Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Javaslatok  (Megtekintve 57334 alkalommal)

Nem elérhető Winter

  • Former Teamler
  • Veterán
  • *
  • Hozzászólások: 1069
  • Játékos
Javaslatok
« Dátum: 2018. március 11. - 23:06:40 »
Várjuk a javaslataitokat, melyekkel jobbá tehetjük a játékot! :)

Nem elérhető Ynev

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Javaslatok
« Válasz #1 Dátum: 2018. április 24. - 12:06:37 »
Annak idején még GF metinen összejött egy kis társaság, akikkel azóta is kapcsolatban vagyunk, időnként együtt játszunk. Anno közösen kezdtünk új játékos életet Hydrán, GF után ez maga volt a Kánaán. Aztán a szerverek bezártak és egészen múlt hétig fogalmunk sem volt róla, hogy Chaos még ill. újra létezik. Jött is a csapat egy része nagy lelkesen.
Hát mit ne mondjak kiábrándító a lemaradás az egyre másra nyíló új szerverekhez képest. Ezt a helyet anno azért szerettük mert több volt mint az ahonnan jöttünk, de nem tudom feltűnt e a Teamnek, hogy mára már GF is többet tud mint ez a szerver.
Hol és miért maradtak le azok az újítások, amik közben jobbá tették a metint.
Egy új run persze csodás...annak az 50-60 embernek akik itt vannak kezdés óta és már mindenük megvan. Közben az újonnan  érkezők szenvednek olyan alap dolgon mint hogy nem jön a ló /tanítani nem fogod tudni, mert nem esik a könyv, erre is költheted a valós pénzt/ és hiába akar felhúzni egy alap cuccot, alig akarnak a hozzávalók esni, tolvaj kesztyűvel sem, amit pedig real pénzért vett az ember.
No és hol maradnak olyanok, mint a:
játékon belüli CH váltás
offline shop, vagy piactér
hogy ne csak 2 milliárd legyen a karakternél, és átadható se csak 10millió legyen
hogy lehessen a boltokban rúddal is fizetni
hogy a rudat ne kelljen szétszedni amikor eladom, a 7 rúd az legyen 7 rúd értékű és ne egy
hogy amit felszed az ember fényes legyen amíg meg nem nézi az ember
legalább egy oldallal nagyobb raktár
hogy amit átadok átteszek azt jelölje az inventory
az átadó ablak nagyobb is lehetne
hogy a gyűjtős dolgok összerakhatóak legyenek
hol vannak a petek? a pántok? a sárkánykő alkímia?
Ez mind (van több is!) olyan apróság, ami már mindenhol van. Miért marad le egy olyan szerver, ami a legjobb volt?

Nem elérhető Winter

  • Former Teamler
  • Veterán
  • *
  • Hozzászólások: 1069
  • Játékos
Re:Javaslatok
« Válasz #2 Dátum: 2018. április 24. - 18:10:27 »
Szia!

Lenne pár hozzáfűznivalóm az általad leírtakhoz.
Idézek is...

Hát mit ne mondjak kiábrándító a lemaradás az egyre másra nyíló új szerverekhez képest. Ezt a helyet anno azért szerettük mert több volt mint az ahonnan jöttünk, de nem tudom feltűnt e a Teamnek, hogy mára már GF is többet tud mint ez a szerver.

Véleményem szerint nem hasonlítható össze a mi szerverünk a többi szerverrel, főleg ne a GF-hez hasonlíts minket és azokhoz, amiket a szobából futtatnak a tizenévesek. Mi is megtehetnénk, hogy telepakoljuk mindenféle marhasággal - amik megtalálhatóak a szerverek 90%-án -, de akkor kérdem én: miben lennénk mások azoktól? Ha teli pakoljuk mindenféle dologgal, semmiben nem különböznénk tőlük, ráadásul nem tudnánk egy idő után új dolgot felmutatni. Sokan nem szeretik az olyan szervereket, akik itt játszanak nálunk, azért szeretik a mestert, amilyen. Mert mi vagyunk a Mester. Szóval ne hasonlítsd másik szerverekhez, ha nem tetszik netán, akkor játssz ott.

Mi is újítunk, folyamatosan kerülnek be új dolgok, olyanok, amik máshová nem, ergo nem mondhatod, hogy nincsenek újításaink.

