Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Tárgycserélő Pergamen - Szörny Mester fegyverek  (Megtekintve 6537 alkalommal)

Nem elérhető McTref

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Tárgycserélő Pergamen - Szörny Mester fegyverek
« Dátum: 2018. december 04. - 20:26:09 »
Lenne itt egy olyan probléma, amivel szerintem már más is találkozott. A történet egyszerű, nyitottam egy Szörny Mester fegyvert (lvl83) Láng Király ládából. Természetesen nem a kasztomnak megfelelőt, és gondoltam sebaj Tárgycserélő Pergamen anno bekerült a játékba a Rejtélyek Ládájával együtt, hogy orvosolja ezt a problémát. Meg is vásároltam a pergament csak hogy a pergamen a "sima" Mester fegyvert képes átváltani a Szörny Mester fegyvereket nem.

A kérdésem az lenne, hogy létezik valami más mód a Szörny Mester fegyverek átváltására amiről én nem tudok (kereskedős eventen kívül)?
Illetve ha nem lehet átváltani, nem lenne érdemes berakni valamit erre a célra, vagy kibőviteni a Tárgycserélő Pergamen funkcióját? (gyanítom azért nem tudja átváltani mert még nem volt SzörnyMester fegyver amikor bekerült a játékba)

Azért is hoztam létre ezt a témát, hogy mások már ne vegyék meg feleslegesen a Tárgycserélő Pergament erre a célra. :)

m2mfiok30

  • Vendég
Re:Tárgycserélő Pergamen - Szörny Mester fegyverek
« Válasz #1 Dátum: 2019. május 29. - 15:49:27 »
Kedves McTref!

Valóban így van a Tárgycserélő Pergamennel csak a sima mester fegyvereket tudod átváltani, azonban más lehetőség nincs átváltani a fegyvert a kasztodnak megfelelő fegyverré!
Ezt csak a kereskedői event alkalmával tudod megtenni!
Javaslatokat pedig az alábbi linken fogadunk: https://mt2mester.eu/forum/index.php?board=9.0

Üdv,
[SGM]Lord