Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Vitatéma: Fehér Sárkány Kazamata 2020  (Megtekintve 14507 alkalommal)

Nem elérhető Edwil

  • Community Manager
  • Veterán
  • *
  • Hozzászólások: 528
Re:Vitatéma: Fehér Sárkány Kazamata 2020
« Válasz #15 Dátum: 2020. március 26. - 20:40:45 »
Hamarosan bekerül a végleges verzió.

Köszönjük a sok észrevételt!

Nem elérhető Signo

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 21
Re:Vitatéma: Fehér Sárkány Kazamata 2020
« Válasz #16 Dátum: 2020. március 27. - 04:05:02 »
Ismét Szisztok!

A 4. Verzió tesztelése is megtörtént (mentával is.)
Ami a mobokat illeti azok teljesen rendben vannak.
Üthetők testivel és mentával is ,földről illetve hátasról egyaránt. A sebzésükkel sincs gond ,szóval azok rendben vannak.

Végülis a sárkány is jó így mert nem egyszerű lecsapni. TP reg + sokkal több TP... A sebzése is rendben van ,közel olyan mint a legelején. Viszont mentállal így kínszenvedés ütni...
Testi + Kardsura buffal ,csontokkal ,zöld pottal még úgy ahogy lenyomja... Ugyanez a mentálnál már nem áll meg. Annak kell minden létező sebzésnövelő hozzá ,huszárvágás ,szent jobb ,nyári ÁK stb... és még akkor sem biztos hogy összejön. Szóval jó lesz ez így ,szerintem nem kell tovább erősíteni.. :D

Viszont találtam egy igen komoly bugot is amit ha nem baj ide most nem írok le mert valószínüleg sokan visszaélnének vele... Elküldöm supportra ,illetve ha egy GM rámír ingame akkor ott is szívesen leírom neki. :) Ingame is ugyanaz a nevem mint itt.

Nem elérhető ajoci

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Vitatéma: Fehér Sárkány Kazamata 2020
« Válasz #17 Dátum: 2020. április 01. - 13:30:18 »
Sziasztok.
Teszt időszakban 2x csináltam meg a Fehér Sárkány Kazamatát, a nehézsége a Kentaurhoz volt hasonló. Most újra kipróbáltam, 140-es full minos harcos átváltozva fejedelem foggal, 165-ös szintű buff, sajnos csak karcolgattam, esélyem sem volt leütni, max 3-4 %-ot vettem le az életéből, ami egyből visszatöltődött. Kénytelen volta kilépni.

Nem elérhető kisric05

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 48
Re:Vitatéma: Fehér Sárkány Kazamata 2020
« Válasz #18 Dátum: 2020. április 08. - 21:09:21 »
Sziasztok!

Ha Sárkány Kazamata 3 szintre lett felosztva, akkor miért nem az adott nehézségű ládát kapjuk?
 

Nem elérhető MrMotion

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 23
    • YouTube csatornám
Re:Vitatéma: Fehér Sárkány Kazamata 2020
« Válasz #19 Dátum: 2020. április 09. - 10:55:11 »
Nekem annyi javaslatom lenne a ládákkal kapcsolatban (ahogy észrevettem yang-shinnél kell felfejleszteni a ládát, és nem a szintednek megfelelőt kapsz runon, hanem mindenki kezdőt kap szinttől függetlenül), hogyha ez így marad, akkor legalább a haladó meg a profi ládába olyan dropokat érdemes lenne tenni, amik miatt megérné felfejleszteni a ládát. Vagy, akkor a leírás szerint tényleg kaphatnánk inkább a szintünknek megfelelőt runon.
MrMotion