Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Gyógysámán  (Megtekintve 6192 alkalommal)

Nem elérhető horipapa

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Gyógysámán
« Dátum: 2019. március 26. - 13:49:42 »
Üdvözlök mindenkit!
Egy olyan kérdésem lenne , hogy ezen a szerveren optimalizálva vannak e a kasztok? Értem ezalatt hogy eddigi tapasztalataim alapján szinte minden szerveren a surák voltak pvp-ben a toppon. Elkezdtem egy gyógysámánt(ninját meguntam) főkarakternek.Szeretném majd pvp-re is vinni , de eddig bárkinek mondtam mindenki hülyének nézett , valamint halott ötletnek tartotta.Köszönöm előre is a hozzáértő és témába illő hozzászólásokat .

Nem elérhető MrMotion

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 23
    • YouTube csatornám
Re:Gyógysámán
« Válasz #1 Dátum: 2019. március 27. - 17:21:04 »
Szia!

Legfeljebb annyiban lenne érdemes sámánt pvp-re vinni, mert nem olyan sokan optolnak sámán ellen, szóval viszonylag nagy sebzést tudnál bevinni sok embernél. De ha már sámánt csinálsz, én egyáltalán nem ajánlom a gyógysámánt, mivel a sárkány sámánnak sokkal jobbak a buffjai. Gondolom tudod, hogy a gyógysámi csak mozgási sebességet meg legfeljebb +55 támadóértéket tud buffolni, ami vajmi kevés. Ezzel szemben a sárkány sáminak full inten van egy maxos kritje, egy jó visszaverése és kivédése is.

Egyébként ezen a szerveren hasonlóak a kasztok, mint a többin, itt is a sura meg a ninja a legalkalmasabb a pvp-re.
MrMotion

Nem elérhető BlueHawk

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re:Gyógysámán
« Válasz #2 Dátum: 2019. március 31. - 00:44:38 »
Sziasztok!

Sajnos nincsenek optimalizálva.
Össze vissza van...Ninjának a méregfelhő...Warinak az átható...
Gyógysámán kilőve mint minden normális szerveren...
Oké hogy optonként 3500 tp meg 10 000 meg 50 000 de a csóró sámánt mindig a legalján hagyják.
Sose foglalkoznak vele sehol,egyenlőre itt sem várható változás.

Hisztiznek,hogy sámán/surával kevesebbet sebeznek változva a bossokon,mert nem fogják fel azok a kasztok nem arra valók.
De majd lesz valami.  :)

Nem elérhető Signo

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 21
Re:Gyógysámán
« Válasz #3 Dátum: 2019. április 29. - 12:37:24 »
Nem csináltam még itt gyógysámit ... Iszonyat erős pvp-s tudna lenni hisz "legálisan" felgyógyíthatja magát nade.. Itt jön a DE! Erősen kétlem ,hogy gondolt bárki is arra ezen a szerveren ,hogy százalékosan kellene a TP-t visszaadatni a gyógysámi képességével... Full intel gyógyít 10k-t? 15 öt? ... Ilyen TP-k mellett amiket a nagyobb szintű cuccok adnak az édes kevés. :) Szóval szerintem engedd el a gyógysámit egyenlőre...

Nem elérhető horipapa

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Gyógysámán
« Válasz #4 Dátum: 2019. május 01. - 20:03:03 »
Igazad van és az ájítás is ott van , ezért nem értem , metin alapjátékban (régi videókat meg lehet nézni) ott egy gyógysámán aprított , így leszarni egy kasztot azért elgondolkodtató :(