Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Fiók és karakter védelem  (Megtekintve 5385 alkalommal)

Nem elérhető Tedoxi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Fiók és karakter védelem
« Dátum: 2018. október 20. - 11:47:28 »
Tisztelt Admin! Tegnap azzal a problémával néztem szembe amivel még eddig soha sem a Metines pályafutásom során! Úgy 2 hétig fel sem léptem a szerverre, mondom már fellépek és megnézem mi a helyzet. Nézem a karimat és látom hogy nincs meg az 1k rudam, úgyhogy nagy valószínűséggel lepakolták róla, viszont a cuccaim szerencsére nem tudták mert egy teljes Minotaurusz szettem van. >:( Tudom hogy ezzel nem tudtok mit csinálni, de azért a két ötlet közül amit most leírok nektek jó lenne ha az egyiket megvalósítanátok, ezzel is segítve a játékosok többségét hogy ne kerülhessen ilyen helyzetbe! :) Na az jutott eszembe hogy csinálhatnátok vagy egy karakter indító kódos rendszert, hogy egy beírt kóddal tudd elindítani a karaktert, vagy pedig azt hogy játékon belül csinálnátok egy leltár zárolós rendszert, ami azért remek ötlet mert mi előtt lelépnénk a szerverről akkor letudjuk zárni az egész leltárt, és így nem igazán veszhetne el semmink sem. Szóval remélem hogy az egyik ötletem hamarosan megvalósul mert ez kész káosz hogy amiért az ember nagy nehezen megküzd annak annyi! :-\

Nem elérhető Winter

  • Former Teamler
  • Veterán
  • *
  • Hozzászólások: 1069
  • Játékos
Re:Fiók és karakter védelem
« Válasz #1 Dátum: 2018. október 23. - 16:47:51 »
Szia!

Már dolgozunk egy megoldáson. De azért köszönjük a javaslatodat! :)

Üdv,
Winter