Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Vitatéma: Az új meteor event - Új Téma  (Megtekintve 11779 alkalommal)

Nem elérhető Edwil

  • Community Manager
  • Veterán
  • *
  • Hozzászólások: 528
Vitatéma: Az új meteor event - Új Téma
« Dátum: 2020. március 28. - 22:59:19 »
Bármilyen ötletetek van az eventtel kapcsolatosan, kérlek, ide írjátok.

Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
  • Mit is írtam
  • Érthető-e, amit írtam
  • Ugyanezt merném-e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
  • Amit leírtam, megfelel-e a fórumszabályzatnak
« Utoljára szerkesztve: 2021. január 06. - 14:26:48 írta Edwil »

Nem elérhető Gemgéza

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Vitatéma: Az új meteor event
« Válasz #1 Dátum: 2020. március 29. - 12:58:42 »
Sziasztok! Meg tudjátok oldani így az eltűnő meteorkövekkel is az egymásba pakolhatóságot? Vagy a 12 óra nem a hozzánk kerüléstől számítódna?

Nem elérhető Chido

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re:Vitatéma: Az új meteor event
« Válasz #2 Dátum: 2020. március 29. - 13:39:45 »
Üdv!

Nos,hogy foglaljam össze gondolataimat, hogy ne sértsek meg senkit. :-\
Miért kell szét szedni nappalira és éjjelire? Én inkább a valentin napi event szisztematikáját követném.
Személy szerint csak a láda droppolást preferálom, mint valentinnál közös kvóta legyen ami persze teljesithető legyen.
Éjfélkor reset..utánna újra meteor kvóta legyen ,érdekes sokunkat ösztönzött ez a rendszer általában reggel 8-9 körül vagy elöbb meg volt 20k szív.
Lehetett farmolni éjfélig, hozzá teszem amióta játszom ennyi ember nem volt sd3ban egyszerre..mint valentinkor.
Kiváncsian várom láda tartalmának változását,ha értékes dolgok lesznek benne igenis ösztönözni fogja embereket.
De ne csak negativum legyen örülök, hogy probáltok alkalmazkodni a játékosok igényeihez (ezt az ötletet tegnap előtt is megosztottam facebookon)

Remélem jó irányba halad kommunikáció és mindenkinek kényelmes megoldás születik majd a témában :)

Üdv Chido




Nem elérhető Bladeus

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Vitatéma: Az új meteor event
« Válasz #3 Dátum: 2020. március 29. - 16:04:09 »
Üdv.
Én nem támogatom.
A jelenlegi korrekt.Minden 70+ karakter 2 ládát kap.Ez így teljesen jó.Max esetleg talán az lehetne hogy ha a birodalomnak megvan a kiírt kvóta adhat még le és ha a kvóta kétszerese megvan akkor ismét kapunk ládát.
Van elég olyan event ahol kapunk ládát.HF,Hatszög,Drakman...stb.

Nem elérhető Chido

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re:Vitatéma: Az új meteor event
« Válasz #4 Dátum: 2020. március 29. - 16:26:02 »
Van elég olyan event ahol kapunk ládát.HF,Hatszög,Drakman...stb.

Hát ebben vitatkoznék pl drakman szelencét senki se vált be.
HF ládának 90% Trash ez az igazság fórum szerint nyomokban kegyenc gömböt is tartalmaz több 100dbot kinyitottam egy se jött..:/
Hatszög korrekt azzal nincs bajom, pl Császar tűi eventet se láttam még sose pedig az is van.
Szóval szerintem igen is kell alternativa csomó meteor megy kárba mert nem fogok 10db 70+ karit húzni.

Nem elérhető residentsleeper

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Vitatéma: Az új meteor event
« Válasz #5 Dátum: 2020. március 30. - 11:43:23 »
Helló!
Szerintem a változásokkal kapcsolatos ötleket azok nagyon jók nagyjából, viszont nincs figyelembe véve egy-két dolog.
Az egyik az, hogy ha a meteordarabok nem örökösek lesznek, a leadandó számot le kell csökkentsétek, mivel én személyesen nem farmolok szándékosan délelött meteordarabokat, hogy képes lehessek leadni őket délutánra. Én a runokból kifarmolt meteordarabokat (ami általában 1k/hétvégre minimum) elraktározóm és a következő meteor eventen ahogy felléptem leadom öket. (persze ha van) És szerintem nem csak én cselekszek így. Tehát az a 800-1000 db meteor darab amit farmoltam egy adott hétvégén a runokon, amit a következő eventen leadnék legalább felét már nem lesz.
Azon kivül talán jutalmazni kellene azokat akik leadnak meteorokat (talán). Habár ebből is lehet exploit, valami jól esne jutalomként, ha leadsz 1k-t talán példaképpen egy új ládához részesül az illető emberke, vagy egy konkrét fejlesztö, jogar,smaragd,stb. k
Ezen kivül a szorzó jutalom/büntetés szerintem nagyon jó ötlet.
Az éjjeli/nappali kvóta váltással nem értek egyet, szerintem nem fair több szempontból is, de ez már egy saját vélemény.

További jó(bb) napot/estét!