Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: [WIKI] PickUp System  (Megtekintve 9996 alkalommal)

Nem elérhető [MOD]Kazu

  • Moderátor
  • Zöldfülű
  • *
  • Hozzászólások: 24
  • Fórum Moderátor
[WIKI] PickUp System
« Dátum: 2022. december 21. - 08:53:04 »
Mindent a PickUp System-ről!

A játék opciókban mostantól be lehet állítani úgynevezett "filtert", ami annyit tesz hogy beállítható mit vesz fel a játék a felvevő gomb lenyomására. (0, Y)
Továbbá sokkal gyorsabban veszi fel a földre esett tárgyakat.
Fontos! Egyszerre több opciót is ki lehet választani, így minden kiválasztott opcióba tartozó itemet felvesz! (Pl. Fegyverek, Páncélok opciót kiválasztva a fegyvereket és a vérteket is felszedi a földről, minden mást ignorál)
A "Fegyverek" opciót kiválasztva fegyvereket és fegyverbe való követ szed fel csak a földről, minden mást ignorál.
A "Páncélok" opciót kiválasztva vérteket és vértbe való követ szed fel csak a földről, minden mást ignorál.
A "Fülbevalók" opciót kiválasztva fülbevalókat szed fel csak a földről, minden mást ignorál.
A "Nyakláncok" opciót kiválasztva nyakláncokat szed fel csak a földről, minden mást ignorál.
A "Lábbelik" opciót kiválasztva cipőket szed fel csak a földről, minden mást ignorál.
A "Pajzsok" opciót kiválasztva pajzsokat szed fel csak a földről, minden mást ignorál.
A "Könyvek" opciót kiválasztva könyveket szed fel csak a földről, minden mást ignorál.
A "Kövek" opciót kiválasztva (?) szed fel csak a földről, minden mást ignorál.
Az "Egyéb" opciót kiválasztva minden fel nem sorolt tárgyat vesz fel, a fentebb felsoroltakat ignorálja.


Fejlesztés alatt.
« Utoljára szerkesztve: 2022. december 21. - 13:07:09 írta [MOD]Kazu »