Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Vitatéma: A Fehér Gladiátor Sárkány 2020  (Megtekintve 8468 alkalommal)

Nem elérhető Edwil

  • Community Manager
  • Veterán
  • *
  • Hozzászólások: 528
Vitatéma: A Fehér Gladiátor Sárkány 2020
« Dátum: 2020. február 26. - 19:49:31 »
Rövid leírás a pályáról:

DE! Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
  • Mit is írtam
  • Érthető -e amit írtam
  • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
  • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak.

Nem elérhető kinganulu

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Vitatéma: A Fehér Gladiátor Sárkány 2020
« Válasz #1 Dátum: 2020. április 17. - 17:34:41 »
Sziasztok a sárki dropp eléggé kicsi (ha van). Legalább 100 láda nyitása után elmondható, hogy ezért a mountért nem éri meg menni :) A ládák tartalma... hát a gömb árát sem fedezi, nem hogy a fogakét, vagy nagy szinten az élet áldásét amit megállás nélkül kell nyomni annyira erősre lett tervezve a run. Az ujdonság és a régi sári miatt nekiugrottam én is a kis csapatommal, de gyorsan letettünk róla. Ez így egy vakvágány.

Nem elérhető kozakrob98

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Vitatéma: A Fehér Gladiátor Sárkány 2020
« Válasz #2 Dátum: 2020. április 18. - 14:17:13 »
Egyetértek az előttem szólóval. "Kicsit" túl erősre sikerült. :/ Meg arról nem is beszélve, hogy nem csak nagyot üt, a TP regje is elképesztően magas, illetve a sarinak és az előtte levő moboknak is túl sok esély lett adva az ellökésre... 30perc kb csak arra megy el, hogy miután leütnek a mobok felálljon a karakter.

Nem elérhető Horaczio

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Vitatéma: A Fehér Gladiátor Sárkány 2020
« Válasz #3 Dátum: 2020. április 26. - 06:51:39 »
Olyan kérdésem lenne mi értelme hogy a 269 es szintű karimmal illetve 200+ os buffal ugyan olyan kezdő ládát kapunk mint a kis szintűek...ennek így sok értelme nincs...jobban megéri kis szintű csapattal bemenni.
Profi szinten profi láda lenne a korrekt szerintem....

Nem elérhető kisric05

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 48
Re:Vitatéma: A Fehér Gladiátor Sárkány 2020
« Válasz #4 Dátum: 2020. április 26. - 10:41:57 »
Én is ezt kérdeztem, de már mindegy. Nem lenne korrekt ha most változtatnának rajta. Jó ez így ahogy van. Nagyon sok ládát váltottam már át, és nyitottam haladó ládákat.

Nem elérhető Horaczio

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Vitatéma: A Fehér Gladiátor Sárkány 2020
« Válasz #5 Dátum: 2020. április 27. - 06:11:51 »
Hát igen, ez úgysem fog változni egyenlőre, csak így tényleg lehetetlen a mountokat megszerezni szerintem sok embernek elment a kedve a sárkánytól. Legalább a mobok ellökést kivehetnék mert nagyon bosszantó, legyenek erősek az rendben de hogy a runból 10 perc a felkelés az elveszi a kedvet szerintem.