

A high performance beállítással a videokártyád fogja minden esetben használni, hibrid mód helyett, ez az akkumulátornál többletfogyasztást fog eredményezni ha így marad. Ezt vedd figyelembe majd ha akksiról használod :)

A mt2mester kliensről..hm..

Sokfelé el lehet gabalyodni, és sok lehet közüle felesleges piszkálása a gépnek. Vélhetően valamelyik .bin/DLL van gond (ha nem rendszergazdai jogosultsági). Amennyiben jó a tipp, ez lehet NetFramework től kezdve, a rendszeredben megbújó hibás,sérült fájlig bármi.  De ez is csak tipp, így látatlanban. Rendszerfájl ellenőrzésbe, rendszer magjáig vizsgálni egyenlőre túlzás lenne szerintem. Valamint előfordulhat hogy többet árthatok vele mint használna neked ezen tippjeim, ha véletlen helytelen dolog történne közben (mentések, pontos parancsok, azok használata, ect). :)

Vélhetően nagy segítség lenne a szupportnak  ha megküldenéd nekik (bár gondolom kérték?), innen a log file-t
(Nem árt hogy - C: meghajtón legyen a Program Files mappában a csomag)

C:\Program Files\Mt2Mester\ErrorLog.txt

Ha belenézel, valami ilyesmit láthatsz :

Module Name: C:\Program Files\Mt2Mester\m2mclient.bin

Time Stamp: 0x5e98f7ef - (null) - időbéllyegző script)

Exception Type: 0xc0000005 (Oprendszer vagy alkalmazás telepítésnél keletkező hibakód)

eax: 0x00000000   ebx: 0x00000000 \Regiszter használja belépéshez a memóriaértéket\
ecx: 0x06581b98   edx: 0x1e200cd0
esi: 0x1e0862e0   edi: 0x06581b98
ebp: 0x0022f9c0   esp: 0x0022f9b8

0x1e07a7a7   C:\Program Files\Mt2Mester\python27.dll
0x005a4ea7   C:\Program Files\Mt2Mester\m2mclient.bin
0x769ec4b7   C:\Windows\system32\user32.dll (Kifejezetten ennek a DLL nek a hiánya pl :

A Windows grafikus elemekre, például párbeszédpanelekre és ablakokra vonatkozó utasításokat tárolja a User32.dll fájlban. A User32.dll fájl szükséges a Windows működéséhez. Ha ez a fájl megsérül, törlődik vagy eltávolításra kerül, akkor a rendszer nem fog megfelelően működni. Ha egy program vagy szolgáltatás helytelenül fér hozzá a User32.dll fájlhoz, akkor a program vagy a szolgáltatás nem fog megfelelően működni.
--------------------------------------------------------------------------------------------
0x77476b3e   C:\Windows\SYSTEM32\ntdll.dll  \ ennél pl :

Az ntdll.dll hibaüzenetek okai is szintén nagyban változhatnak. Ugyanakkor a legtöbb ntdll.dll hiba maga az ntdll.dll fájl sérült vagy sérült verziója, a sérült hardver illesztőprogramok, vagy a Windows, illetve más programok közötti problémák miatt.
--------------------------------------------------------------------------------------------
0x004d4f68   C:\Program Files\Mt2Mester\m2mclient.bin
0x00143000   
   
Ennél szerintem hosszabb lesz a listád, pár dologra kitértem pl mit láthat a szupport az Error.txt logodból a teljesség igénye nélkül  :)

Itt pl látható az EAX EBX Regiszterek, milyen memóriacímeket használnak belépéshez, rosszindulatú programok is akár, eltérések hibák.  :)
__________________________________________________________________________________
Ha ki szeretnél próbálni egy kompatibilitási módot, a következőképp ajánlom a próbát.