Egy új run persze csodás...annak az 50-60 embernek akik itt vannak kezdés óta és már mindenük megvan.

Mi tart vissza attól, hogy Te is olyan legyél, mint ők? Zavar, hogy ők elértek valamit? Tudod mibe került az nekik? Meg lehet kérdezni Őket, mennyi munkájuk, pénzük, idejük van abban, hogy most ott vannak, ahol épp vannak. Nem feltétlen kell ahhoz rég itt lenned, Te is játszhatsz napi 12 órát, nincs megtiltva. Nem szeretnél? Akkor ne irigykedj azokra, akik bizony megteszik ezt és kitartóan, akár minden nap feljönnek a szerverre játszani, pontosan azért, hogy elérjenek valamit. Ezt hívják úgy, hogy: van céljuk. Elérni valamit a játékban, amiért akár tetszik, akár nem - meg kell küzdeni.

Közben az újonnan  érkezők szenvednek olyan alap dolgon mint hogy nem jön a ló /tanítani nem fogod tudni, mert nem esik a könyv, erre is költheted a valós pénzt/ és hiába akar felhúzni egy alap cuccot, alig akarnak a hozzávalók esni, tolvaj kesztyűvel sem, amit pedig real pénzért vett az ember.

Nem mindenki szenved, sőt, a legtöbbek élvezik azt, hogy itt nem 5 perc alatt szerzel meg mindent, hanem igenis meg kell érte küzdeni. Ők azok, akik itt is maradnak, mert nekik ez a játékstílus jön be. A lóra nem érdemes hangsúlyt fektetnünk, hiszen sok-sok mount található a játékban, nincs rá igény. Ha hiányolod, úgy akkor javaslom számodra a GF-et. A fejlesztők pedig ha olyan jól esnének... gondolj csak bele, mi lenne, ha mindenkinek 5 perc alatt meglenne minden felszerelése? Mi értéke lenne akkor azoknak a fejlesztőknek, mi lenne a kihívás? Erre is gondolni kellene...

No és hol maradnak olyanok, mint a:
játékon belüli CH váltás
offline shop, vagy piactér

Folyamatban van a CH váltó kijavítása és a piactér megvalósítása is.

hogy ne csak 2 milliárd legyen a karakternél, és átadható se csak 10millió legyen
hogy lehessen a boltokban rúddal is fizetni
hogy a rudat ne kelljen szétszedni amikor eladom, a 7 rúd az legyen 7 rúd értékű és ne egy
hogy amit felszed az ember fényes legyen amíg meg nem nézi az ember
legalább egy oldallal nagyobb raktár
hogy amit átadok átteszek azt jelölje az inventory
az átadó ablak nagyobb is lehetne
hogy a gyűjtős dolgok összerakhatóak legyenek

Azért véges a yang gyűjthetősége, mert gondolj bele, mi lenne, ha végleges lenne? Mit érnének a fizetős mapok, ha az ember csak egyszer megy be oda? Hiszen akkor nem kellene többet kijönnie onnan... nyilván ez Neked jó lenne, de hosszútávon nem érné meg a szervernek.

Több mint 10 millió yang átadhatósága... felesleges, váltsd be rúdra és add át azt. De amint lesz rá nagy igény (nem csak 2-3 embertől), át fogjuk gondolni.

Rúddal fizetni a boltokban... szintén felesleges. Szerintem senki sem hal bele, ha be kell váltania pár rudat yangra. Semmibe sem kerül.

A rudak több darabszámban való eladása átgondolás alatt áll jelenleg, ahogy az is, hogy az újonnan felszedett itemeket jelölje a játék a leltáradban.

A nagyobb raktárra ott van a raktárbővítő az ItemShopban.

Az is átgondolás alatt áll, hogy ha valamit már betettél a kereskedő ablakba, akkor azt is jelölje a játék. Az ablak kibővítése szintén.

Az összetehető itemek listája jelenleg bővítés alatt áll.

hol vannak a petek? a pántok? a sárkánykő alkímia?

A petek szintén átgondolás alatt állnak. A pántok és a sárkánykő alkímia felesleges.

Ez mind (van több is!) olyan apróság, ami már mindenhol van. Miért marad le egy olyan szerver, ami a legjobb volt?

