Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Kép akadások + értelmetlen lagg  (Megtekintve 5821 alkalommal)

Nem elérhető hiimdodesz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Kép akadások + értelmetlen lagg
« Dátum: 2019. március 01. - 21:30:18 »
Sziasztok. Elég érdekes, és szokatlan dologgal fordulnék hozzátok, segítségeteket kérve. Nem régiben építettünk egy játék számítógépet. Olyan gépről írok, amely a mai játékok aprítására lett összeállítva. Minden simán megy, minden úgy megy ahogy az kell, minden úgy sikerült ahogy azt vártam, de egy játékot kivéve; az pedig a Metin2.  :o
Hogyan lehetséges, hogy még az ikon megnyitása után is előfordul, akár 1 perc mire előhozza  a bejelentkezéshez való dolgokat.
- Kliens betöltése normális gyorsaságú, amint ( STARTOLOM, jön az 1 perc várakozási idő. )
- Amint sikeres a bejelentkezés, minden szuper, és gyors is, igen ám, de csak addig míg el nem mennék gyűjtögetni, vagy épp eventeket csapatni.
- Elveszett, a jó kis farm hely, számomra olykor elég kihívás az egész játékmenet.
Mai napon már oly annyira laggoltam, hogy lehetetlen volt kihozni a chat ablakot, vagy bármit is csinálni.

2x telepítettem újra, kb 6x húztam le a NET Framework 3.5- programot is, bár nem igazán tudom mit segítene, de még a program behozatala sem lehetséges, letöltés után.

- VEGYÜK SORBA ;
     
× Megnyitás után, perces várakozás ( CSAK A METINNÉL ), mi lehet az oka ?!
× Belépésnél, minden jó, farmolásnál már minden rossz, kép akadás, percenkénti kép szakadozás ?!
× Kimondott mapok ahol a lagg eszméletlen, ( elveszett, és már az SD3 is) ?!
× Mikor Unikornissal futnék elveszettben, egyik pillanatban még én irányítok, másikban a kép meg áll, 2 perc is akár, egyszer csak meghalok ?!

Nézzük picit  a konfigurációt :

× Intel(R) Core(TM) i5-7500 CPU @ 3.40Ghz  :o
× Windows 10 Home Edition 64bit  :o
× NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB  :o
× ASRock H110M-HDV   Kaby Lake  :o
× 8GBytes DDR4   1x (1200.1 MHz)  :o

Játékok, amik most jöttek ki, ultra, full HD, mi a gond a metinnel?    :'(

× AKI BÁRMIT TUDNA, JELEZZE, KÖSZÖNÖM ! × :)

Nem elérhető BlueHawk

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re:Kép akadások + értelmetlen lagg
« Válasz #1 Dátum: 2019. március 02. - 07:51:41 »
Szia hiimdodesz !

Attól,hogy a NASA-tól van a géped,még nem fog pöpecül menni minden.

-Nézd át a játék beállításait. (config.exe)
-Felbontás,Gamma,Frekvencia. stb.
-Van hogy a Freki 3,3333333333 vagy valami ökörséget ír be.
-Magyarul optimalizáld a játékot.

DDR4 mióta 1200.1 mhz? Tudtommal 2133 az alapja.
Nekem picivel nagyobb gépem van. De cseszhetem,ha a seafight is akad ha eventet lövünk.
Itt se másabb nekem se. BOSS kor kicsit rángat de semmi komolyabb. Játszható.

Esetleg frissítsd a VGA driverét. Vagy nézd meg mennyi Memória jut a VGA ból a metinnek. Lehet valami elveszi pl 2 monitor...Több kliens...
Nekem van a vga ba 11 GB...Nyitok 3 klienst akkor a másik monitoron a film amit nézek neten elkezd laggolni...Hang megy csak a kép szaggat de nagyon...

Tehát nyugi nem nálad lehet csak a baj.

Nem elérhető MrMotion

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 23
    • YouTube csatornám
Re:Kép akadások + értelmetlen lagg
« Válasz #2 Dátum: 2019. március 02. - 17:55:21 »
Az a baj, hogy még mindig 32 bites játékról van szó, ami egyáltalán nem tudja kihasználni a géped tudását. Tehát hiába lenne egy kisebb erőműved, a mesternél akkor is korlátozva van, hogy miből mennyit használ. (pl. ramból)
MrMotion