Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Javaslatok  (Megtekintve 4721 alkalommal)

Nem elérhető biabandi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Javaslatok
« Dátum: 2018. szeptember 26. - 00:15:58 »
Van pár dolog amit szerintem megérné fejleszteni mivel az tetszene a játékosoknak, ezek pedig:

-TIMER a sárkányra, pontosan tudd mikor mehetsz mert sokszor van az, hogy 100% a, hogy már 6 óra elmúlt mióta utoljára voltál mégsem enged be.
-Jól elrendezett piactér pl.: az áldásokat nem belépőkhöz teszi, a minó király szarvát pedig, pont oda stb..
-Kereső funkció a az online item shophoz, hogy ne keljen az "összes" menüpont alatt órákig tekergetni.
-Runokról való kidobálás és ezzel együtt a belépő és a jutalom elvesztésének a fixálása.
-Amikor egy 15 nél nagyobb felül 1 mountra le bír ütni egy 15 ös alattit pedig az védelmet élvez (fixálni)
-Ninják gyengítése tanakán (nyilak ne sebezzék a tanakákat pl.) (ezzel lehet sokan nem értenek egyet de szerintem unfair oda a ninja)
-Nagyobb raktár (tudom, hogy van 15 napos raktárbővítő de szerintem jó lenne ha elérhetővé tennétek ingynesen, kényelmesebb lenne)
-Ha belépős helyre akartál menni 10mp en belül keri után és nem dobott be ne vegye el a belépődet a semmiért.
-Nagyobb leltár (kis szinten bőven elég de 200+ mindig tele van belépőkkel, gömbökkel, mountokkal, mindennel ráférne 2-3 akár +4 oladal (akár séért bővíthetőnek is örülne már a nép szerintem).

Igazából nekem ezek szúrtak szemet, remélem felkeltettem ezzel a GM csapat figyelmét és ebből párat meg is valósítanak illetve kijavítanak. :)

Nem elérhető chowdermoo

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 14
Re:Javaslatok
« Válasz #1 Dátum: 2018. szeptember 26. - 15:52:58 »
ez mind nagyon jó ötlet 
még esetleg az optolókat us meg lehetne csinálni hogy eldobhatóak legyenek !

Nem elérhető BlueHawk

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re:Javaslatok
« Válasz #2 Dátum: 2018. november 03. - 16:17:55 »
Kedves biabandi !

Ez mind szép és jó ötlet.
TIMER-t támogatom.
Piactér igen rászorulna egy normális kategorizálásra.
Kereső Funkció még WIKIPÉDIÁN SEM MŰKÖDIK. De jól jönne egy az Item Shopban is. (Mármint működő)

Runokkal mindig baj van. Általában úgy hibásodik meg,hogy nem dob a következő szintre. (Pl Rubin Run)
Ezzel nem sok mindent lehet kezdeni.

Ninjás Íjászos ötletet pedig hanyagold. Egy sámánnal többre mész. Mikor lehívják Elnyomod a terüetre hatót és tied 20-40 láda.
Ha meg futkosnak talizmán. Sura se rossz a képességei miatt. A háttérben csak a wari szorul nagyon.
Ha már nem olyan "fontos" az a Tanaka event hisz ritkán van. Meg nem dob nagy jutalmat max 1 órásokat meg pár ládát.

+ Neked se tartana 1 óránál tovább egy "Tanakás Ninját" csinálni. 75-90es-es kari simán 1 lövésből ki iktatja.

További kellemes játékot !  :) :) :) :) :)

m2mfiok29

  • Vendég
Re:Javaslatok
« Válasz #3 Dátum: 2019. november 26. - 02:03:24 »
Kedves biabandi!

1. pont: Erre egyenlőre nincs lehetőség. Későbbiekben talán igen.
2. pont: Ezzel tisztában vagyunk, amint erre lesz idő úgy változtatunk is rajta. Viszont mostanában van fontosabb is, mint a piactér.
3. pont: ugyanaz mint a második
4. pont: Bármiféle runról kidob, nem visz tovább, ezáltal bukod a belépőd, a support minden esetben vissza adja a belépődet.
5. pont: Mindenkinek lehetőségében áll csinálni egy ijász ninját, amivel eljárhat tanaka eventre. A tanakák nem túl erősek.
6. pont: Alapból az Inventory-d 4 leltárból áll. Már ez is több mint máshol. Ez mellé van még 1 leltár raktárad, viszont ahogy irtad van az itemshopban lehetőség 15 naposra ami többször is megvásárolható és összeadódik.
7. pont: 4. pontban megválaszoltam.
8. pont: 4 leltár szerintem pontosan elég. Egyszerre mindig annyi item legyen nálad, hogy legyen megfelelő mennyiségű helyed is.

Üdvözlettel: [GM]Fear