Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Gyakori kérdések, kérések és problémák - válaszokkal együtt!  (Megtekintve 23674 alkalommal)

Nem elérhető Winter

  • Former Teamler
  • Veterán
  • *
  • Hozzászólások: 1069
  • Játékos
Gyakori kérdések, kérések és problémák - válaszokkal együtt!
« Dátum: 2018. március 11. - 22:34:18 »
Lejárt a kitiltásom, de még mindig nem tudok fellépni a szerverre
Jelentkezz be a weboldalon keresztül. Utána már jó lesz!

Nem tudom kitörölni a karakteremet, Lv130-as feletti!
Csak 150-es szint alatt lehetséges a karaktertörlés. Tehát 149-et még lehet, de 150-et már nem.

Már lehetséges a 300-as szintű karakterek törlése is!

Hol találhatom ezt-meg emezt az NPC-t, mobot, mapot, stb stb?
Nem szükséges ehhez GM-re írnod, van Wikipédia oldalunk, ahol részletesen megtalálsz mindent, ám ezen felül már itt fórumon is megtaláljátok az információkat!
FIGYELEM! A wiki oldalunk egy része elavult, ezért arra NEM vállalunk garanciát. Helyette inkább a fórumot használd, mert az mindig aktuális!

Mikor lesz event? Mikor lesz [egy bizonyos] event? Lesz [egy bizonyos] event?
Igen, lesz, de azt nem tudni előre, hogy mikor és mi! Figyeld a facebook oldalunkat, mert oda mindig időbe kitesszük!
Eventjeink leírását ITT találod.

Lesz valami fejlesztés?
Folyamatosan, de erről előre nem informálhatunk. Figyeld a facebook oldalunkat és a weboldalunkon a Híreket, ezen felül már fórumon is megtaláljátok az információkat ITT vagy ITT.

Mennyi idő múlva respawnol xy mob?
Felesleges ezzel GM-re írni, hiszen ITT megtalálod.

Hackkel ellopták a cuccaim!
Ilyen nem működik nálunk, így nem lophatták el. Vagy figyelmetlen voltál és elfogadtad a kereskedést, vagy kamuzol. De azért mindenképp írj supportra, írd le, mikor tűntek el (vagy mikor vetted észre), melyik karakteredről és mik tűntek el pontosan.
Amennyibe kiderül, hogy megpróbálsz minket félrevezetni, kitiltást kapsz érte!

Seon-pyeongnál fejlesztettem a tárgyat, törte és elvette.
Máskor ne ott fejlessz, hanem használj varázsfémet. Amit Seon elvett, azt NEM tudjuk visszaadni!

A yangom a maximális értékhez közelít, és ebből problémám adódik - pl. ki kell jönnöm a mapról.
Ilyenkor mindig váltsd be aranyrúdra előtte. Kárpótolni ez esetben nem áll módunkban!

Véletlenül odaadtam a cuccomat másnak/kölcsönbe adtam, és nem adja vissza!
A Te cuccod volt, így Te vállaltál érte felelősséget, amikor odaadtad neki! Nem áll módunkban visszaszerezni, mert ez a te hibád volt! Máskor gondold meg jobban, kinek és mit adsz oda! Kérd meg rá szépen, hogy adja vissza. Ha nem teszi, írj rá egy online GM-re, ő is meg fogja erre kérni. A kérésedről készíts képet is, ugyanis amennyiben hazudik az illető, akkor ezt fel tudjuk használni!

Kidobott a run, elvette a belépőmet!
Írd meg a supportra, hogy melyik karaktereddel történt ez, pontosan mikor, és melyik belépőd veszett oda s melyik runon! Ha tudsz, készíts róla képet is!

Elfoglalták a termem!
Védd meg a saját zsákmányodat! Legyél erősebb, ahogyan ő is tette! Ha pedig ezt nem tudod megtenni, akkor lehetőséged van a CH váltásra!

Nem kaptam meg a rendelt SÉ-m (NEM SMS-es)!
Kérlek, írd meg ezt a supportra és azt is, hogy pontosan mikor rendelted! A válaszlevélben írt utasításokat kövesd ezután!

Nem kaptam meg a SMS-es rendelt SÉ-m!
Kérlek, írd meg ezt a supportra és azt is, hogy pontosan mikor rendelted és milyen telefonszámról, s mi volt a válasz SMS!

Át szeretném rakatni a nem kereskedhető cuccaimat másik accountra.
Erre nincs lehetőség! Emiatt teljesen felesleges supportra írni. Létezik egy Kereskedői event (trade event), melynek keretein belül az eventen meghatározott itemeket át tudod pakolni, de csak ez az event ideje alatt! Ha csak átmenetileg pakoltad át őket, s az event lejárata előtt elfelejtetted visszatenni őket, akkor ott maradnak a következő trade eventig, egészen addig nincs lehetőség átpakolni őket.

Átvertek és ellopták a cuccaim!
Írj azonnal a supportra, hogy melyik karaktereddel történt ez, mid vitt el, mi a neve annak, aki ellopta, és a legfontosabb, hogy készíts róla screenshotot és azt is küldd el! Csak így kaphatja meg méltó büntetését a csaló! Amennyiben valóban csalás történt, visszakaphatod a cuccaid, ám ha Te voltál a figyelmetlen, akkor nem.