Ahogy már fentebb is leírtam... azért, mert máshol ezek bent vannak, nálunk nem kötelezőek. Természetesen van, ami be fog kerülni, ezeken épp dolgozunk, ahogy sok más dolgon is. Véleményem szerint nem vagyunk lemaradva, ha nem is fejlődünk olyan sebességgel, mint mások - mi legalább normális fejlesztéseket teszünk be, igyekszünk olyanokat, amik máshol nincsenek, vagy csak kevés helyen. Emellett pedig még megjegyezném, hogy annak se lenne értelme, ha egyszerre kerülne be nagyon sok új dolog, mert akkor egy idő után mégis mit tudnánk felmutatni? Lehet, hogy bizonyos dolgok terén lassabban haladunk, de biztosan, és alaposan átgondoljuk azokat, nem pedig eszetlenül, elkapkodva bepakoljuk a sok újítást, amiknek fele értelmetlen lenne - lásd az általad emlegetett más szerverek egy részét. Egyik sem tud újat mutatni, ugyanaz található meg mindegyiken. Tőlünk is ezt várnád el? Gondold át jobban az általad leírtakat. Átgondoltad? Nos, akkor még jobban...

Winter
« Utoljára szerkesztve: 2018. április 24. - 18:14:33 írta Winter »

Nem elérhető Ynev

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Javaslatok
« Válasz #3 Dátum: 2018. április 25. - 16:19:18 »
Szia!

Hűűha, hát szépen kivesézted. Nos...

Ne hasonlítsak? De hasonlítok, lehet, hogy itt Wu-Zhein run van és nem DC, attól még a játék alapjai itt is gf-en is és a szobákból futtatott kis vackokon is ugyan azok.
Azért szeretnék az itt játszók a mestert amilyen? Persze, meg azért, mert már belelocsoltak 100  ezren felüli forintot, csak nem hagyják veszni. Ennek kapcsán ne ajánlgasd, hogy én is megtehetem!

"Mi tart vissza attól, hogy Te is olyan legyél, mint ők? Zavar, hogy ők elértek valamit?"

A józan eszem tart vissza attól, hogy megint olyan legyek mint ők.
Anno Hydrán a párom és én egy vagyont költöttünk, voltunk szerver elsők.
Most komolyan...ők tényleg elértek valamit? Azt azért érzed, hogy a kiskölykök szokták egymást hergelni ezzel a "zavar hogy ők elértek valamit" és irigy vagy mi? dumával? :) 

Ha a lóra nem érdemes hangsúlyt fektetni (tényleg nem érdemes, persze, hogy valami megülhető bizbaszt akar az ember), akkor akár lehetne olyan is a ló, ami jön azonnal és nem kell két pakk potit elnyomni mire megjelenik. Persze értem én, hogy jó kényszerítő eszköz arra, hogy vásárolj mountot, de hidd el egy fullos ló mellett is mindenki mountot akar, csak nem tépi ki előzetesen a haját, mert fél órát hívta a lovat.
Ez a játék nem az alapoknál kezdődik, onnan jó, hogy bekerül az ember elveszettbe, oda öltözni kell, optolni kell. Most tényleg attól kap mindent a segge alá a játékos ha mondjuk 3 csoportonként esik egy jéggömb és nem negyed óra csapkodás után egy darab? De jó legyen, ne essen annyi, no de ha rajtam van a pénzért vett accos tolvaj, akkor legalább lássak eredményt.
Persze lehet a játék csak velem szenyózik és a tolvaj mellett tök normális, hogy 3 óra intenzív farmolás - szintnek megfelelő helyen - után 23db napi eventes (szent korona) vackot tudok felmutatni. Azért ez kimerítette a nem kapok semmit ingyen és megdolgozom érte kategóriát.

Nem mondtam, hogy végteleníteni kéne, hogy mennyi yang lehet a játékosnál! Azt mondtam a 2mrd már kevés ekkora összegek mellett, de jó az maradjon ennyi, de a 10 milliós átadás az akkor is kevés, és nem minden helyzetet old meg az, hogy vegyél rudat. Ha ketten farmolunk és mondjuk elveszettben egy karit fel akarunk fullra pakolni, hogy kijöjjön, lehet épp 100 millióval lenne tele, ott nem tudok rudat venni...Tudtad hogy csak a 300 milliós rudak összerakhatóak a többi nem? Miért is?

