Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Hibabejelentő  (Megtekintve 40778 alkalommal)

Nem elérhető SolarWind

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Játékos
Re:Hibabejelentő
« Válasz #60 Dátum: 2020. július 02. - 09:31:07 »
Sziasztok! Kb. másfél órája nem elérhető a szerver. Mikor lesz elérhető vagy esetleg csak nálam van hiba?

Nem elérhető zalan1999

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Játékos
Re:Hibabejelentő
« Válasz #61 Dátum: 2020. július 23. - 20:33:55 »
Nem tudom h hiba-e de a minó íj +9-et mikor huztam fel egyszer csak láthatatlanná vált s csak a csillogást látom körülötte

Nem elérhető kisbomber

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Játékos
Re:Hibabejelentő
« Válasz #62 Dátum: 2020. augusztus 23. - 13:31:33 »
Üdv,
Tegnap délelőtt óta win7 op rendszerrel nem indul a játék. Lesz rá megoldás?

Nem elérhető niki

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Játékos
Re:Hibabejelentő
« Válasz #63 Dátum: 2020. december 01. - 18:19:47 »
Sziasztok!
Nyár óta nem tudok kereskedni, mert a piactéren nincs ELADÁS gomb!
Írtam már ez ügyben júliusban supportra, a válasz az volt hogy dolgoznak rajta, hát azóta is dolgoznak rajta.
Próáltam már mindent: másik accountról, más PC-ről, leptopról, mobilról de hiába, ugyan úgy hibás a piactér.
Mikorra lessz ez javítva?
Mi lehet az oka?


screenshot:
https://www.bilder-upload.eu/bild-deb903-1606843167.png.html




Nem elérhető Signo

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 21
Re:Hibabejelentő
« Válasz #64 Dátum: 2020. december 01. - 19:13:32 »
Szia Niki!

Ha jól tudom egyszer valami olyasmi lett lekommunikálva, hogy a weblapon max vásárolni meg nézelődni lehet. Eladni csak az ingame piactér ablakból tudsz. :)

Nem elérhető 98bazsikaX

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Játékos
Re:Hibabejelentő
« Válasz #65 Dátum: 2020. december 02. - 14:26:59 »
Sziasztok!
A mai frissítés után (2020.12.02), a játék ALT+TAB használatakor kilép ,tehátt a feladatkezelőből is eltűnik a játék process-e.
Edit1: Ha a windows gomb megnyomásával váltok ablakot akkor ez a hiba nem lép fel.
Edit2: https://drive.google.com/file/d/1M13jWsCgLFYkEhXLBQ29OAEB7AiQeHxR/view?usp=sharing Errorlog.txt
« Utoljára szerkesztve: 2020. december 02. - 15:05:55 írta 98bazsikaX »

Nem elérhető Moonfighter

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Játékos
Re:Hibabejelentő
« Válasz #66 Dátum: 2021. június 20. - 19:11:47 »
Sziasztok!
 Egy régi tagtól, és egy GM-is megerősítette hogy warinak a két "aurát"felvéve és ugy beváltozva, tegyük fel, van +200k ütése, de amint lemegy az aura ( kb 2 perc) az alap ütéshez képest -300k lesz a támadásom. Ez 500k differencia az aura miatt.

Azt a tanácsot kaptam, ne vegyem fel az aurákat, és ugy változzam... De igazából, akkor mi értelme van annak a két skillemnek? Így nagyon romlik a játékélmény, a karaktert sem tudom kihasználni. És sé, pénz idő energia... minden bele van ölve de a bug nagyon kellemetlen. Mások is tudnak erről a problémáról. Esetlegesen ezt a VÁLTOZÁST UGY hogy az aurát is tudjam használni, lehetésges hogy javítani tudjátok a közel jövőben?

Ismételem, nem csak nálam hiba, hanem az egész kasztnál. és így nagyon egyenlőtlenné teszi a játékot.

Nem elérhető Signo

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 21
Re:Hibabejelentő
« Válasz #67 Dátum: 2021. június 21. - 09:09:26 »
Ezzel a problémával azért nem foglalkoznak mert értelmetlen. Mondom ezt úgy ,hogy testi warrival játszom én is... Szinte semmit nem nyernél vele mégha valahogy sikerülne is megcsinálni (ez a jelenség az összes metin szerveren fenn áll ,még a GF szervereken is) ugyanis az átváltozás P szinten 35 percig tart ,a két "aura" ami amúgy mámor és aura pedíg cirka 2 percig. Több mint fél óráig ígyis-úgyis skillek nélkül maradsz hacsak nem pocsékolod a gömböket és változol be 2 percenként ami valljuk be nem túl költséghatékony megoldás.

