Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Elfelejtett felhasználónév | Email cim birtokban  (Megtekintve 4332 alkalommal)

Nem elérhető bishop21

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Játékos
Elfelejtett felhasználónév | Email cim birtokban
« Dátum: 2020. augusztus 26. - 19:13:05 »
Szépnapot
1 és fél éve hagytam abba körülbelül a játékot mivel egyetemista voltam és nagyon sokat kellett tanulnom,főleg most hogy jött ez a fránya COVID19 névvel ellátott Virus dolog. A sok tanulás mellett elfelejtettem a felhasználónevem,de a Gmail cimem megvan. Tudnának ebben nekem segitséget nyújtani? Előre is köszönöm szépen
Bishop

Nem elérhető Winter

  • Former Teamler
  • Veterán
  • *
  • Hozzászólások: 1069
  • Játékos
Re:Elfelejtett felhasználónév | Email cim birtokban
« Válasz #1 Dátum: 2020. augusztus 27. - 11:40:51 »
Szia!

Sajnos ebben csak a Supporton tudnak neked segíteni. Tudom igen, hogy ahhoz, hogy oda írni tudj, kell a felhasználóneved is, azonban csak az ott dolgozó kollégáknak van rálátása ezekre a dolgokra. Ezért kérlek, írj oda egy másik accountról, aminek az e-mail címére fogod megkapni a supportválaszát. Nagy valószínűséggel adategyeztetés fog majd történni, amivel beazonosítanak Téged, s a keresett accountot is. Ezekre a kérdésekre kérlek, a lehető legjobb tudásod szerint válaszolj. Erre a felhasználói adatok védelme miatt van szükség (hogy véletlenül se adjuk ki azokat harmadik félnek, aki esetleg másnak adja ki magát).

Üdv,
Winter