Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: 140-es szinttől.  (Megtekintve 7689 alkalommal)

Nem elérhető STIHL

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Játékos
140-es szinttől.
« Dátum: 2021. február 21. - 20:42:54 »
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne hogy... 140-es surám van, szinte full nagymester+9-es cuccokkal ( egyedül a nyakas hiányzik...) .
Mivel már sd4 be tudok menni, így meg is próbáltam... de egy hatalmas csalódás volt... olyan értelemben, hogy ezekkel a cuccokkal nagyon rosszul sebzek ( szörnagymester kard.). Van plusz védelem, és támadó érték is(+450) valamint van sötét fejedelm fog, de azzal is siralmas. Viszont tudom hogy mino cuccokkal ez már nem ilyen nehéz... de mino felszereléseket csak runnal tudok megszerezni... nekem meg, mivel egyedül nem lehet runozni, nincs kedvem kispulyákkal társulni és úgy menni mino runra. mondjuk még azt se tudom, hogy azok a cuccok kereskedhetőek -e...
A 160-as szint lenne első körben a cél, az isteni felszerelés miatt. Szóval egy pár tippet adhatnátok... szerezzek több mountot? csontozzak? vagy vegyem a fáradtságot és kezdjek el runozni? Run nélkül nem is lehet ezt a játékot játszani? Egyedül tolom, és nagyon nem akarok mással társulni, csak mert nekem kell valami. Normális válaszokat kérek, és előre köszönöm!

Nem elérhető Teszta31

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Játékos
Re:140-es szinttől.
« Válasz #1 Dátum: 2021. február 22. - 06:12:53 »
Szia! Keri eventkor tudsz venni mino cuccokat, ha jól tudom havonta egyszer van ilyen és már egy ideje nem volt szóval gondolom lassan esedékes lesz. Ezen felül persze a mountok is eléggé megdobják a sebzést. A cuccokba pedig állatok elleni erőt optolj, ha még nincsen (nyaklánc, karkötő, pajzs, fegyver, sisak).
« Utoljára szerkesztve: 2021. február 22. - 06:27:15 írta Teszta31 »

Nem elérhető STIHL

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Játékos
Re:140-es szinttől.
« Válasz #2 Dátum: 2021. február 22. - 09:45:58 »
Köszi szépen!! :)