Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Pet rendszer  (Megtekintve 5585 alkalommal)

Nem elérhető MoboZoo

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Pet rendszer
« Dátum: 2018. november 20. - 17:39:25 »
Sziasztok azzal a kérdéssel/javaslattal fordultam hozzátok ,hogy mi a véleményetek a pet rendszer bevezetéséről a játékba ?
:)személy szerint én szeretném :)

Nem elérhető BlueHawk

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re:Pet rendszer
« Válasz #1 Dátum: 2018. december 11. - 06:59:56 »
Szia !

Én ellenzem az ötletet. Ne legyen már ez is olyan rossz szerver mint a többi. Pet kell akkor menj olyan szerverre ahol van.
Feleslegesnek tartom ennyi remek és szép mount mellé. Ha időre jár akkor meg költséges fent tartani egy petet.
Utána meg "hisztiztek" az öv rendszerért nem?
Utána meg legyen már pánt is...
Ne legyen már ez is tipikus monoton metin.

Most beraknak 10-20 petet semmi értelme nem lenne. Mindenki használna kettőt. 1-et Mobokra 1-et PvP-re.
Természetesen ki tesztelnék mire melyik a legjobb. Ha meg össze adódnának a bónuszai mint a hátasoknak akkor kérnék mellé +2 leltárt. Mert 1 leltár mountom már most van. (Igaz néhány nem ad bónuszt)

De ha unalmasnak tartod a játékot,szólj. Írok 888 javaslatot ide. Tele vagyok ötlettel.  :) :) :) :) :)

Nem elérhető Edwardsluch

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Pet rendszer
« Válasz #2 Dátum: 2019. március 24. - 10:51:42 »
Szia

Nagyon j kezdemnyezs, s valban kellene ilyen fejleszts. Szemly szerint n megfejelnm mg egy aprsggal is; kis kijell ngyzeteket bevezetni, amikkel tbb zit lehet egy kattintssal kivlaszts utn trlni.

Viszont...


A jtkban azrt van ilyen kezdetlegesnek mondhat levelez rendszer, mert felesleges lenne betenni egy jat, ami lelasstan a jtkot.

Pontosan ezrt van a frum. Tkletesen lehet hasznlni a levelez rendszert, a chat funkcit, s a topikok kimerthetetlen forrsa akr ches megbeszlseknek is.


Tudom, erre az a vlasz, hogy "De nem sokan ltogatjk a frumot"

Azon vagyunk, hogy ez vltozzon. Remljk sokan idetallnak mg

m2mfiok29

  • Vendég
Re:Pet rendszer
« Válasz #3 Dátum: 2019. november 26. - 02:22:33 »
Kedves MoboZoo!

Ez az ötlet / javaslat szinte már az összes egyéb szerveren bent van, nem szeretnénk egy újabb sablon szerver lenni.

Üdvözlettel: [GM]Fear.