Mt2Mester - Fórum

Legutóbbi hozzászólások

Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10
51
Mountok / [WIKI] Lángoló és Jeges Struccok
« Utolsó üzenet: írta [MOD]Kazu Dátum 2022. február 25. - 16:11:36 »
A lángoló és a jeges struccok első szintjei 50 pontért beszerezhetőek a Téli Utazótól.
Fontos! Mindig a legnagyobb szintű bónuszt kapod meg! (Hiába van mind a 10 szintből egy, csak a legnagyobb szintű strucc bónuszait fogod megkapni a karakteredre.)
A fejlesztőket a Téli Világ Event teljesítése után kapott pontokból tudjátok kiváltani a Téli Utazótól, amely minden MAP1-en megtalálható. (1 fejlesztő egy run pont.)
A hátasok minden szintje kereskedhető, ez semmilyen eventhez nem kötött, tehát bármikor lehet velük kereskedni.
Fontos azonban megemlíteni, hogy a run után kapott pontok és a kiváltott fejlesztő tárgyak NEM! kereskedhetőek.

Lángoló Strucc Első szint:
5.000 Életerő.
20 Mágikus/Normál támadó érték
3% Készség Kár
1% Általános sebzés
5% Átható/kritikus találat esély


Lángoló Strucc Második szint:
10.000 Életerő.
40 Mágikus/Normál támadó érték
6% Készség Kár
1% Általános sebzés
5% Átható/kritikus találat esély


Lángoló Strucc Harmadik szint:
15.000 Életerő.
60 Mágikus/Normál támadó érték
9% Készség Kár
2% Általános sebzés
7% Átható/kritikus találat esély


Lángoló Strucc Negyedik szint:
20.000 Életerő.
80 Mágikus/Normál támadó érték
12% Készség Kár
2% Általános sebzés
7% Átható/kritikus találat esély


Lángoló Strucc Ötödik szint:
25.000 Életerő.
100 Mágikus/Normál támadó érték
15% Készség Kár
3% Általános sebzés
9% Átható/kritikus találat esély


Lángoló Strucc Hatodik szint:
30.000 Életerő.
120 Mágikus/Normál támadó érték
18% Készség Kár
3% Általános sebzés
9% Átható/kritikus találat esély


Lángoló Strucc Hetedik szint:
35.000 Életerő.
140 Mágikus/Normál támadó érték
21% Készség Kár
3% Általános sebzés
11% Átható/kritikus találat esély


Lángoló Strucc Nyolcadik szint:
40.000 Életerő.
160 Mágikus/Normál támadó érték
24% Készség Kár
4% Általános sebzés
11% Átható/kritikus találat esély


Lángoló Strucc Kilencedik szint:
45.000 Életerő.
180 Mágikus/Normál támadó érték
27% Készség Kár
4% Általános sebzés
13% Átható/kritikus találat esély


Óriás Tűz Strucc Tizedik(végső) szint:
50.000 Életerő.
200 Mágikus/Normál támadó érték
30% Készség Kár
5% Általános sebzés
15% Átható/kritikus találat esély

52
Eventek / [WIKI] Valentin Napi Meteorok
« Utolsó üzenet: írta Edwil Dátum 2022. február 12. - 10:34:45 »
Holtak Földjén és az Elvarázsolt királyerdőben megtalálhatóak a szintednek megfelelő Valentini Meteorok.
A Valentini Meteorok 3-10 percenként jelennek meg, de van belőlük bőven, így aggodalomra semmi ok.

A Valentini Meteor láda tartalma:
Rubin 15%
Zafír 15%
Smaragd 10%
Sárkányhívó jogar darab 8%
Lélekkalapács 20%
Elvarázsolt zöld runakő 10%
Elvarázsolt piros runakő 10%
Elátkozott gyöngy 10%
Elvarázsolt gömb 10%
Slime ereklye 10%
Kék királyi pecsét 15%
Salamon Pecsét 13%
Mágikus Pikkely 13%
Xio-Young talizmánja 20%
Ee-Ryoong talizmánja 20%
Yoon-Ryoong talizmánja 20%
Arany medál 10%
Sormis lelke 25%
SÉ jegy 1db 100 20%
53
Segítség & kérdések / Re:Régi accounttal kapcsolatos probléma
« Utolsó üzenet: írta AquaMaris Dátum 2022. február 10. - 19:08:26 »
Szia Tomacsek007,

Azóta kaptál valamilyen választ az ügyben? Sikerült helyreállítani a felhasználói fiókod?
Azért is kérdezem mert szintén hasonló cipőben járok. Az én megkeresésemre egyelőre még nem jött válasz a támogatástól.

A ranglistáról 30 nap inaktivitás után eltávolításra kerül a neved. Valószínűleg ezért nem látod ott karaktered.

