Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Kliens hiba  (Megtekintve 8954 alkalommal)

Nem elérhető DEMONS33

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Kliens hiba
« Dátum: 2018. augusztus 14. - 15:23:46 »
Üdv.
Azzal a hibával fordulok hozzátok hogy tegnap este felraktam a számítógépemre a metin2mester-t. Sikeresen felpeachelt minden jó rányomok a startra és nem történik semmi. Újratelepítettem szintén semmi, a gépet újraindítottam ugyan az. Rákattinthatok 10000x a start gombra nem történik semmi. Vírusirtó a gépen nincs próbáltam mindent mégse jó.
Valahogy segítsetek már ez ügyben előre is köszönöm.

Nem elérhető Winter

  • Former Teamler
  • Veterán
  • *
  • Hozzászólások: 1069
  • Játékos
Re:Kliens hiba
« Válasz #1 Dátum: 2018. augusztus 14. - 20:47:31 »
Szia!

Nézd meg ezt, hátha találsz benne megoldást a problémádra:

- Nem indul el a kliens, és hiba üzenet sincs!

A játék teljes mappáját tedd a virusírtó szoftveredben a kivételek közé!

-Hackshield hiba

A játék egy tiltott programot észlelt (AutoHotkey, bot program)!
Ebben az esetben a kliens nem indítható, és nem vagy jogosult a játék használatára!

-Sorry, Your System does not support 3D graphics, please check your hardware and system configuration.

Ezzel a hibaüzenettel akkor találkozhatunk, ha a számítógépünkre nincs feltelepítve a videokártya illeszt?programja.
Keressük meg a videokártyánk nevét, s töltsük le hozzá a legújabb illeszt?programot a gyártó oldaláról.

Nvidia esetében: http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=hu
Ati Radeon esetében: http://support.amd.com/en-us/download

-Az alkalmazást nem sikerült elindítani, mert a konfigurációja helytelen
Általában akkor jelentkezik ez a hiba, ha nincs feltelepítve a számítógépre a Net Framework 3.5 vagy ett?l újabb verzió. Ez a keretrendszer a Patcher elindításához szükséges, így a hiba a játék indítását követ?en azonnal jelentkezik.
A szükséges keretrendszert letölthetik a Microsoft oldaláról, valamint a Mi Weboldalunkról is: https://mt2mester.eu/index.php?a=download

-CREATE_NO_APPROPRIATE_DEVICE

Ez a probléma Windwos 8-on valamint 8.1-en jelentkezik, amikor is a játék indítása során kompatibilitási probléma lép fel.
Ilyenkor annyi a teend?, hogy az indítóra rá kell kattintani jobb egérgombbal, s ki kell választani a "Kompatibilitási problémák megoldása" opciót (Troubleshoot Compatibility).
A megjelent ablakban kattintsunk a "Teszteljük a programot" (Test the program...) gombra, majd a mentsük el a beállításokat.
Amennyiben pontosan követtük a leírtakat, akkor a játék problémamentesen el fog indulni.

Runtime Error!

Ezen hibával kizárólag 32 bites Operációs rendszeren találkozhat, legyen az Windows XP vagy Windows 7.
A problémára jelenleg egyetlen megoldás létezik: Telepítsen fel a számítógépre egy 64 bites operációs rendszert, mely megfelel?en tudja futtatni a játékot, így nem találkozhat ezzel a hibával.

-Hanghiba

A játék újratelepítése segíthet a probléma megoldásán!
https://mt2mester.eu/index.php?a=download

Nem elérhető DEMONS33

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Kliens hiba
« Válasz #2 Dátum: 2018. augusztus 14. - 23:09:45 »
A kliens elindul bepeachel minden de ahogy rányomok a start gombra utána nem történik semmi tényleg már mindent próbáltam a gép nemlehet a hibás teljesen új számítógép videókártyát, vírusirtót és mindent megnéztem nem értem mi lehet a baj

Nem elérhető VenonX

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Kliens hiba
« Válasz #3 Dátum: 2018. augusztus 25. - 23:35:08 »
Nekem is ugyanez a problémám de hálistennek bevált egy módszer rá ami valamiért orvosolja. Leírom neked ez minden gépemen megoldja a problémát.

Nyisd meg a youtubot, és indíts el egy videót, és amikor elindult a videó nyisd meg a klienst és hagyd, hogy végig menjen a patcher rész. Amikor rányomhatsz a "Start" gombra legyen a kliens a videó felett megnyitva, és úgy nyomj rá a "Start" gombra. A játék 5mp múlva körülbelül be fog kapcsolni érdekes módon.

Én nekem is ugyanez a problémám mint neked, szóval nem nálunk van a probléma, de a leírt módszer érdekes módon tényleg működik próbáld ki nem viccelek.

Remélem segítettem, és segíteni fog!:)