Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Problémám van egy tárggyal.  (Megtekintve 5289 alkalommal)

Nem elérhető rizzo500

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Problémám van egy tárggyal.
« Dátum: 2019. szeptember 29. - 12:34:49 »
Nos egy láng király ládát kinyitottam és kaptam belőle egy Harcos SzörnyMester kardot. A probléma itt az hogy a mellet hogy sura karakterre kaptam
hogy: -Nem lehet cserélni
          -Nem lehet kidobni
          -Nem lehet eladni NCP-nek se
          -Nem lehet csomóval (játékos által létrehozható bolttal) se eladni
          -Raktárba sem tudom rakni

Bár az igaz hogy piacra még nem próbáltam felkínálni, de hazudnék ha azt mondanám hogy annak örülnék, mert ahoz túl nagy nyeremény, hogy egy hozzám hasonló kis szintű gyerek eladja. :'(
         
Tehát röviden fogja a helyet, és még egy harcos karakternek sem bírom oda adni legalább hogy valaki jól járjon.                 

Én ha lehet egy kis kártérítést szeretnék, mert szerintem mindenki érzi hogy milyen jó lenne, ha legalább egy ilyen szintű surának való kardot kapnék, pénzben meg fájna látni egy ilyen tárgyat.  Megértem ha csak annyit lehet vele tenni hogy valahogy kiveszem eszköztárból és eltűnik, de én ezt a részét inkább a GM-ek megítélésére hagyom, előre is köszönöm a segítségeteket.

 Link a kardról, és hogy tényleg nálam van: https://i.pinimg.com/originals/24/58/5c/24585cbbc19748e7dceecb08884e4bb6.png
« Utoljára szerkesztve: 2019. szeptember 29. - 14:14:56 írta rizzo500 »

Nem elérhető BlueHawk

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re:Problémám van egy tárggyal.
« Válasz #1 Dátum: 2019. szeptember 29. - 13:35:20 »
Szia!

Bocs,hogy bele szólok.
De van egy jó event a szerveren az a neve hogy "Trade Event" vagy "Kereskedői Event".
Ilyenkor lehet kereskedni a Mester Nagymester fegyverekkel illetve a Szörny és NagySzörnymester fegyverekkel.
Illetve a WZ és a Minotaurusz felszerelésekkel.

Egy ideje már tart az event. Magyarul most is van Trade event. Nem tudom hogy nem tudtad átadni a másik karidra.

Nem elérhető Winter

  • Former Teamler
  • Veterán
  • *
  • Hozzászólások: 1069
  • Játékos
Re:Problémám van egy tárggyal.
« Válasz #2 Dátum: 2019. október 03. - 13:49:34 »
Szia!

Ilyenre nem jár kártérítés. Akkor se járna, ha nem lenne trade event - márpedig van. ;)
Nem véletlenül nem kereskedhető sok item.

Üdv,
Winter