A fiókjainkhoz viszont valószínűleg az új szabályzat miatt nem férünk hozzá, ugyanis 90 nap inaktivitás után törlik/törölhetik azokat. Ne legyen igazam...
Frissítem majd a hozzászólásomat, ha kaptam választ a támogatástól.



54
Segítség & kérdések / Régi accounttal kapcsolatos probléma
« Utolsó üzenet: írta tomacsek007 Dátum 2022. január 07. - 22:58:31 »
Sziasztok!

Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy van/volt egy régi accountom rengeteg időt és pénzt költöttem rá és mégse tudok hozzájutni. A felhasználónevemet és a jelszót is tudom, de mégse tudok belépni. Elfelejtett jelszónál pedig egyik e-mail címem se fogadja el. A supporton igazából képtelenség elintézni bármit az 1 mondatos válaszokkal meg a napokig tartó várakozással. Ide be tudtam jelentkezni a felhasználómmal és a jelszavammal bár az e-mail, ami itt meg adva az egy másik felhasználóhoz tartozik, ami szintén kb egy idős a másikkal és az mégsem került ki a játékból. Nincs fent a ranglistán sem és nincs nyoma a felhasználónak pedig 255-ös karakter volt, ami akkor a max szint volt. Sok pénzt költöttem rá mire megvettem az összes hátast. Nem hiszem, hogy jogilag ez megengedhető lenne, hogy egy fizető felhasználó így eltűnjön. Akkoriban nem volt ez az 1 hónapig inaktív karakter törlés dolog, amit ha közben változtatnak az egyáltalán nem fair dolog úgy hogy a játékos nem is tud róla. Nem hisztizni szeretnék, hanem vissza szeretném kapni azt amiért fizettem. Ettől függetlenül szeretem a játékot és újrakezdtem, de nem hagy nyugodni ez a dolog, azért írok ide hátha járt más is így és tud nekem segíteni, hogy tudom megoldani a dolgot. Köszönöm a konstruktív hozzáálást. Üdv: Rasta
55
Segítség & kérdések / Felbontási probléma
« Utolsó üzenet: írta Creed Dátum 2022. január 05. - 10:30:05 »
Sziasztok! Problémám a következő: Vettem egy acer laptopot, alapméretezett felbontása az 1920X1080 , ezt beállítom a konfigba, majd teljes képernyő, és a bejelentkezés el van tolva jobb alsó sarok alá, de úgy, hogy nem látom mit írok, mi lehet a probléma? Ablak módban fogjuk rá hogy használható, de nagyon zavaró nekem az ablakos mód. Köszi előre is!
56
Mountok / [WIKI] Téli Gnú
« Utolsó üzenet: írta [MOD]Kazu Dátum 2021. december 28. - 17:57:09 »
A Téli Gnú első szintje Item Shopból beszerezhető. Mindig a legnagyobb szintű bónuszt kapod meg!
(Hiába van az első, a második és a harmadik szintűből is, csak a harmadik szintű Gnú bónuszait fogod megkapni a karakteredre.)
A fejlesztőket a Téli Világ Event teljesítése után kapott pontokból tudjátok kiváltani a Téli Utazótól, amely minden MAP1-en megtalálható.

Téli Gnú Első szint: 5% Szörnyek elleni erő.
Nem lehet vele kereskedni!


Téli Gnú Második szint: 5% Szörnyek elleni erő, 5% Kritikus találat.
Nem lehet vele kereskedni!


Téli Gnú Harmadik szint: 10% Szörnyek elleni erő, 5% Kritikus találat, 10% Varázs sebesség, 10% Félemberek elleni erő.
Nem lehet vele kereskedni!
57
Segítség & kérdések / Re:ROSSZ KLIENS
« Utolsó üzenet: írta [MOD]Kazu Dátum 2021. december 23. - 22:34:51 »
Szia, tudnál erről egy videót készíteni? Vagy egy fotót hogy mire nyomsz pontosan a mappában.
Ajánlom figyelmedbe a szerver hivatalos Discord szerverét, ott valószínűleg hamarabb kapsz választ. :)
58
Segítség & kérdések / ROSSZ KLIENS
« Utolsó üzenet: írta Torgyik033 Dátum 2021. december 22. - 17:19:42 »
Sziasztok, letölöttem a játékot, le is patchelte parancssoban. Majd mondom akkor kezdjünk is neki... De hiába megyek rá kliensre nem nyitja meg... Tudtok segíteni nekem?
59
Eventek / [WIKI] Téli Világ Event
« Utolsó üzenet: írta Edwil Dátum 2021. december 20. - 23:37:49 »
Belépési követelmények:
- 125-ös minimum szint!
- Csoportos kazamata, tehát csoportban kell lenned.
- A belépő NPC mellett kell tartózkodnia minden csoport tagnak!
- Az Event időtartama alatt szükség lehet extra tárgyakra a belépéshez.
(Például: Halloweeni Vért vagy fegyver +9)
FONTOS! Az event többször is megrendezésre kerül, így nem kell aggódni hogy nem tudjátok beszerezni a kellő mennyiségű pontokat!

