Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Nem vagyok meg elégedve a HW-runnal.  (Megtekintve 4759 alkalommal)

Nem elérhető tatababa2

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Nem vagyok meg elégedve a HW-runnal.
« Dátum: 2019. december 04. - 05:28:00 »
Sziasztok. Sajnos nem vagyok meg elégedve evvel a HW runnal, és nem csak én hanem sokan mások is. Miért van az hogy 100 meg 200k sét költünk rá, hogy meg legyenek a hatások, de mégsem lehet kinyitni...Másnak meg 50 ládábol megvan a mind a 2 hatás....Hogy van itt kiszámolva a % számitás? Ez lassan röhejjes..... Inkább be raktátok volna az ItemShopba 60k sé-ért vagy 80k ért akkoris sok ember jobban járt volna. Erről ennyit....

Nem elérhető kisric05

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 48
Re:Nem vagyok meg elégedve a HW-runnal.
« Válasz #1 Dátum: 2019. december 04. - 19:45:10 »
Szia!
Nekem személy szerint olyan 380-400 ládából adta be mindkettő hátast. De van aki persze 3 ládából 1-1 hátas jött neki. Sajnos ez van :-X :-X

Nem elérhető tatababa2

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re:Nem vagyok meg elégedve a HW-runnal.
« Válasz #2 Dátum: 2019. december 04. - 21:34:47 »
Szia. Én Személy szerint sokallom a 400 ládit, mert az nagyon sok idő és van aki dolgozik es nem suliba jár. Annak nincs annyi ideje a gép elött ülni es nyomni a runt. Na én pont ebben a helyzetben vagyok. Kimerülök a meló helyen aztán, legyek a családdalis kicsit és játszani is kene hogy meglegyen a hatás. Szal....Én csak azt akarom mondani, hogy gondolhattak volna erre amikor be állitották a dropot.

Nem elérhető tatababa2

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re:Nem vagyok meg elégedve a HW-runnal.
« Válasz #3 Dátum: 2019. december 05. - 02:42:37 »
Erősen gondolkodom hogy itt hagyom ezt a szerót az ilyen dolgok végett. Pedig a heti 560k sé töltésem állando volt....

Nem elérhető Winter

  • Former Teamler
  • Veterán
  • *
  • Hozzászólások: 1069
  • Játékos
Re:Nem vagyok meg elégedve a HW-runnal.
« Válasz #4 Dátum: 2019. december 05. - 12:22:45 »
Szia!

Ha olyan könnyen jönne, nem lenne értékes. Ráadásul limitáltak.

Üdv,
Winter