Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Vitatéma: Az Új Meteor és Belépő event - 2021  (Megtekintve 7096 alkalommal)

Nem elérhető Edwil

  • Community Manager
  • Veterán
  • *
  • Hozzászólások: 528
Vitatéma: Az Új Meteor és Belépő event - 2021
« Dátum: 2021. január 06. - 14:27:09 »
Bármilyen ötletetek van az eventtel kapcsolatosan, kérlek, ide írjátok.

Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
  • Mit is írtam
  • Érthető-e, amit írtam
  • Ugyanezt merném-e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
  • Amit leírtam, megfelel-e a fórumszabályzatnak

Nem elérhető GayBoy

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Játékos
Re:Vitatéma: Az Új Meteor és Belépő event - 2021
« Válasz #1 Dátum: 2021. augusztus 14. - 00:12:28 »
Üdv!

Tegnap volt az új meteor event. Összességében nem tartanám rossznak, csak bizonyos dolgokra nincs figyelve, illetve az előzőnél sem volt.

Az egyik, hogy korábban sem és most sem kapják meg az offline lévő felhasználók a meteor ládát. Szerintem meg kellene azt oldani, hogy aki legalább 50-100 meteort lead, az kapja meg a meteor ládát automatikusan a leltárába/itemshop leltárba/raktárba. Ha sehol nincs hely, akkor pedig a meteornál tudja bármikor kivenni.

Én például olyan időbeosztással rendelkezem, hogy általában az esti órákban érek csak rá. A meteor event kb. 16 óra körül került be és gondolom egészen reggelig lehetett gyűjteni a kvótát. Én is hozzájárultam ehhez hajnalban, hiszen kb este nyolctól hajnal kettőig volt lehetőségem én is meteorokat leadni. Azonban nem kaptam érte semmit, mert mire ismét játszani tudtam, az event véget ért. Nem tudtam még a szilánkot sem farmolni és az azokért járó ládát se összegyűjteni.

Javaslatom az lenne, hogy a meteor event legyen 48 órás. Első felében 24 órán keresztül keljen magát a meteordarabokat gyüjteni és kapjon mindenki ládát, ha legalább leadott egy bizonyos mennyiséget. Ha 12 órára terveztétek a 20 ezer kvótát, akkor duplázzátok meg simán. Ha nem megoldható az, hogy automatikusan megkapják az offline karakterek a meteor ládát, akkor legalább vehesse át egyből amikor lead 50-100at (az értéket rátok bízom), vagy vehesse fel akármikor amíg a következő ilyen event el nem kezdődik.

A meteor szilánk is tarthatna 24 órán keresztül és így lenne lehetőség 2-3 ládát kifarmolni.

Összességében jó ötlet a változtatás, mert így több ládát lehet szerezni, csak azok akik mindennap egy bizonyos időpontban tudnak csak játszani, farmolni, azok kiesnek erről.
Ezért gondolnám úgy, hogy az eventet két 24 órás blokkra lehetne szedni.