Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Nem indúl a játék  (Megtekintve 13976 alkalommal)

Nem elérhető Agenda

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 22
Re:Nem indúl a játék
« Válasz #15 Dátum: 2020. április 24. - 14:11:30 »
Szia hvakos!

Igazán nincs mit, szívesen. :)

De amíg nem oldódik meg addig, csak hablaty marad :)

Node..

Amit az eseménynaplóban találtál .Net Runtime és Application error source alatt azt esetleg ha bemásolnád.

Valamint a Mt2Mester mappában nézz körbe alaposan ismét, kellene lennie egy Errorlog - txt filenak is. Ha meglelnéd bemásolhatnád az ottani üzenetet is.

Minden jog megvan, frissek a driverek, játékot regisztrációs bejegyzésig törölted - majd reinstalálltad.

Lépjünk tovább :)

Innen a legfrissebb Net.Framework 4.8 telepítheted. Leszedi a rendszered. klikk telepít, végigviszi majdnem magától.

https://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=2088631

Ha esetleg gördülékenyebb lenne Magyar nyelven az oprendszered:

https://support.microsoft.com/hu-hu/help/14236/windows-language-packs

kényelmesen válthatsz.

Ezután egy DLL fixert lefuttathatsz ha gondolod :

https://softfamous.com/dll-fixer/download/

Ezt követően megpróbálhatsz egy tiszta rendszerindítást, ha gondolod, kiderítendő, rendszerösszetevővel nem ütközik esetleg: https://support.microsoft.com/hu-hu/help/929135/how-to-perform-a-clean-boot-in-windows

Majd csak a Mt2Mester klienst indítani Administrator módban.

"kopaszon" :)

Ha így elindul, akkor hosszú folyamat jön, egyesével kell vissza "kapcsolnod" az alkalmazásokat, és megvárni melyikkel ütközik.

Ha a hibaelhárítás véget ért, ne felejtsed el visszaállítani a számítógépet a normál indításhoz.

Üdv.
Agenda
Szurk szurk :)

UI:

Az Adatvégrehajtás védelmbe "Data.Execution.Prevention"  kivételként beteheted a programot.

A DEP-vel ütköző programok általában régebbi programok, vagy régi kódbázisokra épülnek.Ezek a a programok olyan területeken mehetnek keresztül, amelyeken a DEP járőröz. Az újabb 64 bites megírt programoknál már ezt kezelik a legtöbb esetben. De az  otthoni felhasználók számára a 32 bites régi játékok és néhány még régebbi, játékok lejátszására szolgáló emulátorok valószínűleg ütközni fog a DEP-vel.

pl : STATUS_ACCESS_VIOLATION (0xc0000005)  - ilyen hiba is jelentkezhet amikor a programok DEP-védett memóriaterületen próbálnak futni.

Nyisd meg :

Control panel(Vezérlőpult) - System(Rendszer) --> Előjön:

Rendszerablak : Klikk -> Advanced system settings(Speciális rendszerbeállítások)

Előjön : Sysstem properties(Rendszerbeállítások) ablak.

klikk : Advanced(Speciális) --> itt Performance(Teljesítmény) területen a Settings(beállítások) elemre.

Előjön: Performance Options(Telljesítmény Beállításai) ablak. klikk --> Data Execution Prevention(Adat Végrehajtás Megelőzése) fülre.

Az ablakban DEP (Turn on DEP all program and services, excpt those i select)bekapcsolása esetén az összes program kivételével, kivéve azokat, amelyeket kiválasztottam ->kijelől(alsó)--> majd alul az Add(hozzáadás) gonbra klikk.

Itt Keresd meg annak a programnak a futtatható fájlját, amelyet kivételként szeretnél hozzáadni(Mt2Mester.exe jelen esetben), katt rá, majd az ablakban az Open(megnyitás) gombra alul.

Előjön: Performance Options(Telljesítmény Beállításai) ablak. Listájában a "Mt2Mester.exe" programmal. Klikk alul az Apply(Alkalmaz) gombra.

A Mt2Mester mostantól a DEP védelmen kívül fog futni, míg a többi a DEP védelmen belül fog futni.

Üdv.
Agenda
Hááát nagy szurk szurk... :)
« Utoljára szerkesztve: 2020. április 25. - 04:51:11 írta Agenda »
Amíg élet van, minden vég kezdet!
F.H

Nem elérhető buga1232

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Játékos
Re:Nem indúl a játék
« Válasz #16 Dátum: 2022. április 24. - 11:20:11 »
Sziasztok.

Azt szeretném meg tudni, hogy miért nem indul el a játék?

Ezt irja:
Cshield server not reachable
Please check if you have an internet connection.

hiba kód :
Mt2Mester d246026e müködése leállt.

tudna valaki segiteni virusirto avast van es mar amit irtak mindent ki probaltam tegnap ejfelkor ment a game ma reggel be kapcsoltam nem ment .....INTERNETEM VAN!