Mégvalami ,az említett jelenség amúgy nem csak a warriornál ,hanem a kardsuráknál is pont ugyanúgy megfigyelhető. Tehát ha változol valamiért akkor ne használj skilleket mert semmi értelme ,legfeljebb buffot. :) Egyébként a sebzés csökkenés a skillek lejárta után csak addíg tart amég nem logolsz vagy teleportálsz egyet ,vagy az adott runon átkerülsz egy következő szintre töltőképernyővel. Ezt követően kiegyenlítődik illetve normalizálódik a sebzés. Ezt csak azért írtam le ,hogy teljes legyen a "diagnózis" ha valaki mégis javítani akarná ezt a bugot bár véleményem szerint egyszerűbb lenne azt megírni ,hogy az átváltozás pillanatában az említett skilleket úgy ahogy van ki is kapcsolja a "gömb" és akkor probléma megoldva. Dispell effekt. :)

Arra hogy mi értelme annak a 2 skillnek meg az a válasz ,hogy átváltozásnál semmi. Ahogyan egyik skillnek sincs! Egyenlőtlenség? Semmilyen skillt nem tud használni egyik kaszt sem amikor épp át van változva, ez alól kivételt képeznek a fenntartható skillek ami egy kiskapu és azokat is csak átváltozás előtt lehet feltenni ,utána vajon miért nem? A sámán sem tudja saját magát buffolni ha épp át van változva...
Vagy mire gondoltál egyenlőtlenséggel? Melyik kaszt tud bármilyen skillel élni átváltozás alatt ,mert tudtommal egyik sem... A kard surák pengéje meg pont ugyanúgy minuszba vágja a sebzést ha lejár mint a warri aurája ,szóval nem értem mire gondoltál vagy hol az egyenlőtlenség..

Amúgy meg nincs ezzel semmi baj ,az összes kaszt közül a warrinak van a legnagyobb sebzése átváltozva a kétkezes fegyverek miatt és itt nincs különbség a mentál és a testi között. A baj inkább azzal van ,hogy egy ninja cirka 10x akkorát tud köpni mint amekkorát egy warri tud ütni átváltozva és az új biológus küldikkel kaptak még mágikus sebzést...
Na ha valami akkor ez az egyenlőtlenség!
Nagyobb szintű runokon is simán kiköpik a metineket meg a bossokat 1 max 2 köpésből...
A warri átváltozva nem tud olyan gyorsan runt csinálni mint egy ninja főleg úgy ,hogy a runok 90%-a abból áll ,hogy üss le 30-40 metint aztán egy bosst... De ha esetleg tele egy terem mobbal mert "ölj le X számú mobot mielőtt megjelenik a boss" a feladat ,akkor is kepesek csak szimplán köpéssel kipucolni a termet.. Még egy földi halandó csak korlátozott számú mobot képes sebezni egy skillel (5-6 darabot) addíg ők az összeset! Iszonyat nagy a rádiusza ,a sebzése és a sebezhető mobok száma is a köpésnek... Ez az inkorrekt! Szerintem inkább ezzel kellene kezdeni valamit de ez az én szubjektív véleményem. :)
« Utoljára szerkesztve: 2021. június 21. - 17:30:00 írta Signo »

Nem elérhető GayBoy

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Játékos
Re:Hibabejelentő
« Válasz #68 Dátum: 2021. augusztus 10. - 21:34:48 »
A sima metin2wiki szerint átváltozás közben, ha a Sura használta korábban a pengét, majd az, ha lejár akkor kevesebb támadóértéke lesz.
Elméletileg egy Harangvirág lé megivása után ez megoldódik hiszen a rendszer teljesen újraszámolja mennyi támadóértéknek kellene lennie és ahhoz adja hozzá a Harangviráglé általi mennyiséget.
Ennek pedig működnie a harcos karaktereken is.

Egyébként változás közbe egyáltalán nem érdemes spelleket használni, mert úgyis csak az elején tudod kihasználni, a 35 perc alatt. Maximum bossok hamarabbi leölése miatt lehet jó, de szerintem nincs sok értelme.

Nem elérhető Iceman22

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Hibabejelentő
« Válasz #69 Dátum: 2022. március 02. - 19:43:56 »
Sziasztok, a mai nap folyamán több rubin runt is mentem. az utolsó runon, a következő hiba lépett fel.
A terem ki lett ürítve és jönnie kellett volna a terem őrnek,de nem jött. körbe szaladtam, körbe köpiztem és sehol semmi.
íme egy kép az esetről. :   http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=575bug.jpg
Tisztelettel. : Iceman22

Nem elérhető [MOD]Kazu

  • Moderátor
  • Zöldfülű
  • *
  • Hozzászólások: 24
  • Fórum Moderátor
Re:Hibabejelentő
« Válasz #70 Dátum: 2022. március 20. - 17:51:42 »
Sziasztok, a mai nap folyamán több rubin runt is mentem. az utolsó runon, a következő hiba lépett fel.
A terem ki lett ürítve és jönnie kellett volna a terem őrnek,de nem jött. körbe szaladtam, körbe köpiztem és sehol semmi.
íme egy kép az esetről. :   http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=575bug.jpg
Tisztelettel. : Iceman22
Szia, ahogy a GM is írta, supportnak írj ezzel az üggyel kapcsolatban és visszakapod az elbukott belépőid.
Írd le nekik, hogy mikor történt, hány belépőt buktál, melyikre szeretnéd visszakapni a belépőt, stb.