Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: nindzsa  (Megtekintve 4290 alkalommal)

Nem elérhető lasy95

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
nindzsa
« Dátum: 2020. március 25. - 18:32:28 »
szerintetek nem erős a nindzsa eközben https://kepkuldes.com/image/3Vz5SF de megkaptam a gmektöl nem lehet ennyit köpni nem bizony map1 tele van kis nindzsákal akik 1 köpésböl megölik az embereket de nem erös 9 mountal fog nélkül köptem ezt de akkor is nincs még1 kari aki ekkorát sebezne kis szinten is de akkor mi lehet nagyobban? nem lenne baj ha a sebzését le venétek kicsit.
Az eventek meg röviditése meg butaság sok ember nem tud akkor pont lenni de tudtuk mindig vasárnap van dupla ha a héten le is maradt sok ember az eventekröl kicsit vissza tudta szedni magát föleg a nagyoknak ez nem sok mert ök meg oldák meg ki farmolták a cucokat már de aki akar magának és haladna azal mivan? lehet kapunk heti 2 órát valamikor de lehet dolgozunk vagy akaármi...

m2mfiok34

  • Vendég
Re:nindzsa
« Válasz #1 Dátum: 2020. március 26. - 11:21:00 »
Szia! :)
A ninja köpése egy igen erős képesség ez tény és való, de valljuk be ez eléggé ki van egyenlítve azzal,hogy a többi skillje meg sokkal kevesebbet sebez. Azok a pici ninják azért köpnek akkorát MAP1-en mert:
-nagykariról majdnem egy leltár pvp hátas
-kasztos fa ékszerek
-dupla csont ( arany és gyémánt készségkár csont)
- +9 es kövek a tőrben
- magas(20+) készségkár a tőrben
- esetleges rúnaköves küldetés megcsinálása
- nyári KK( 30 készségkár)
Bocsi ha kihagytam valamit.
A duplapont rendszer direkt lett így megoldva, én úgy gondolom hogy elég sok időpont áll a rendelkezésetekre, a 2 órás időintervallum pedig pont ideális a legtöbb embernek. Biztos vagyok benne hogy lesz olyan időpont amikor te is rá fogsz érni, és 2 óra alatt nagyon sok pontot ki lehet farmolni :D
További jó játekot szeretnék kívánni, bármi kérdésed van, írj nyugodtan akár privát üzenetben.
« Utoljára szerkesztve: 2020. március 26. - 13:45:43 írta Winter »