Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Dupla Pont rendszerről egy kicsi 2# Javaslat  (Megtekintve 4152 alkalommal)

Nem elérhető BlueHawk

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Dupla Pont rendszerről egy kicsi 2# Javaslat
« Dátum: 2018. november 08. - 15:01:53 »
Sziasztok !

Ma se hagylak itt titeket ötlet nélkül.  :)

Visszatérnék a Dupla pontokra mivel az előző Témámra nem érkezett semmi válasz sem a Játékosoktól sem a Team Tagoktól.  :P
Sokan mondták hogy, "Unalmas" a játék mikor alig van Dupla.
Sajnos havonta egyszer lesz dupla mert ti így szavaztátok meg.  :)

Ezért segíteni szeretnék,hogy a Team is jól járjon illetve a játékosok is.  :)

Így arra gondoltam,hogy van 4 Rununk és mi lenne ha hetente lenne 1 fajta dupla ?  :)

Mondok egy Példát !

November 11 WZ Run Dupla
November 18 Minó Run Dupla
November 25 Naga Run Dupla
December 2 Rubin Run Dupla
December 9 Ismét WZ Run Dupla. :-)
Stb...Stb...Stb...

Így igen marad a "Havi 1" mondhatni. Mert egy fajta run szinte havonta csak egyszer lenne.

Hogy ez miért is jó ??!!

Mivel ha egy hétvégén több dupla van ezért a játékosok nem igazán tudják egymást teljes igazából segíteni.  :)
Mondom magamat,én 255-ös szintű vagyok. És ha akad egy Minó/Rubin hétvége akkor természetesen Rubinra megyek mert nekem az kell és így nem tudok másnak annyira segíteni.
Persze tudnék ha akarnék de akkor én kerülnék hátrányba.  8)

Vagy például aki most húzza át Limitedre a cuccait és egyszerre van Minó/Rubin akkor bajban van mert Fejlesztőt farmoljon vagy Kalapácsra valót az átalakításhoz?  :-X
Ha szét lenne osztva akkor nem kellene "kettészakadni".

Remélem tudtam segíteni és várom a véleményeket. !  :-*

További kellemes játékot a játékosoknak,Team tagoknak további jó munkát kívánok. !  ;D

« Utoljára szerkesztve: 2018. november 08. - 15:03:51 írta Devil »

m2mfiok29

  • Vendég
Re:Dupla Pont rendszerről egy kicsi 2# Javaslat
« Válasz #1 Dátum: 2019. november 26. - 02:05:04 »
Kedves BlueHawk!

Rengeteg visszajelzést kaptunk már a duplapont mellett / miatt. Arra a döntésre jutottunk, hogy jelenleg továbbra is marad a duplapont minden vasárnap, viszont nem éjféltől lesz berakva, hanem a délelőtt folyamán és ugyanúgy hétfő reggelig.

Üdvözlettel: [GM]Fear
« Utoljára szerkesztve: 2019. november 26. - 11:30:06 írta Winter »