Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Régi accounttal kapcsolatos probléma  (Megtekintve 11532 alkalommal)

Nem elérhető tomacsek007

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Régi accounttal kapcsolatos probléma
« Dátum: 2022. január 07. - 22:58:31 »
Sziasztok!

Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy van/volt egy régi accountom rengeteg időt és pénzt költöttem rá és mégse tudok hozzájutni. A felhasználónevemet és a jelszót is tudom, de mégse tudok belépni. Elfelejtett jelszónál pedig egyik e-mail címem se fogadja el. A supporton igazából képtelenség elintézni bármit az 1 mondatos válaszokkal meg a napokig tartó várakozással. Ide be tudtam jelentkezni a felhasználómmal és a jelszavammal bár az e-mail, ami itt meg adva az egy másik felhasználóhoz tartozik, ami szintén kb egy idős a másikkal és az mégsem került ki a játékból. Nincs fent a ranglistán sem és nincs nyoma a felhasználónak pedig 255-ös karakter volt, ami akkor a max szint volt. Sok pénzt költöttem rá mire megvettem az összes hátast. Nem hiszem, hogy jogilag ez megengedhető lenne, hogy egy fizető felhasználó így eltűnjön. Akkoriban nem volt ez az 1 hónapig inaktív karakter törlés dolog, amit ha közben változtatnak az egyáltalán nem fair dolog úgy hogy a játékos nem is tud róla. Nem hisztizni szeretnék, hanem vissza szeretném kapni azt amiért fizettem. Ettől függetlenül szeretem a játékot és újrakezdtem, de nem hagy nyugodni ez a dolog, azért írok ide hátha járt más is így és tud nekem segíteni, hogy tudom megoldani a dolgot. Köszönöm a konstruktív hozzáálást. Üdv: Rasta

Nem elérhető AquaMaris

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Játékos
Re:Régi accounttal kapcsolatos probléma
« Válasz #1 Dátum: 2022. február 10. - 19:08:26 »
Szia Tomacsek007,

Azóta kaptál valamilyen választ az ügyben? Sikerült helyreállítani a felhasználói fiókod?
Azért is kérdezem mert szintén hasonló cipőben járok. Az én megkeresésemre egyelőre még nem jött válasz a támogatástól.

A ranglistáról 30 nap inaktivitás után eltávolításra kerül a neved. Valószínűleg ezért nem látod ott karaktered.

A fiókjainkhoz viszont valószínűleg az új szabályzat miatt nem férünk hozzá, ugyanis 90 nap inaktivitás után törlik/törölhetik azokat. Ne legyen igazam...
Frissítem majd a hozzászólásomat, ha kaptam választ a támogatástól.




Nem elérhető Lacamatrix9

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Régi accounttal kapcsolatos probléma
« Válasz #2 Dátum: 2022. július 18. - 17:22:32 »
hogyertve hogy 90 nap inaktivitas utan torlik az accontot? most akkor rakell fugni a jatekra vagy mi a franc? -.- akkor megeri ide kolteni..