Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Elfelejtett e-mail, jelszó  (Megtekintve 3972 alkalommal)

Nem elérhető offwhite

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Játékos
Elfelejtett e-mail, jelszó
« Dátum: 2020. június 19. - 17:00:58 »
Helló,

Évek óta játszottam a játékkal, majd abbahagytam.
Ma újra be akartam lépni, végigpróbáltam minden lehetséges e-mail címmel, de sajnos nem volt jó. Úgy voltam vele, hogy új fiókot regisztrálok de azt írta, hogy a felhasználónév foglalt. Tehát a felhasználónevet még is tudom. Ilyenkor mi a teendő? Vagy esetleg ha adok pár e-mail címet megtudjátok nézni, milyen fiókok vannak hozzárendelve? Sajnos az elfelejtett jelszó kérő nem volt jó, mert mindig hibát írt ki.

Előre is köszönöm.

Nem elérhető offwhite

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Játékos
Re:Elfelejtett e-mail, jelszó
« Válasz #1 Dátum: 2020. június 19. - 17:02:14 »
ui: Supportra már próbáltam írni, de ugye mivel nem tudom pontosan a kombinációt a felhasználónevemhez nem engedte.

Nem elérhető Agenda

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 22
Re:Elfelejtett e-mail, jelszó
« Válasz #2 Dátum: 2020. június 20. - 07:41:36 »
Szia!

Discordon gyorsabban el tudod érni az online GM TGM SGM SA stb tagokat, közvetlen.

https://discord.gg/mt2mester

Üdv
Agenda
Amíg élet van, minden vég kezdet!
F.H

Nem elérhető Winter

  • Former Teamler
  • Veterán
  • *
  • Hozzászólások: 1069
  • Játékos
Re:Elfelejtett e-mail, jelszó
« Válasz #3 Dátum: 2020. június 20. - 10:08:44 »
Szia!

Valóban ott előbb el tudod érni őket, azonban a Discord nem support, és ott nem fognak tudni Neked ebben segíteni.
Ha nem tudsz írni oda az érintett felhasználóról, kérlek, próbáld meg egy másikkal. Discordon legfeljebb a problémádat fogod tudni csak leírni, de onnan is el fognak irányítani a supportra, mert az utóbbit kezelő kollégáknak van olyan hozzáférése, ami megoldhatja a problémádat.

Üdv,
Winter