Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Karakterbugg(talan)  (Megtekintve 5233 alkalommal)

Nem elérhető Lacamatrix9

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Karakterbugg(talan)
« Dátum: 2018. december 28. - 20:02:46 »
Sziasztok,a következő problémámmal fordulnék s segitségetekhez. A karaterem 1400+ szörnyelleni erővel rendelkezik ami azt jelenti,hogy full mobos hátasok,full ördog elleni opt,es premium támdás meg gyémánt fog és arany foggal 233 szinten 160k sebzésem van csak farkas testörbe változva (P-s változás,és utana törtenő reloggal).. Ellentétben a velem egyszintü jatekosokkal akik 160k helyett 250k -kat csapnak pl Karacsonyi Minora. Segitségeteket kérem hogy ez nem-e valamiféle bugg ami a karimmal van? [SGM]Arlen tanacsa volt,hogy irjak ide a segitségetekért mivel szerinte is kevés a 233 szinten kitolt 160k-s sebzés majdnem(2 mobos hátas hianyzik) full mobbal rendelkező karitól... Segitségeteket előreis köszönöm! Karakterem neve: Hybrid

Nem elérhető BlueHawk

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re:Karakterbugg(talan)
« Válasz #1 Dátum: 2019. január 09. - 13:04:31 »
Kedves Hybrid !

Nekem 230-as mobos felszerelésben FOG nélkül Van 167-170k. Se harmat Se bónusz se vérnyúl.
Tehát én is keveslem,mondjuk nekem minden mount meg van. (45)

Mindent felrakok (MINDENT) ne tudd meg mennyit ütök.   :)

Küldetéseid kész vannak? Azok is sok sok támadó értéket és szörnyek ellenit adnak.  ???

Illetve tudom,hogy sura vagy. És sokan hisztiznek hogy "Erősíteni" kellene a Sura Kardot meg az Íjat mert írás szerint nem sebez annyit mint a pallos. HÁT NEM IS FOG. Ne várjátok el hogy egy sámánbot is annyit szedjen mint egy Pallos. Minden karakternek meg van a helye célja. Ne akarjatok papírral annyit ütni mint egy olyannal ami arra a célra való.
Wari üt a legtöbbet ez tény. Mert Harcos. Többiek meg fogadják el hogy ez van.
« Utoljára szerkesztve: 2019. január 09. - 13:06:29 írta Devil »