Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Név váltási kérelem!  (Megtekintve 4717 alkalommal)

Nem elérhető soma20010605

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Név váltási kérelem!
« Dátum: 2020. március 01. - 17:35:29 »
Tiszteletem!

A napokban olvastam az új szabályzatot,ami nem sokára lesz betéve,hogy a TEAM által sértőnek nyilvánított nevű felhasználókat törölni/bannolni fognak/fogtok.
Emiatt írok ide Fórumra,hogy szeretnék kérni egy névváltást,mivel nem szeretném,ha törölve / bannolva lenne a fiókom,hisz elég sok időt bele öltem,viszont Név oldata-t nem tudok venni SÉért se RÚDért,mivel se így se úgy nincs keret  :'(
A karakter neve GipsyAdvice.
Mentségemre szóljon,nem jutott eszembe semmilyen név,és Krisz chatén megláttam ezt,így beírtam.

Remélem sikerül ezt a problémát megoldani,és nem lesz törölve a karakterem,mivel elég sok időt és energiát belefektettem :/

Nem elérhető Chido

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re:Név váltási kérelem!
« Válasz #1 Dátum: 2020. március 04. - 10:36:28 »
Szia!

Szerintem probálkozz inkább supporton ezzel a problémával ott valszeg gyorsabban reagálnak!

Bár ugyis az lesz a válasz, hogy itemshopban 12500 sé-ért van Névoldat ami megoldja a bajodat..

De hátha megoldják ingyen és bérmentve bár kötve hiszem.. :(

Nem elérhető Winter

  • Former Teamler
  • Veterán
  • *
  • Hozzászólások: 1069
  • Játékos
Re:Név váltási kérelem!
« Válasz #2 Dátum: 2020. március 06. - 22:41:32 »
Szia!

Az a baj, ha most neked megoldanánk ezt ingyen, akkor mindenki másnak is meg kellene. Erre pedig sajnos nincsen mód, kivételt pedig nem tehetünk. Megértésedet köszönjük.
De egy kis jó tanács így a végére: erősen javaslom, hogy vásárolj SÉ-jegyet abból a több mint ezer rúdból, amit a piactéren tárolsz. :)

Üdv,
Winter