Igen...a jelenlegi 0 piac miatt valóban felesleges a rúddal való fizetés, de ha normális piac lenne (offline shop, piactér, aukciós ház...) igen is lenne létjogosultsága.

Itemsopos raki bővítő mi? :)  Sebaj a 25. felesleges 1 es kari majd megoldja a raktározási problémát, de azért tudd, hogy az 500 accból csak 100 játszik a többi csak raktár :)
Itt azért megjegyzem, hogy emlékeim szerint a karakter item ablaka anno kisebb volt, hogy az nőtt az nagyon jó.

Leírtad vagy háromszor, hogy miért kéne telepakolni olyan újításokkal amik mindenhol vannak. Nos azért mert mindenhol vannak. Ha a te gondolatmenetedet követné a világ, most csak egy autómárka használna ABS-t.
Nem ördögtől való egy újítás sem, és egyik sem könnyítette meg a fejlesztők és egyéb tárgyak kifarmolását. Ugyan úgy le kell ütnöm a metint, a bosst vagy a mobokat, akkor is ha összerakható a piros gyöngy, ha elérem bárhonnan a raktárat, vagy a kirakott boltomat. Kevesebb minót sem kéne mennem, ha nem esne többet a kicsi poti, ha eladhatnám a vissza a városba tekercset a vegyinél, vagy uram bocsá megjelennének a petek.

Örülök, hogy mindent átgondoltok mielőtt úgymond bepakoltok valamit a játékba, de igen elvárnám, hogy bizonyos újítások itt is meglegyenek. Egyszerűen azért, mert igen is jók, és a hiányuk elmaradottság érzést kelt. Nem lenne a mester sem rossz vagy egy a sokból azért, mert itt is megtalálhatóak.

Amúgy egy dicséretem is van. Van valamitek, ami sehol máshol nincs így. A GM-ek jelenléte. Szerves részei a napi játéknak és ez jó :)

A fent leírtakat átgondoltam.
Átgondoltam még jobban...

Nem elérhető Winter

  • Former Teamler
  • Veterán
  • *
  • Hozzászólások: 1069
  • Játékos
Re:Javaslatok
« Válasz #4 Dátum: 2018. április 25. - 20:59:21 »
Köszönöm a részletes válaszodat, nincs több hozzáfűznivalóm, csupán annyi, hogy mint már leírtam, lesznek újítások és jelenleg is dolgozunk bizonyos dolgokon - köztük olyanokon is, melyeket Te magad is felsoroltál. Mindennek meg lesz a maga ideje.

Sajnálom, hogy a GM-ek jelenlétén kívül semmi más pozitívumot nem tud mondani. Remélem, ez idővel változni fog.

Nem elérhető Nelux

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Javaslatok
« Válasz #5 Dátum: 2018. április 30. - 09:38:36 »
Sziasztok!

Szerintem azért úgy lenne mibe belekötnünk na... Valljuk be őszintén, a szerver közel sem forrott úgy őszintén ki, látszik a próbálkozás, mert tényleg értékelem/értékeljük, de vannak olyan dolgok, amik felett totálisan el lettek felejtve, és semmiféle opciót nem láttam még a kifejlesztésre.

1. War

Gyerekek, nincsenek warok! Nem hiszem azt, hogy nincsen abszolút rá igény, biztosan mondom, hogy lenne. Oké, akkor nézzük. Semmiféle igazán waros ékszer nincs, pajzs totál elfelejtődött a játékban, és nem is igazán amiatt, mert bármi probléma lenne... A kasztbalansz miatt vannak szerintem itt a problémák. Én ezt azért átgondolnám... Többek közt a balansz témát, mert konkrétan nevetséges az, hogy mondjuk van full deffem /alap optként persze/ egy kaszt ellen, és ha nincs rajtam legalább 4x5 deffes cucc /6-7 optban/, akkor 1 skillbe halok (vagy a tp ment meg...), aztán arról szól az egész, hogy kinek van több áldása? Ez nemhogy élmény javító, hanem egyenesen romboló... Adott esetben mondjuk ezt átgondolható téma.

2. Túl sok TP

Hát ehhez nagyon nem is kell hozzáfűznöm semmit szerintem. Az élet elixír szerintem már karcsú sokszor felpotizni magadat, a játékban megszerezhető /item nélküli/ bor kb. semmit sem ér... Ez igy azért nem feltétlen pozitiv, hogy csak itemből tudok hozzájutni. Ajánlanék valami olyan köztes megoldást, ami mindkét félnek /Team+játékos/ megfelel, mert ez megint csak áldásháborúvá teszi az egészet, ami aztán minden, csak nem élmény. Jó persze, hogy előnybe kerüljön az aki rendel, én ezt értem, de azért ne essünk már át a túloldalra, hogy áldás,áldás,áldás... (Itt visszavezethető a war témára is ám ez a pont!) Én személy szerint nem tartom feltétlen korrektnek, hogy mondjuk 200k tp alatt konkrétan semmit nem érnek a karakterek, hiába vannak izmosan optolva mondjuk egy nagymester szettben, mert az isteni szettes emberkére dupla-tripla (némely esetben több...) DPS-t vág, és egyszerűen ELFOGYHATATLAN tp-vel rendelkeznek. És most puff egy áldás, kezdhetjük elölről... Ez szerintem megérne egy reformot valahogy.

3. Rúnakő tábla sikerességi esély

Ezt azért eléggé durvának érzem, hogy 2 biológus küldivel végeztem, de még az első rúnaköves küldetésből 4. darabnál járok... A biológus is szeret tördelni, de ez már tényleg kezd morbid lenni, na.

4. Yangeső miatti szerver/kontakt laggok

Ez már többször meg lett említve a játékban. Erre kellene valami megoldás, ha más nincsen, akkor valami pet szerűség, ami esetleg összegyűjti, vagy mittudomén.. Lenne rá azért lehetőség, de ez nagyobb szorzó esetén kicsit azért macerás, főleg annak, akinek gyengébb a nete.

5. Mesterfegyver/Nagymester fegyver/Öregking/Mountok kereskedelmi tilalom megszűntetés

Ez lett már jó párszor írva facebookon, ezt mindenképpen jó volna valahogy megoldani. Lett ugyebár írva az aukciós ház, stb, de ennek a mihamarabbi megoldása szerintem igencsak szükséges volna.

6. "Alap metines" dolgok kihasználása, felturbózása, használttá tétele

Metinkövek, bossok, mapok... Ezt ugyebár nagyon nem kell kifejteni. Értem én, hogy nem az alap vonalat követi a játék, de ugyanakkor ezekkel mégiscsak kezdeni kellene valamit, és nem csak esetleg eventkor menni oda.

Hirtelen nekem ennyi jutott az eszembe, majd ha lesz valami újdonsült, akkor közzéteszem, sziasztok! :)

Nem elérhető Adameeew

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Javaslatok
« Válasz #6 Dátum: 2018. június 12. - 17:59:08 »
Sziasztok!

Per pillanat nekem egyetlen kis apróság jut az eszembe ami a lélekpontokkal kapcsolatos. Dupla pontkor elég sok lélekpont összegyűlik és elég fusztráló ha 200 pontot be szeretnénk váltatni zafírra. Tehát jó lenne, hogzha nem 200x-or kellene kivennünk, hanem be lehessen írni a kivánt összeget és úgy kivenni. Vagy esetleg több opció bele tenni. (10 zafír kivétele, 50 zafír kivétele) és így tovább!

Ennyi lett volna, köszönöm! További szép napot! ;D

Nem elérhető Winter

  • Former Teamler
  • Veterán
  • *
  • Hozzászólások: 1069
  • Játékos
Re:Javaslatok
« Válasz #7 Dátum: 2018. június 18. - 19:21:34 »
Szia!

Ez egy valóban jó ötlet. Továbbítottuk a fejlesztőnek, átbeszéltük, de sajnos nem megvalósítható. :(

Nem elérhető illeslaci

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Javaslatok
« Válasz #8 Dátum: 2018. június 22. - 13:22:15 »
Sziasztok.

Nekem az lenne az ötletem hogy az eventkor az eventes cuccokat nem lehetne automatikusan a leltárba tenni, hogy ne kelljen a földön keresgetve azt felszedni, mert van amikor sokáig csak azt keresem és nem is azt veszi fel elsőre hanem más tárgyakat meg ha több dolog esik egyszerre akkor nehez keresgetni a földön az eventes cuccot.

A választ előre is köszönöm.

Nem elérhető Teclis

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Javaslatok
« Válasz #9 Dátum: 2018. július 10. - 09:24:58 »
Sziasztok!

Nekem lenne egy olyan javaslatom, hogy a szörnyeket "áthatolhatóvá" lehetne tenni, így nem akadnánk fel állandóan pl a kazikban. Tudom, hogy ki lehet őket kerülni, ez csupán egy kényelmi funkció, aminek szerintem sokan örülnének. Az eventes tárgyak egyből raktárba való kerülését is támogatom. Illetve a rúnakövek leadásánál az egynapos korlát eltörlése is népszerű lenne véleményem szerint (a sikeresség növelése szerintem nem szükséges, legyen már benne egy kis kihívás, így is van 30db jelenleg mindegyik rúnakőből, legalább fogyjon). Amit még javasolni tudnék, az az OX eventtel kapcsolatos. Érthető módon rengetegen akarunk ezen az eventen részt venni, amit mint kiderült, nem igazán bír a szerver. A legutóbbin is egyszerűen nem fértünk el, sokan csak álltak Uriel körül, és próbáltak bejutni (hiába). Akik mégis bejutottak, azok se jártak sokkal jobban, hiszen teljesen tele volt a játéktér, hiába tudtam a jó választ a kérdésre, esélyem se volt átfutni.. (de legalább az alap jutalmat megkaptam) Esetleg darabolják szét a népet, olyan értelembe hogy pl szinthez kötik az egészet: először a 100as szint alattiak, majd egy fél óra múlva a 100 felettiek mennek.


Köszönöm, hogy elolvastad! További szép napot! :)

Nem elérhető Winter

  • Former Teamler
  • Veterán
  • *
  • Hozzászólások: 1069
  • Játékos
Re:Javaslatok
« Válasz #10 Dátum: 2018. július 10. - 13:15:58 »
Szia!

A szörnyeken való áthatolást átgondoljuk, nem rossz ötlet.
Az eventes tárgyak nem fognak automatikusan a leltárba kerülni, mert sokan visszaélnének ezzel a funkcióval - nem fejteném ki, hogyan.
A rúnakövek leadási idejének a törlésére van egy item, melyet megvásárolhatsz az ItemShopban, neve: Sárkányisten Tekercs.
Az OX eventet pedig módosítottuk, ezentúl át fogtok tudni szaladni egymáson is. :)

Üdv,
Winter

Nem elérhető Morphing

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Javaslatok
« Válasz #11 Dátum: 2018. július 13. - 23:51:39 »
Sziasztok!

Pár dolog jutott eszembe.
Szó volt itt az inaktív területek kihasználásáról, valamint a kezdő játékosok helyzetének megkönnyítéséről is.
Jelenleg "visszatérő" játékos vagyok és leginkább az szúrt szemet, hogy rengeteg dolgot kell kis szintén megcsináljak, ha később is érvényesülni akarok (egyedül is).
Ez alatt gondolok a farmolásra, istenek beszerzésére. Ha magam akarom kihúzni a cuccokat, nem pedig mindent másoktól beszerezni, akkor 45-50 szint körül nagyon sokat kell állnom.
Itt jön képbe az egyik dolog, amit elő szeretnék hozni.
Jelenleg 75-ös szintig egyedül FMS és társai az egyetlen opció, amit használni lehet fejlődni, farmolni. Se SÉ-s, se egyéb értelmes fegyver nincs a játékban. Vannak viszont olyan fegyverek, amik bekerültek, de nincsenek használva. Gondolok itt a másik pakk 30-as fegyverre (Fátyol és társai). Ezzel kapcsolatban az ötletem a következő lenne:
30-as szintű fegyverekből kiindulva el lehessen jutni a mesterekhez.
Például: Fátyol kardot tovább húzva (Fejlesztő itemek: FMS+9, 1db Ambrózia, 5millió yang) kapunk egy 45-ös Xkaszt királyi fegyverét, mely attól függően, hogy fátyolból vagy főnixből lett húzva PvP vagy PvE. Mindkét fegyver rendelkezik a mesterrel 30-as fegyver TÉ-vel valamint a GF-estől örökli az ák-kk forgatást. Így eredményezve egy hasznosabb fegyvert 30-75 szintig. (Pl: Királyok kardja 173-194TÉ, 180-194MTÉ, 19%TS, 12%félember vagy 2000TP, ÁK-KK esély)
Eztán, hogy a 75-ös fegyver ne essen ki a szerepből és a 30-as útján elérjünk a mesterekhez, jöhet egy újabb lépcsőfok. Előző fegyverünkhöz, ha hozzádobunk egy varázsfémet, előjön az ablak, hogy kapunk egy 70-es, ősi királyi fegyvert, ha hozzáadunk egy méregkard+9-et, valamint 50 ambrót, és 200M yangot. Ebben az esetben is egy erősebb kivitelt kapunk. A méregkard nagyobb TS-t kap, TP vagy félember bónuszt és mindemellett MTÉ is kerül bele. (Ősi királyi kard 238-278TÉ, 180-200MTÉ, 28%TS, 17%félember vagy 5000TP)
Végezetül pedig jöhet a mestermunka. A jelenlegi Ősi királyi PvP fegyverhez 30 ambrót és 1 jogar darabot hozzáadva megkapjuk a Mestetfegyvert, az Ősi királyi PvE fegyverhez 50 ambrót, 1 jogar darabot és egy +9es(82-es) Király kardot hozzáadva pedig a szörnymestert.
Ezekkel az ambróziamennyiségekkel a +oltás során nagyjából megtartaná az árát a mesterfegyver is, valamint köztes szinteken is nagyobb hatékonysággal lehetne farmolni.
Másik, amit szóvá tennék az a Biosz küldi. Jelenleg nagyon kevesen tudnak róla, hogy elég jó bónuszok jönnek belőle össze véglegesen!, ha megcsinálja őket valaki. Javaslatom ezzel kapcsolatban elsősorban az lenne, hogy a Team ezt reklámozza. Pl FB posztok végére odaírva, hogy "Ne felejtsétek el a küldetéseket megcsinálni, hisz értékes végleges bónuszokat kaphattok!".
90-es szinttől jön a Holtak földje. Sajnos itt még nem jutottam el oda, de amikor még SD3 sem volt benn, akkor mentem fel 140-re korábban, és nem volt egy könnyű mulatság ez a pálya. Mire odaér az ember és megcsinálja a biosz külsőleg, ennyi bónusszal valamivel mégiscsak könnyebb. (10%mozgási sebesség, 22%támadási sebesség, 60 védelem, 50 TÉ, 10% kárcsökkentés valamint 10% támadó érték)
Valamint jelenleg 80-as szintig vannak bent a küldetések, ezt nem lenne rossz bővíteni, hisz most 80-140-ig se biosz se sd4 küldi.
Elveszettben jelenleg nem sok kihasznált terület van. A játékosok zöme csak a majmoknál jár leginkább. Lehetne pl ott folytatni a biosz küldött. Utána Lélekbarlang, Holtak földje, Minó erdő, SD3. Ezekből 2-t jelenleg alig valaki használ (LB, Minó). Így oda is kerülhetne játékos.

Kérem fontolja meg a Team az ötletem!

Üdv,
Morphing

Nem elérhető zsoltikap

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Javaslatok
« Válasz #12 Dátum: 2018. július 14. - 01:19:24 »
Szerintem jó ötlete van az elöttem íronak fejlesztésnek tökéletes nem kell holnapra megcsinálni de később az új játékosoknak örömérr válna egy ilyen fejlesztés. Annyival bővíteném hogy a wz fegyverekben nem ártana egy ák-kk bónusz talán végre megtörné azt hogy mindenki 125ös farmost csinál sd3ra :) valamint az epic vért egy zsákutca fel fog halmozódni a szerveren és nem lesz értéke ezért mondjuk 15db repikviáért átlehetne húzni wz vértre (5db mind 3 fajtából) ugyanígy a 81es pajzsokat is meglehetne oldani.

Illetve egy event ötletet is hoztam aminek az lenne a lényege hogy megölt bossokért potokat lehetne kapni 90alatti bossokért 1et 90-130 között 3pont 160felett 5pont.
Pontokat belehetne váltani pl 1pont 1db kígyó farok+ vagy ismeretlen +  elveszett térkép 5db sárkány áldás, relikvia ,szirén gyöngy ezüst medál 2db holdfény kincsesláda, 1db hatszög
2pontért piros pecsét , rubin , kristály gyöngy ,talizmánok(isteni fejlesztő)
3pont- kék pecsét napfény gyöngy 100as sé jegy
4pont-zafír,minotaurusz k szarv
5pont-nm fejlesztők
15pont-jogar
40pont-királyi vért
50pont- egy megülhető itemshopos állat(mindig más és ha volt már mind akkor újra az elsőtől persze limitált állatok kimaradnak)

Ez csak egy ötlet és egész biztos nrm tökéletes illetve sok más dolgot is belelehetne tenni az árakat csak példának írtam hogy is képzeltem az eventet. Dupla pontos eventtel egyszerre csak különleges alkalmakkor tartanám.
Event miatt kisebb szintű bossok ölése is végre nagyobb értelmet adna és talán mégtöbben kapnának kedvet dtzni stb.
Remélem fontolóra veszitek játékosaitok ötleteit vannak jók nem kell teljesen úgy megcsinálnotok ahogy mi elképzeltük mi csak ötleteket szeretnénk adni annak érdekében hogy jobb és jobb legyen a szerver azt hiszem ez a ti célotok is. :)

Nem elérhető Teclis

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Javaslatok
« Válasz #13 Dátum: 2018. július 20. - 08:59:41 »
Sziasztok.

Van még néhány javaslatom, amit megosztanék veletek.
Előtte még reagálok az előttem szólókhoz: véleményem szerint a kis szintűeknek nem új fegyverek kellenek, hanem jobb farm lehetőségek. Egy FMS 30+ákval tökéletes 75ig, +7es köveket nem nehéz szerezni (sokan dobálják a földre is pl) szóval egy 26os vérttel is bőven lehet érvényesülni. A fejlesztők ára eléggé lement mostanában, így nehezebb összefarmolni egy kinget mint pár hónappal ezelőtt. Nem szükséges véleményem szerint új farm map vagy hasonló, hanem elég a régi alap metines dolgoknak értelmet adni, azaz a metinköveknek: dobjanak pl ambróziát, vagy aranyrudat, vagy valami ládát ami tartalmaz értelmes dolgokat.
Ha már a régi metines dolgokról beszélek, megemlíthetem a dt runt. Gyakorlatilag senki nem használja, érthető okokból. Egy továbbfejlesztett dt run szerintem sokat dobna a játékon, akár erősebb bossokat is be lehetne tenni, hogy a nagyobb játékosok is menjenek.
Szeretném még javasolni az átváltozás kk-k droppjának emelését. A régi mesteren viszonylag szépen ki lehetett farmolni egy P-s átváltozást, mai droppal ez lehetetlen (600 perc sd2 farm alatt 1 haladó kk, 500 perc majom farm alatt semmi). Értem én hogy item shopból meg lehet venni, de szerintem nem ennek kellene lennie az elsődleges forrásnak.
A napi eventek átgondolatlanságára is szeretném felhívni a figyelmet. A boss eventet külön CH-kra kellene rakni, mint az égő hordót, mert néhány nagyobb játékos simán átjön a kisebbekhez, és röhögve leüti előlük a bossokat. Az égő hordó kékeknél nevetségesen kevés, legalább 3x ennyi kellene, hogy élvezhető legyen. A többi event véleményem szerint hangulatos, jó azt tapasztalni, hogy a Team foglalkozik a szerverrel :)


Köszönöm, hogy elolvastad! További szép napot!

Nem elérhető Morphing

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Javaslatok
« Válasz #14 Dátum: 2018. július 20. - 10:57:24 »
DT runt még véletlenül se. Így is alig tudtam farmolni a Démoni emlék+t, mert félóránként jött valaki, aki leütötte a követ és pont akkor bejött valaki, majd mondván, hogy ő már ott farmol x ideje hozta a nagy karakterét aztán levert... Majd, ha jönnek még többen, ennyi emlék+se lesz, azt biztos rengetegen megköszönik majd...