Belépéshez szükséges tárgyak:
- Mézeskalács Belépő (550 SÉ a tárgypiacon)

Belépési információk (tippek):
- A térképen ahhoz, hogy hatékonyan tudj haladni, szükséges lesz egy Sámán karakter áldásaira ("buffra")!
- A fő ellenségeket (BOSS-okat) egyedül nehéz legyőzni, próbálj meg erős harcos társakat toborozni!
- Vigyél magaddal megfelelő mennyiségű Élet Elixírt (potit), ugyanis a térképen nem beszerezhető!
- Összesen 40 perc áll majd rendelkezésetekre.
- Az Event pályán minden szörny erősebb, mint a kinti megszokott pályákon!
- A Dupla Pont Event nem vonatkozik erre az eventre.

Mi az a "Téli Világ Event":
Ugye te is unod, hogy sokszor lemaradsz szezonális dolgokról, például a Húsvéti eventről.
Ennek mostantól vége! A Téli Világ Event keretein belül lehetőségetek lesz, megszerezni a szezonális eventek tárgyait.
Előre meghirdetve fog az event elindulni, mindig más-más meggazdagodási lehetőségekkel.
Például: Május a HW Tárgyakat lehet kiváltani (csak példa!)



Feladatok

1. Terem feladatai:

1. Pusztítsátok el az összes szörnyet.
Ezek után megjelenik egy NPC. Itt a csoport vezetőjének kell kitalálnia egy a Téli Utazó által gondolt számot 1-20-ig.
Minden sikertelen tipp után +1 szobor fog lekerülni a térképre, a 4. rossz tipp után fixen 6db.
(Ha az első tipp helyes, 1 szobor jelenik meg. Ezt követően a helytelen válaszokkal arányosan növekszik a szobrok száma. Maximum 6 szoborig.)

2. A megfelelő szám eltalálása után a szörnyek folyamatosan megjelennek, ameddig nem esik ki az összes szobor eltüntetéséhez szükséges kulcs.
FONTOS! A Kulcsok lejárnak! Így gyorsan rá kell őket a szobrokra húzni!

3. Az összes szobor eltüntetése után megjelenik a Wu-Zhein!

Ha sikerül a Wu-Zheinnel megküzdenetek, 10 másodperc múlva tovább teleportálódtok.


2. Terem feladatai:

1. Meg kell ölni 5db: Fő Orkot, Pókkirálynőt, Kilencfarkút, Kék halált.

2. El kell pusztítani az összes Mino Királyt!

3. Terem feladatai:

1. Pusztítsátok el az összes Naga Totemet.
Ezek után megjelenik egy NPC. Itt a csoport vezetőjének kell kitalálnia, hogy melyik isten védelmez titeket az eventen.
(Teljesen véletlenszerű.)

2/A: A megfelelő isten eltalálása után megjelenik 3db: Eormenor és Wildar.

2/B: Ha nem sikerült eltalálni a helyes istent, ismét el kell pusztítani az összes Naga totemet, és utána tudjátok teljesíteni a 2/A feladatokat!

3. Meg kell ölni a Naga királynőt.

Az elpusztítás után a következő kazamata azonnal kezdhető. A jutalom pontokat a kiteleportálás, vagy a következő run megkezdése után kapjátok.
Nagyon gyorsan kidob a fővárosba az npc mellé és a pontot a leltárba kapod.



60
Hibák és javaslatok / [TÖRÖLVE] Téli Világ Event 2022-es céhes ranglista
« Utolsó üzenet: írta Edwil Dátum 2021. december 17. - 14:38:05 »
2021-ben nem kerül megrendezésre!

Rövid tervezet:
Az event nem egésznapos.
Az event ideje alatt kapnak a céhek pontokat.
Ha az event 4 órán keresztül tart, akkor 4-ből 2 órán keresztül csak azok tudnak belépni akik legalább egy Halloweeni Vért vagy Fegyver+9-el rendelkeznek!

Céhes ranglista tervezet:
- Minden teljesített run 1 ranglista pont a céhnek.
(Tehát ha 8 ember runol, az 8 pont, ha 4 ember akkor 4 pont a céhnek)
- A CÉH vezér látja, ki mennyi runt teljesített.

Ranglista nyeremények:
1. Helyezett a céh tagoknak:
- A céh egy bónuszt kap.
- *SÉ nyeremény

2. Helyezett a céh tagoknak:
- *SÉ nyeremény
- A céh egy bónuszt kap.

A SÉ nyereményt a céh vezér kapja, nem a tagok!
Az a céh vezér, aki tisztességtelen a tagjaival szemben, és direkt kirúgja azokat, akik keményen dolgoztak, 1 éves kitiltásra kerül, az összes karakterére, +1 éves HWID-ot is kap!!

Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10