Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Kitaláltam egy ötletet.  (Megtekintve 4865 alkalommal)

Nem elérhető Szabika1994

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 11
Kitaláltam egy ötletet.
« Dátum: 2020. április 13. - 15:03:24 »
Üdvözlöm. Kitaláltam egy olyat. Akinek van több accountja. Ezért több  karaktere is van. Na de a lényeg arra szeretnék ki lyukadni, hogy a raktárat meg lehetne oldani úgy hogy egy ipáről bármelyik accountjára tudna pakolni. És még azzal is amivel nem lehet kereskedni. pl. van pár állat amivel nem lehet kereskedni. isteni fegyverek. limit vértek, fegyverek stb. Én ezt nagyon jó ötletnek találnám. és lehet, hogy sok más is ember is annak találná. és ezért nem kell bele lépni több M2M-be. Remélem ezt meg lehet oldani. Köszönöm előre is, ha elolvastottátok. :)

Nem elérhető kisric05

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 48
Re:Kitaláltam egy ötletet.
« Válasz #1 Dátum: 2020. április 13. - 15:11:01 »
Ez nem jó ötlet..

Példa rá: Átjön ismerős fel lép nálam metinre, meg én is. Eladom neki fele állataimat forintba még ami nem kereskedhet ő.

Szóval csak a játékon kívüli kereskedés nőne. És bármikor bárki bármit vehetne.

Nem elérhető Szabika1994

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 11
Re:Kitaláltam egy ötletet.
« Válasz #2 Dátum: 2020. április 13. - 16:43:24 »
Akkor egy olyat kéne kitalálni.. legyen még egy raktáros. amelyik olyan lesz hogy csak több accountnak a raktárja lesz. sokat segítene a játékosokon. :D

Nem elérhető MrMotion

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 23
    • YouTube csatornám
Re:Kitaláltam egy ötletet.
« Válasz #3 Dátum: 2020. április 13. - 18:17:47 »
Ez megbuktatná az egyik alapszabályát a játéknak, simán lehetnének visszaélések vele, könnyen át lehetne pakolni másnak nem kereskedhető állatokat.
MrMotion

Nem elérhető Szabika1994

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 11
Re:Kitaláltam egy ötletet.
« Válasz #4 Dátum: 2020. április 13. - 18:41:56 »
De nem azt akarom hogy másnak lehessen átadni az állatokat, pl. hanem magamnak másik saját accomra. Sok minden nem változna csak a cuccok átrakását könnyítené. minden ugyan úgy maradna ahogy csak annyi, hogy a nem kerizhető állatokat is lehessen át rakni másik karira. pl ha valaki elkezdett egy harcost. és utána eszébe jutott pl. egy ninja is. És nem kéne újra meg csinálja az állatot főleg amelyiket csak évente lehet Csak saját accoknak lehessen át rakni egy ip címen.