Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Biológus kutatás - Templomi Lélekkő  (Megtekintve 11246 alkalommal)

Nem elérhető Prím

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Biológus kutatás - Templomi Lélekkő
« Dátum: 2018. augusztus 29. - 15:06:01 »
Üdv,
A biológus 2 kutatását csinálom, leadtam az Átokkönyveket azonban a Templomi Lélekkövet sehogy sem tudom kiütni. Próbáltam Ork középen, Hwang Templomban, SD1-ben de semmi (a wiki nem írja miből esik). Vártam 24 órát hátha időhöz van kötve de ezzel sem jártam sikerrel.

Esetleg a tárgy esése szinthez van kötve (53-as vagyok), vagy csak én nem vagyok elég türelmes?

Nem elérhető Teclis

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Biológus kutatás - Templomi Lélekkő
« Válasz #1 Dátum: 2018. augusztus 29. - 21:14:14 »
Szia

Nekem a templom körül levő "deszkák" dobták, sokat kellett ütnöm mire kiesett (asszem 20 perc volt), úgyhogy csak csapd őket, előbb utóbb meglesz ;)

Nem elérhető Prím

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Biológus kutatás - Templomi Lélekkő
« Válasz #2 Dátum: 2018. augusztus 29. - 22:49:01 »
Szia

Nekem a templom körül levő "deszkák" dobták, sokat kellett ütnöm mire kiesett (asszem 20 perc volt), úgyhogy csak csapd őket, előbb utóbb meglesz ;)

Ééés 30 perc után végre kidobta! Ott dobta ahol mondtad, köszi a segítséget! :)

Nem elérhető Tejinashi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Biológus kutatás - Templomi Lélekkő
« Válasz #3 Dátum: 2018. szeptember 16. - 20:33:35 »
Ha már itt tartunk, meg tudná valaki írni, hogy az átokkönyvet is a deszkák dobják a templom előtt, vagy be kell menni a templomba?

m2mfiok29

  • Vendég
Re:Biológus kutatás - Templomi Lélekkő
« Válasz #4 Dátum: 2021. január 19. - 09:53:53 »
Szia.

A Seungryong völgy közepén a Hwang templom előtt esik Átokkönyv. Ha a "deszkák" alatt a Sötét kínzó és Magas kínzó nevű szörnyekre gondolsz,akkor igen.

Üdvözlettel: [GM]Fear