Lépj be a mappába ahova a játékot telepítetted.
Az .exe fájlra katt rá jobb egérgombbal.
Majd katt a Tulajdonságokra
Nyisd meg a Kompatibilitás fület.
Futtatás a következő kompatibilitási módban: (itt válasz egy korábbi Windows verziót)
Pipáld be a teljes képernyős optimalizálások letiltását.
Majd kattints az OK-ra és indítsd el a programot.
_______________________________________________________________________________

ha így megy akkor : win -win :)
Továbbra is szurkolok, és érdeklődve várom a fejleményeket :)

Üdv
Agenda

hvakos:
Supportnak minden rendelkezésre álló információt próbáltam leírni/megadni. Nem kértek logfile-val kapcsolatban semmit sem. Bár az utolsó válaszuk pontosan 10 napja érkezett meg, melyre válaszoltam is.
Nos a compatibilitással kapcsolatban már szórakoztam régebben is. Végigpróbáltam mindegyiket. Semmi megoldás nemlett végül.
Viszont ilyen hogy ErrorLog.txt filet nemtalálok a mappában, csupán csak Log.txt file van, de az ott lévő sorok egyike sem egyezik azokkal melyeket példaként leírtál.
(Fórumon nézegettem pár bejegyzést, és pár embernél még ugyanúgy felmerült ez a probléma, de láthatóan senki nem foglalkozott a problémáikkal ami szomorú :( )

Agenda:
Szia hvakos! :)

valamilyen log file nak kellene pedig lennie :)

A következőt, csak saját felelősségű felhasználásra írom, mert ha sikeresen végrehajtod, utána rendszergazdaként, az operációs rendszerben is tudsz olyan mappákat törölni, ami összezavarhatja a számítógépet. Általában csak  rosszindulatú programok vagy vírusfájlok törlésére használják, szakik, vagy haladó userek.


Mivel ez lehet engedélyekkel kapcsolatos probléma, ha gondolod megpróbálhatod. Sok oka van annak, hogy az alkalmazások nem indulnak el, és egyik oka az, hogy bizonyos Windows mappák és a regisztrációs beállítások engedélyei manuálisan vagy csoportszabály szerint megváltoztak.

Ez a probléma kijavítható, ha ellenőrzik a mappák és a regisztrációs beállítások összes engedélyét, és ellenőrzik, hogy azok mindegyike helyes-e.

C:\Windows

majd jobbklikk tulajdonságok. Menj a "biztonság" fülre klikk.

Itt a listában az első a"LÉTREHOZÓ TULAJDONOS" lesz. klikk alul "speciális" fülre.

Megjelenik a "speciális biztonsági beállítások" ablak.

A lista első eleme, nagy valószínűséggel a "TrustedInstaller" lesz (sok esetben, ha nem engedi a végrehajtást még admin paranccsal sem, ez a "ludas" :) ).

Maradjon ez kijelölve.

Itt klikk "tulajdonos" fülre, látni fogod a "jelenlegi tulajdonos" -a a windowsodnak a TrustedInstaller, és nem te vagy az admin fiókod :)

Alul klikk "szerkesztés" fülre.

Ekkor megjelenik a Jelenlegi tulajdonos, és opciók az "új tulajdonos" kiválasztására. itt a Rendszergazdák fióknak add meg maximum a jogot egyedül. klikk alkalmaz. (kérheti hogy előtte zárd be a Windows mappát ect. ezeket hajtsd végre). Valamint  a kapott utasításokat is a befejezéshez.  a végén "ok" :)

Bezár - kinyit újra, ekkor látni fogod átvetted az irányítást a windows felett teljesen.
 
A mt2mester mappán jobbklikk\tulajdonságok\biztonság fűlnél a "csoport vagy felhasználóknál elég 3 engedély megléte : 1. Olvasás végrehajtás 2. Mappa tartalmának listázása 3. Olvasás ezeknél pipa kell legyen ezeken a fiókokon. ha vállalod és végigvitted restart, majd a játék klienst jobbklikk rendszergazdaként indítsd el.

Remélem jó lesz :)
Üdv
Agenda

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése