Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Betekintés a ranglistába máshogyan  (Megtekintve 6298 alkalommal)

Nem elérhető DjYinx

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Betekintés a ranglistába máshogyan
« Dátum: 2019. október 04. - 16:10:32 »
Sziasztok! Olyan kérdésem volna, hogy megtudnám-e nézni a Ranglistában a lvl125-130 közötti karaktereket. Az elfelejtett felhasználónévben kérték a karakterem nevét, de sajnos már azt sem tudom, csak a szintjét tudom kb, meg az itemjei nagy részét. Esetleg ha betekintést tudnék nyerni / valahogyan megkaphatnám a harcos osztály lvl125-130 közötti neveit, akkor valószínűleg beugrana a neve. E-mail-el együtt csekkolják szóval hazudni nem tudok és nem is akarok, mert nem lopni szándékozom accountot, hanem egy régi sajátot visszaszerezni amin elég sok értékes dolog volt. A választ és segítséget előre is köszönöm!  :)

Nem elérhető Winter

  • Former Teamler
  • Veterán
  • *
  • Hozzászólások: 1069
  • Játékos
Re:Betekintés a ranglistába máshogyan
« Válasz #1 Dátum: 2019. október 05. - 12:02:57 »
Szia!

Esetleg ha regisztrálsz még egy fiókot, akkor azzal belépve meg tudod nézni.
Hol kérték a karaktered nevét? Nem egészen tiszta számomra.

Üdv,
Winter

Nem elérhető DjYinx

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Betekintés a ranglistába máshogyan
« Válasz #2 Dátum: 2019. október 05. - 12:34:54 »
Küldtek egy e-mailt, hogy csak akkor tudják/fogják visszaállítani az accountomat (amelyiknek elfelejtettem a felhasználónevét) ha megadom az alábbiakat:
Karakter név: …..
Felhasználónév: …..
Regisztrációs név: …
Regisztrációs e-mail: ….
Regisztráció ideje: ……

Ezek közül egyebár a felhasználónév az, amit elfelejtettem, de úgy teljesen, és a karakter nevére sem emlékszem. Annyira emlékszem, hogy harcos kaszt volt, nő, lvl125-130 között volt, minó kard és vért +9 zentia harcos fejfedővel. Azért kérdeztem azt, hogy miként tudnék ránézné a 125-130 szint közé eső harcos karakterek nevére, hátha onnan eszembe jutna és visszakaphatnám az accountomat. Nagyon nagy segítség lenne, mivel jó pár óra és forintom benne van az accountban. :) A segítséget előre is köszönöm!

Nem elérhető Winter

  • Former Teamler
  • Veterán
  • *
  • Hozzászólások: 1069
  • Játékos
Re:Betekintés a ranglistába máshogyan
« Válasz #3 Dátum: 2019. október 06. - 20:16:16 »
Tehát supporton. Na, akkor ezeket oda add meg, ne ide.

Nem elérhető DjYinx

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Betekintés a ranglistába máshogyan
« Válasz #4 Dátum: 2019. október 08. - 13:38:15 »
Mint mondtam, már megtettem. De ahhoz kéne a karakterem neve is, de mivel ezt nem tudom és eléggé ergya módon van megoldva a "ranglista", ezért az esélye, hogy eszembe jusson konkrétan nulla. GM-eket is kérdeztem, ők ide küldtek, kedves Winter te pedig állandóan a supportra. Ők pedig olyan gyakran válaszolnak mint kómás vénasszony. Semmi segítség nyújtás az embernek csak küldözgetitek ide-oda mint egy nemnormálist. Nektek csak az a fontos, hogy a SÉ-n keresztül folyjék be a pénz aztán csók. Csak annyit kértem, hogy nézzék már vissza a regisztrációs felhasználónevemet... ott az e-mail cím, ott van, hogy mikor regisztráltam a jelszavamat is tudom, de neeeem, mert nem tudom a karakterem nevét. Akkor ott rohadjon, még jobb is így mivel ha megint lett volna valami, ugyanúgy nem kaptam volna segítséget mint most. Ha már egy szervert nem tudtok normálisan futtatni és felügyelni, játékosokat segíteni, akkor szerintem jobb ha szólsz fentébb, hogy ne is próbálják meg kinyitni a második szervert. Ha nem tetszik a véleményem, töröld nyugodtan. Bár remélem addig többen is elolvassák, hogy mégis mekkora segítőkészség van bennetek.

Nem elérhető Agenda

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 22
Re:Betekintés a ranglistába máshogyan
« Válasz #5 Dátum: 2019. október 08. - 18:46:04 »
Hali,

Néha ilyenek, néha olyanok. A Te perspektívádból nézve totál érthető az indulatod. Úgy érzem veszi a fáradságot Winter vagy valaki majd innen a teamből hogy rád írjon privben e kérdésben.

Addig is, én amikor régi adatokat kerestem, a levelezésben a kukában stb megnéztem és voltak egészen régiek is amiben a felhasználó nevemen szólítottak meg. Hátha neked is fellelhető hasonló a maileden.

Kitartás! :) sok sikert :)
üdv
Agenda
(és a fülem nem zöld! :D)
Amíg élet van, minden vég kezdet!
F.H

Nem elérhető Winter

  • Former Teamler
  • Veterán
  • *
  • Hozzászólások: 1069
  • Játékos
Re:Betekintés a ranglistába máshogyan
« Válasz #6 Dátum: 2019. október 09. - 13:20:09 »
Szia!

Még mindig én vagyok az egyedüli, akit érdekel a problémád, de azért köszönöm a hangnemet. Látom nem sikerült értelmezni, úgy akkor újra leírom: CSAK ÉS KIZÁRÓLAG A SUPPORT tud neked ebben Segíteni. Nem azért küldözgetlek oda, mert ilyen kedvem van, hanem mert az ott dolgozó kollégák látnak bele ezekbe az adatokba. Mit gondolsz, miért oda küld mindenki? Viccből? Háborgás helyett talán ott kellene próbálkozni.

Azt pedig csak úgy halkan megjegyzem, hogy ha a karaktered nevét nem is tudod, de a többi bekért adatot igen, már akkor fognak tudni Neked segíteni. Egyetlen információ - főleg a karakternév -  hiánya miatt nem fognak elutasítani.

Olyan pedig, hogy regisztrációs felhasználónév, nem létezik. Regisztrációs név és felhasználónév van. Előbbi az a név, amit meg kellett adnod regisztrációkor (az esetek nagy százalékában ez valami beírt baromság, ritkán az illető valódi, teljes neve -> ez lenne a legjobb). Ez esetben próbálkozhatsz a saját neved megadásával, de ha emlékszel rá, mit írtál be, akkor azt írd le.

A felhasználónév, amit elfelejtettél. Ha - mint írtam fentebb - a karaketernév kivételével minden mást megadsz, akkor úgy fogod megkapni a segítséget, hogy megadják Neked a felhasználónevedet kicsillagozva. Ha valóban a tiéd, akkor fel kell ismerned. Erre azért van szükség, mert nagyon sokan próbálkoznak az accountlopással, kiadják magukat az account tulajdonosának, hátha kiadjuk nekik a harmadik fél adatát a tudtunk ellenére.

A bekért adatokon felül pedig megadhatsz plusz információkat is - ha tudsz -, mint pl. a karaktered kasztja, szintje, birodalma. Még ha nem is vagy benne biztos, érdemes valamit írnod, hátha eltalálod.

Azt már meg se jegyzem, hogy nekünk háborogsz és elhordasz minket, de ha már állításod szerint sok időd és pénzed van az accountodban, akkor illett volna ennek megfelelőképpen is vigyáznod rá, hogy ne felejtsd el a felhasználónevedet. Jaj, bocsánat, mégis megjegyeztem.

Ennél többet nem tudok Neked segíteni. Ez még mindig csak a fórum, nem a support.

Üdv,
Winter