Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Pár újdonság talán  (Megtekintve 8490 alkalommal)

Nem elérhető FullMann

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Játékos
Pár újdonság talán
« Dátum: 2020. május 13. - 22:28:11 »
Sziasztok lenne pár ötletem a szerverrel kapcsolatosan. Na kezdjünk is neki :
 - Leltárban max yang 2 milliárd,ezt ki lehetne mondjuk bővíteni mondjuk 10milliárdra
 - Kereskedhető yang mennyiséget is kilehetne mondjuk olyan 1 milliárdig szerintem
 - Wz,mino,naga felszereléseket én nem támogatnám,hogy akár kereskedő eventkor is lehessen vele kereskedni hiszen így jócskán csökken a runozni vágyó tagok létszáma,csak a nagy karakterek kifarmolják és eladják amikor lehet,de aki kezdő és nincs rá pénze még csak runozni se nagyon tud menni mert általában olyannokkal mennek az emberek akik változnak vagy erősek,így az újabb játékosoknak nagyon csökken az esélye a runok terén
 - Farmolás tekintetében észrevettem általában 2 helyen farmolnak az emberek sd3 és elveszett birodalom(map5) na már most sd3-ban általában csak akkor van értelme ha van valami event,van kb. ezer játékos nagyon sokuknak nem jut hely mert nagyon tele van sd3,úgyan ez a helyzet map5-tel annyi különbséggel,hogy pl: oda napi szinten ha van event ha nincs nagyon sokan járnak,kigondoltam egy olyan lehetőséget,erre a 2 mapra ilyen runhoz hasonló megoldást,a következöről lenne szó: lehessen bemenni csoportban és egyedül is erre a 2 mapra következő képpen, lenne külön-külön belépöjük mindenkinél kell,hogy legyen belépő ha egyedül megy az ember ha csoportban csak ha bemegy 1 csoport akkor a runhoz hasonlóan bedobja őket a mapra és ha jön 1 másik csoport aki belép öket is bedobja derunhoz hasonlóan nem egy helyen lennének,hogy találkozzon a 2 csoport.Mind a 2 belépőt belehetne rakni itemshopba pl: 250 sé-ér esetleg 1-2 ládából lehessen nyitni vagy akár rúdér venni.Azért gondoltam egy ilyen megoldásra mivel rengetegen farmolnak,fejlődnek ezeken a mappokon és sok játékosnak nem jut hely. Ilyenkor megy a szemétkedés más játékosokkal szemben,sok vita stb... Amire szerintem semmi szükség mivel a játékosok nagy része azt hiszem kikapcsolódás képpen jön fel a szerverre és nem azért,hogy más unatkozó emberekkel veszekedjen,értelmetlen,felesleges dolgokon.
 - Holtak földje(map3) illetve minotaurusz mappon jó formán senki nem fejlödik,nem lehet szinte semmit farmolni meg lehetne oldani pl: farmolos helynek kisebb %-ban de mégis lehessen valamit farmolni pl: ládát amiből lehessen nyitni pár fejlesztőt teszem azt nagymester fejlesztőket,optolókat esetlek pár kacatot mester felszereléseket az értékesebb felszereléseknek,tárgyaknak minimális nyitási esélyt megadni,hogy azért ne legyen tömeg cikk semmiből de mégis lehessen szerezni,esetleg belépőket nyitni az itt farmolható ládákból
 - Esetleg havonta lehetne jutalmat osztani a megvalósításra kerülö és legjobb ötletnek ,amivel tényleg előrébb jut a szerver valami kis jutalomban lehetne részesíteni pl: email cím alapján felvenni a kapcsolatot a győztes pályázat hirdetőjével és mondjuk 5v 10k sé vagy valami hasonló értékű jutalomban részesíteni ezzel picit motiválni a játékosokat,hogy valami új és keatív ötletet találjanak ki amivel a szerver előrébbjutását biztosítják
- Eventes tárgyak farmolásánál pl: lélekgömb,hatszögláda,holdfényláda stb... meg lehetne oldani esetleg,hogy egyből a leltárunkba dobja és ne keljen ezt is a földröl szedegetni picivel könnyebb dolgunk lenne
 - Az egybe rakható tárgyaknál pl: fejlesztők pecsétek stb... 200-as max ki lehetne bővíteni esetleg 1000-ig
Előjáróban ennyi jutott most hirtelen eszembe amit szerintem érdemes lenne megvalósítani.
« Utoljára szerkesztve: 2020. május 14. - 09:10:20 írta FullMann »

m2mfiok34

  • Vendég
Re:Pár újdonság talán
« Válasz #1 Dátum: 2020. május 14. - 12:24:25 »
Szia! A legtöbb ötlet nagyon jó, továbbítom is a fejlesztőknek, de egy pár dologra reagálnék:
A 2 Milliárd yang a piachoz van optimalizálva, így valószínűleg ennek bővítése nincs tervben.
A kereskedhető yang mennyiségnek azért nem látom értelmét, mert úgyis Rúddal kereskednek az emberek.
Az sd3-as ötlet pedig nagyon jó, jelenleg egy igen hasonló projekten dolgozik a csapat, hogy a kisebb szintű Playereknek is kedvezzünk kicsit ;)
Köszönjük szépen az ötleteidet, várjuk őket továbbra is :)

Nem elérhető FullMann

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Játékos
Re:Pár újdonság talán
« Válasz #2 Dátum: 2020. május 15. - 02:01:58 »
Köszönöm a visszajelzést!
Annyival kiegészíteném a kereskedhető yangról szóló ötletem,hogy ugye 2milliárd yang fér el leltárban max na már most ebből csak 6rúdat lehet beválltani és marad 200millió yang.Sokan úgy oldják meg akik yangot is farmolnak,hogy csinálnak boltot és így tudják leszedni a farmos karakterekről a megkeresett összeget.Erre is jó lenne pl: ha ki lenne bővítve a kereskedhető yang mennyiség,hogy ne kelljen külön még boltot is nyitni ez miatt,hanem akkor egyben átlehetne adni ezt is.Mer tulajdonképpen aki farmol yangot neki úgy éri meg ha 0 yanggal megy be szinte farmolni így többet kitud hozni.
« Utoljára szerkesztve: 2020. május 15. - 02:13:37 írta FullMann »

m2mfiok34

  • Vendég
Re:Pár újdonság talán
« Válasz #3 Dátum: 2020. május 18. - 09:39:23 »
Igen, ez is egy jogos felvetés. Én ezt annó’ úgy oldottam meg, hogy a maradék 200M yangból vettem egy 6-7 opt forgatót, mivel ez később úgyis kelleni fog :D

Nem elérhető Tesztelnek0

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Játékos
Re:Pár újdonság talán
« Válasz #4 Dátum: 2021. október 29. - 23:00:40 »
Szóval  :D Bevásárolsz 10 évre tésztából igaz most nem kell de majd valamikor úgy is eszel és akkor jó lesz talán :D