Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Sura Mobos kardok erősítése  (Megtekintve 5968 alkalommal)

Nem elérhető gerri95

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Sura Mobos kardok erősítése
« Dátum: 2018. december 17. - 18:22:42 »
Üdv mindenkinek!

Szeretném javaslatba adni a a sura mobos fegyverek erősítését, mivel nem tartom fair-nek hogy a wari mino kard is 950-1000 ig sebez míg a sura csak 730-790ig.
Megértem azt is hogy a penge hp-t tölt vissza, de max fejlődésnél nem változunk minden boss-hoz igen, az aura is ad annyi támadót mint a penge. Csak nem értem miért kellett megszakítani a kardok sebzését mikor végig ugyan annyit sebeztek, csak ti változtattatok rajta, eddig jó volt úgy is.. Suraként gyengének érzem magam egy warihoz képest runolás/ bossolás közben. Azért csak a mobos kardok erősítését kérem mert a bm már így is brutálisan erős így nem akartam abból is balhét. ezt meg nem hiszem hogy megpanaszolná bárki is. Röviden szeretném kérni a sura fegyverek balanszírozását a wari fegyverekhez, mert így érzem fair-nek Köszönöm!

Nem elérhető BlueHawk

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re:Sura Mobos kardok erősítése
« Válasz #1 Dátum: 2018. december 18. - 14:24:19 »
Kedves geri55!

A számok csak számok. Gyakorlatban tud annyit szedni egy Sura mint egy Wari.
A Pengét meg az Aurát felejtsd el. Szerintem PONT itt rontod el az egészet.
Ha változol ne nyomj be semmit. Felesleges. Nem fogsz többet sebezni.

Tipp: Ha változol ne Pengézz/Aurázz.
Változz át és Karicsere/CH váltás/Map váltás valamit csinálj.  Mert ha változol -20-50 ezer sebzésbe vagy. De ha portolsz vagy valami megadja a maxot.

Keress egy hasonló felszereltségű Harcost és nézzétek meg.

Nem elérhető gerri95

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Sura Mobos kardok erősítése
« Válasz #2 Dátum: 2018. december 25. - 16:24:08 »
Kedves Devil.
Igen már néztük és ismerősöm kevesebb hátassal általában dupla akkora sebzést produkált. Ja és ne nézz már hülyének hogy változva pengét nyomok, mikor leírtam hogy pengét csak fejlődésre használok.
A "számok az csak számok" Meg itt igen sokat számít mert itt nem ugyan az mintha vennél 450+ támadót séből mint 450 támadóval többet sebez a kardod. Az egyikkel 4000ből lesz 4450, másikkal 4000-ből 9000 nem mindegy. És továbbra is kivizsgálásra kérem a team-et. Köszönöm!

Nem elérhető gerri95

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Sura Mobos kardok erősítése
« Válasz #3 Dátum: 2018. december 27. - 17:29:01 »
Üdv!

Szeretnék még 1 kommentet hagyni és ezzel még 1 megoldási lehetőséget a problémámra. A Minotaurusz kardja-t ami a wari nak van azt felvehesse és kiválthassa a sura is így nem kell az értékkel bajlódni. Köszönöm!

m2mfiok29

  • Vendég
Re:Sura Mobos kardok erősítése
« Válasz #4 Dátum: 2019. november 26. - 14:44:53 »
Kedves gerri95!

A suráknak azért gyengébb a karjuk, mert nekik a támadó érték mellett van, mágikus támadó értékük is, ami viszont a wari-nak nincs. Nem lenne fair a warival szemben, ha ugyanakkora lenne a sura fegyvernek is a támadó értéke.

További jó játékot kivánok a szerveren.

Üdvözlettel: [GM]Fear.