Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: 2x váltottam ki a kicsi rák ollókat (kék és pirost is)  (Megtekintve 6724 alkalommal)

Nem elérhető Blye

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
2x váltottam ki a kicsi rák ollókat (kék és pirost is)
« Dátum: 2021. szeptember 09. - 02:03:21 »
Irtam egy problemaval supportra, hogy veletlen vettem 2 olyan rak cuccot ami mar megvolt, erre jatszok tovabb es azt veszem eszre h nem valaszol akivel beszeltem. Minden megallt, de bennt maradtam a jatekba. Kilepesnel kari cserenel es jatek befejezesnel sem akart vegrehajtani semmit, nem irt ki semmit. Szabadon szaladgalhattam a mapon, de mindenki egy helybe allt es a cset se porgott nem tudtam kiirni semmit, allatra felulni stb. Kilepni se ugyebar. Vartam egy 10percet igy szaladgaltam hatha tortenik vmi, aztan bezartam a klienst feladatkezelovel, es azota se tudok belepni, azt irja folyamatosan, hogy mar be vagyok lepve a jatekba, de hiaba nyomkodom a belepest ezerszer is nem enged be, a bejelentkezett accountot nem jelentkezteti ki. Másik accountba be tudok lepni, de ott meg a karaktervalasztasnal megall es mintha megint megallna az ido ott marad a karakter valaszto menuben, kozbe tudom porgetni a karaktereket. Holnap megnezem mukodik e, azt gyanitom h a team keze van a dologban, hat remelem sikerul vmit alkotniuk, de nem biztos, mivel nem kaptam semmi ertesitest h akarnanak vmit tenni az ugyben (bar hozzateszem h itt sokan elobb cselekednek mint kerdezzenek vagy szoljanak barmirol is.) remelem rendben van a karim.. :D...

Azóta már működik, lehet csak vmi karbantartás volt és én nem tudtam róla vagy ilyesmi.

A dupla kis rák ollók viszont még mindig nálam vannak. Semmit sem tudok velük kezdeni, de 60 mino pontba kerültek.. HELP ME! :/
« Utoljára szerkesztve: 2021. szeptember 09. - 12:19:49 írta Blye »