SÉ-csalás áldozata lettem!
Készíts róla screenshotot és küldd el a supportra a teljes beszélgetést! Csak bizonyíték megléte esetén tudjuk az illetőt megbüntetni!

Szabadozással megöltek!
Nem büntetjük sehol a szabadozást!

Blockolnak (nem enged felkelni)!
A blockolást sehol sem tiltjuk, ugyanis lehetőséged van arra, hogy ne ott kelj fel (újraindítás a városban). Ha nem tetszik, hogy állandóan megölnek, tartózkodj védett zónában és törekedj arra, hogy erősebb légy s meg tudd védeni magadat!

Megölte a BOSS-omat és/vagy engem is!
Nem büntetendő! - kivéve, ha eventen történik, pontosabban rossz CH-n tartózkodik az illető, vagy eventezéskor öl meg. Ilyen esetben igyekezz róla screenshotot készíteni s küldd el supportra!

Gömbbel átváltoztam, de megöltek!
Nem vállalunk érte felelősséget, saját magadat kell megvédened! Máskor majd olyan helyen használd, ahol nem áll fenn ennek a veszély, például egy másik CH-n!
Ha ugyanaz a játékos öl meg ilyenkor szinte mindig, akkor készíts róla képet, mert egyértelmű, hogy akkor neki erre megy ki a játék – a képet pedig küldd el supportra!

Már csak MAP1-eken lehet megölni a beváltozottakat.

Nem tudtam részt venni az eventen, mert nem értem oda időben/nem tudtam, hová kellett menni!
Időben meghirdettük az idejét és a helyszínt is, bőven volt elég időd arra, hogy odaérj!

PVP-zhet velem a GM?
A GM nem erre van! Van nekünk éppen elég teendőnk, más játékosokkal pvp-zz, ők vannak erre! Egyébként nincs megtiltva, adott GM-től függ.

Segíts nekem eladni a cuccomat/fejlődni!
Mi ebben nem segíthetünk, de tanácsokat adhatunk, hogy hogyan célszerű!

Adj nekem szintet/cuccot/yangot! Senki sem fogja megtudni!
Nem adhatunk, és de igen, azonnal ki fog derülni, minket kirúgnak, téged pedig véglegesen kitiltanak! Menj el fejlődni, ha kell a szint, farmolj, és vegyél magadnak tisztességesen cuccokat!

Fizetnék neked azért, hogy....
A megvesztegetési szándékért azonnali végleges kitiltás jár! Amennyiben a Teamtag belement, így az azonnali kirúgásra kerül, a játékos felhasználói accountjai pedig szintén végleges kitiltásra, ahogyan a másik fél is.

Kibannoltak, pedig semmit sem csináltam!
Ok nélkül senki sem kerül kitiltásra! Ha az indokról akarsz érdeklődni, írj a supportra! Ajánlom figyelmedbe a játékszabályzatot!

Kibannoltatok (jogosan), szeretném, ha oldanátok, megbántam!
Írj a supportra ezügyben!

Haveromat kibannoltátok! Miért?
Akkor ő tegyen panaszt, ne te! Másnak semmi köze más játékos kitiltásához!

Láttam, hogy xy GM ezt és ezt teszi! (szabálytalanságot)
Kép-, vagy videóbizonyítékot feltétlenül készíts róla, amit supportra küldj el, s ott eldöntik, mi lesz a sorsa!

Felhasználónevet szeretnék cserélni!
Erre nincs lehetőség. A fiókadatok közül csak e-mailt és jelszót cserélhetsz.

E-mail címet szeretnék cserélni!
Erre a supporton van lehetőség. Oda írd meg s kövesd az ott válaszként megadott utasításokat!
FIGYELEM! Nem minden esetben történik meg a csere, vannak kivételek!

Weboldalon van erre lehetőség a Beállítások menüben.

Emlékszem a régi e-mail címemre, de nem tudok belépni rá!
Úgy akkor előbb kérlek, fordulj az e-mail szolgáltatódhoz!

Megszűnt az e-mail szolgáltatóm!
Sajnos akkor ez esetben nem tudunk mit tenni!

Küldjétek el nekem a jelszavamat, mert elfelejtettem!
Soha senkinek semmilyen körülmények között nem adunk ki jelszót! Ezt csak a fiók gazdája tudja kikérni a weboldalon a bejelentkezés alatt az "Elfelejtett jelszó" opcióra kattintva, ahol meg kell adnod az érintett fiók felhasználónevét és regisztrációs e-mail címét. Amennyiben ezek közül valamelyiket elfelejtetted, írj a supportra.

Nem tudok írni supportra, mert elfelejtettem a felhasználónevem/e-mail címemet!
Akkor írj egy másik fiókról.

A játékszabályzatban nem találom, hogy tilos [egy bizonyos dolog]!
A játékszabályzat bármikor változhat, bejelentés nélkül is! Előfordulhat, hogy már aktív/módosult egy szabály, de még nem került a weboldalon átírásra! Ettől még természetesen betartandó!
« Utoljára szerkesztve: 2022. január 11. - 09:12:53 írta [MOD]Kazu »