Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Tárgyak egyberakhatósága (stack)  (Megtekintve 4845 alkalommal)

Nem elérhető MrMotion

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 23
    • YouTube csatornám
Tárgyak egyberakhatósága (stack)
« Dátum: 2019. április 07. - 13:52:11 »
Sziasztok!

WoHoo videójának, meg BlueHawk egyik 2 hónappal ezelőtti fórumos posztjának kiegészítéseként írom ezt. Először is jó volt látni, hogy (nem tudom, hogy a videó hatására-e) a csütörtöki frissítés óra már egyberakható a krion, ami szuper, mert eddig a nagyobb szintű karaktereknél egy csomó helyet foglalt. Viszont szerintem még csomó olyan item van, ami ugyanerre a frissítésre szorulna. A lenti felsorolás közül vannak olyan tárgyak, amiknek az egyberakhatósága elég fontos lenne, mert átlagban sok helyet foglalnak szinte minden karakternél, de vannak kevésbé fontos itemek is, amelyek nem igényelnek olyan sok helyet, de szerintem minden játékos örülne, ha alábbiakat egybe lehetne rakni:

-megáldó márványok
-áthatoló és kritikus harcok
-6-7 optcserélők és optadók
-sárkányisten bónuszok
-az összes ugyanolyan fajta láda
-mágikus pikkelyek
-ugyanolyan fajta relikviák (akár lehetne csak egy fajta relikvia is, a többit ki is szedhetnék)
-SÉ-s és nem SÉ-s piros királyi pecsétek (gyakorlatban ugyanaz az item, csak nem lehet stackelni)
-1 órás gyűrűk (ha már a ládás 30 perceseket egybe lehet rakni)
-boszorkány sapkák
-prémium bónuszok (ezeket nyitásnál egyberakja, de ha szétszeded, akkor már nem lehet egyberakni)
-elin pergamen (ha már úgy is sok kell majd az új szetthez)
-ugyanazok a fajta átváltoztató gömbök
-ugyanazon értékű SÉ jegyek (így nem kéne pakolgatni pluszban, ha pl 24k SÉ-nél többet veszek valakítől)
-ördögűző tekercsek és koncentrált olvasások (vezetés meg az átváltozás húzásánál lenne fontos)
-mikulás sapkák és halloweeni tökfödők (eventkor fontos)
-1-4 optadó és 1-5 optcserélők (sokan nem használják a switchbotot)
-ugyanolyan fajta kövek (ez mindenkinek jó lenne, miután kinyitott egy tonna hatszögű ládát)
-hősi szimbólumok
-még nem használt tolvaj kesztyűk
-még nem használt csontok
-még nem használt vezér könyvek
-mino király szarvak
-SD4 belépők
-ugyanolyan fajta átváltozás, vezetés, combo és bányászati könyvek (ezek is nagyon sok helyet foglalhatnak)
-lélekkő tekercsek
-zen-babok
-varázsfémek
-kohózott ércek, amiket map3-on lehet kapni (pl. kristály, arany)
-boss hívó tekercsek


Próbáltam mindent összeszedni, ha valamit kihagytam volna, vagy elírtam, akkor nyugodtan javítsatok ki kommentben :D
A Team felől pedig szeretném, ha kapnék valamiféle választ, hogy tervezik-e ezt megvalósítani a közeljövőben, hogy van-e rá kapacitásuk, vagy megoldható-e egyáltalán, mert az ilyesfajta topikok nem sűrűn kaptak választ. Illetve annak is örülnék, ha véleményezné a Team, hogy egyáltalán jó ötletnek tartja-e a fenti itemek egyberakhatóságának ötletét.

Köszi!
« Utoljára szerkesztve: 2019. július 07. - 20:09:29 írta MrMotion »
MrMotion

Nem elérhető BlueHawk

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re:Tárgyak egyberakhatósága (stack)
« Válasz #1 Dátum: 2019. április 09. - 06:21:21 »
Szia MrMotion!

Hát van az több is mint 2 hónap,hogy javasoltam eddig 2 témában.
Sajnos bele írtál sok felesleges dolgot,de nem baj.  :)
Krion meg ezek kimaradtak. Én a lényegesebbeket tüntettem fel. Amivel mindenki találkozik szinte és tartósan a raktárban marad.

Én pl lélekkő tekercset csak akkor veszek ha kell. De minden Fegyvert/Vértet egyszer kell bekövezni,másét meg nem veszem meg.  :)
Ezek nálam nem foglalnak helyet.
Pl Hősi szimbólumot is dobálja ki mindenki,értéktelen. Kevesen húznak Öreg kinget--->Mesterre.

5. Optolót viszont jó lenne. Boss hívó tekerccsel és sok ládával sem rendelkezik senki,ha még is ki nyitja vagy eladja.

Esetleg a SÉ jegyeket jó lenne ha ki lehetne rakni Piactérre de ez másik téma  :D
De egyben kirakva pl 5*1000-et jó lenne.

Van benne jó is meg "felesleges" is,de a lényegen nem változtat.
Valamit alkotni kéne.  :)