Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Optolás könnyítés  (Megtekintve 7969 alkalommal)

Nem elérhető bazsi97

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Optolás könnyítés
« Dátum: 2019. március 22. - 13:35:59 »
Sziasztok!

Egy optolást könnyebbé tévő javaslattal állnék elő: aminek a lényege a fölösleges szemét optok megszüntetése.
Arra gondoltam, hogy a bónuszokat 2 felé kellene osztani, mégpedig: amiből a maximum 30% abból lenne 20% a kevesebb és a 30% maxos, amiből a max. 20% abból lenne a kevesebb 10% és a maxos 20%, amiből a maximum 15% abból lenne a kevesebb 10% és a 15%-os maximum és végül a 8-10% maximumos optokból a kevesebb lenne 5% a maximumok pedig ugye 8 illetve 10%-osak (pl mérgezés vagy félember elleni). Szerintem nagyon sok unalmas, idegölő és értelmetlen játékórától szabadítaná fel ez a megoldás a játékosokat (márcsak azért is mert mint JÁTÉK szerintem senki nem azért ül le elé, hogy idegeskedjen előtte, hogy hosszú órányi optolás után se tart sehol.) De ez csak az én meglátásom/véleményem.

Nem elérhető BlueHawk

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re:Optolás könnyítés
« Válasz #1 Dátum: 2019. március 24. - 00:14:29 »
Kedves bazsi97!

Az optolás így a legjobb ahogyan van.
Van kihívás.

Nem elérhető BlueHawk

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re:Optolás könnyítés
« Válasz #2 Dátum: 2019. március 24. - 19:24:40 »
Kedves bazsi97!

Sajnos a felét nem értem amit írsz.
Volt,hogy dupla run pont nélkül fejlesztettem ki +9re valamit,most minden hétvégén dupla van még se sírok.
Csak kicsit már unalmas,hogy mindent könnyen akartok.
Valóban nem könnyű optolni,de ne is legyen már 1 perces.
Már sírnak a 350%-os EXP szorzóért is. "Bezzeg múlthéten 400/450 volt akkor fejlődhetett mindenki csak én nem"
Kit mi tartott vissza? Alap 300al is könnyű a fejlődés bárhol.
Ez is csak egy követelőzés mint a többi. Ezer más probléma van a szerveren meg sokféle megoldás van...Hát ez nem az.
Nem kell belepiszkálni az optokba...És igen aki eddig napokat heteket szenvedett,nehogy már nektek 10perc legyen..

Sokszor mondják,hogy hogy lehet jól optolni? Pl ÁK-t.
Mondom forgassátok.
"De már benne van 1300"
Emberek!!! Azt az 1300at beleteszem max 15-20perc alatt..
25.000-50.000-től már beszélhetünk,hogy unod  ;D
Legalább ez maradjon már meg a szerverben ha már mást nem lehet csinálni.  :)

Nem elérhető MrMotion

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 23
    • YouTube csatornám
Re:Optolás könnyítés
« Válasz #3 Dátum: 2019. március 27. - 17:42:29 »
Én igazat adok BlueHawk-nak. Egy ilyen változtatás egyébként jó nagyot borítana a mostani piacon, jó sok mindenki megszívná, akik napokat optoltak, mert sokkal kevesebbet érnének a meglévő cuccaik.

A mostani rendszer egyenlően nehéz mindenkinek, és szerintem nincs azzal baj, hogy néha órákat kell befektetni egy jó optért, hiszen azaz opt akkor értékes is lesz. Oké, hogy vannak felesleges optok, amiket senki sem hagy benne, de ez is képezi a kihívást az optolásban. Egyébként meg a játékidőnek általában csak elenyésző arányát teszi ki az optolás, ez alatt azt értem, hogy csak egyszer kell beoptolnod jól pl. egy mino szettet, utána már kész vagy. Persze ez azokra nem érvényes, akik pvp-s cuccokat csinálnak, és esetleg optolással farmolnak, de azok nem kínból csinálják ezt.

Gyakran nem értem az olyan kéréseket, amik könnyíteni akarnak a játékon. Legfeljebb olyan könnyítés lenne jogos, ami folyékonyabbá teszi a játékmenetet, ha például egy fél szerver le lenne ragadva egy adott szinten, mert aránytalanul nehéz lenne onnan továbbjutni. Ez szerintem nem igazán jellemző erre a szerverre, legfeljebb 140-180-as szint között van egy kis megakadás, de annyi lehetőség van a farmra, hogy nem nevezhető nehéznek a szerver. Én tavaly júniusban kezdtem, és kivittem két karit 255-re, a fő karim szinte fullosnak mondható (legalábbis mobra), és az én játékmenetem még nem is nevezhető olyan gyorsnak, van aki sokkal gyorsabban halad. A rudak kb 98%-át farmból szereztem, kétszer séztem 15k sét. Na ezzel nem királykodni akarok, csak arra akarok kilyukadni, hogy nem olyan nehéz a szerver, mint ahogy sokan állítják
MrMotion

Nem elérhető BlueHawk

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re:Optolás könnyítés
« Válasz #4 Dátum: 2019. március 28. - 00:36:00 »
MrMotion!

Sajnos nekik még a Holtak földje is nehéz. Az a kemény 1 vagy 2 óra amit ott töltesz 100-110-ig vagy 99től  :)

m2mfiok29

  • Vendég
Re:Optolás könnyítés
« Válasz #5 Dátum: 2019. november 26. - 02:26:05 »
Kedves bazsi97!

Ha az optolás olyan egyszerű lenne, ahogy Te azt leirtad, akkor senki se venné a 4x15 esetleg 5x15-ös felszerelést, hanem kioptolná 15-20 perc alatt, ami valljuk be elég irreális.

Üdvözlettel: [GM]Fear.