Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Hibabejelentő  (Megtekintve 43877 alkalommal)

Nem elérhető bountyfarm

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Hibabejelentő
« Válasz #15 Dátum: 2019. február 06. - 11:13:07 »
Sziasztok. A mai nap léptem volna fel a játékra és ezzel találtam szembe magam. Gép újra indítva, Játék újratelepítve! :-[

Nem elérhető BlueHawk

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re:Hibabejelentő
« Válasz #16 Dátum: 2019. február 06. - 19:36:15 »
Kedves bountyfarm!

Kicsit bővebben kifejtenéd a problémádat illetve csatolnál képet,hogy pontosabban tudjuk mi a baj?

Nem elérhető BoweSuWa

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Hibabejelentő
« Válasz #17 Dátum: 2019. február 15. - 19:10:55 »
Sziasztok.. Az lenne a problémám, hogy az OX kidobott a 2.kérdésnél amikor az X volt a helyes válasz és X közepén álltam. Az hogy lehet hogy kidob az OX?

Nem elérhető BlueHawk

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re:Hibabejelentő
« Válasz #18 Dátum: 2019. február 16. - 05:29:56 »
Szia BoweSuWa!

Sajnos az ügyeddel nem hiszem,hogy foglalkoznak.
Az OX Event hibátlanul működött,sosem érkezett rá panasz.
Most is egyedül tapasztaltad ezt a dolgot,így nem sok esély van.

Az,hogy az utolsó pillanatban át futsz az nem megoldás.
Tudtommal a rendszer úgy működik,hogy előbb jegyzi fel a játékosokat,hogy ki hol áll,kit kell kidobni,és csak azután írja ki a helyes választ.
Ezért sincs értelme válasz után rohangálni.
Sajnos a rendszer nem jegyzi,hogy hol álltál és kit dobott ki. De ha még is jegyzi hogy kidobott akkor a kidobottak között vagy a rendszerben is így nincs bizonyíték.

Ami észerűnek tűnik,hogy lagoltál. Előfordul,szinte észre sem veszed.
Ajánlom figyelmedbe,hogy ellenőrizd az internet kapcsolatod.

Kérlek olvasd át a következő két témát hát ha találsz hasznos információt.

LAG:Hibaelhárítás
https://mt2mester.eu/forum/index.php?topic=201.0

Lag kiváltó okai és megoldásai - részletesen
https://mt2mester.eu/forum/index.php?topic=202.0

Természetesen sajnálom én is,hogy ha ilyen történt veled. De ez sajnos 1 a millióhoz.
Remélem tudtam segíteni,további szép játékot!  :)
« Utoljára szerkesztve: 2019. február 16. - 05:33:12 írta BlueHawk »

Nem elérhető Signo

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 21
Re:Hibabejelentő
« Válasz #19 Dátum: 2019. április 10. - 11:42:56 »
Sziasztok!

Nem tudom van-e még ilyen elvetemült rajtam kívül a szerveren ,de én nekiálltam lóküldizni... A 21 es lovas küldi bugos. Amikor rányomok a lovásznál ,hogy elkezdeném akkor csak allul meg fellül beszűkíti a képet mint amikor eléd rak egy küldi valami olvasnivalót csak az innen hiányzik... Semmi gomb ,semmi szöveg... Még kinyomni sem lehet csak karakter cserével vagy CH váltással.. Ha van rá mód akkor javítsátok a .questet vagy nekem az is megfelel ha valamelyik GM megadja a 21 es ló szintet.. Ingame nevem; Signo
Köszönöm. :)
« Utoljára szerkesztve: 2019. április 10. - 16:55:49 írta Signo »

Nem elérhető MrMotion

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 23
    • YouTube csatornám
Re:Hibabejelentő
« Válasz #20 Dátum: 2019. április 10. - 17:30:27 »
Sziasztok!

Nem tudom van-e még ilyen elvetemült rajtam kívül a szerveren ,de én nekiálltam lóküldizni... A 21 es lovas küldi bugos. Amikor rányomok a lovásznál ,hogy elkezdeném akkor csak allul meg fellül beszűkíti a képet mint amikor eléd rak egy küldi valami olvasnivalót csak az innen hiányzik... Semmi gomb ,semmi szöveg... Még kinyomni sem lehet csak karakter cserével vagy CH váltással.. Ha van rá mód akkor javítsátok a .questet vagy nekem az is megfelel ha valamelyik GM megadja a 21 es ló szintet.. Ingame nevem; Signo
Köszönöm. :)

Szia! Én már régebben elkezdtem csinálgatni a lóküldiket, és volt már 1-2 bug a 20. szint elérése alatt is, amivel írtam supportra. Support azt írta, hogy felesleges lóküldiznem, mert több, mint egy éve kivették már a játékból a profi lovat (nem tudom miért), nem tervezik visszarakni. De ha lóskilleket akarsz, akkor veszel lovaglás könyveket item shopban (120 vagy 130 sé), és abból tudod húzni a ló skilljeit a képesség fülnél
MrMotion

Nem elérhető Signo

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 21
Re:Hibabejelentő
« Válasz #21 Dátum: 2019. április 10. - 17:46:13 »
Mr.Motion ,köszönöm a választ! A lóskillek miatt kezdtem el mert ugye ez alapból úgy működne ,hogy amikor megvan a 21 es szintje a lónak akkor a képességek fülnél megjelenik egy gomb amivel lehet lapozni a lovas képességekre... Itt nem tudom ,hogy megy ez de nekem nem rémlik ,hogy lenne gomb erre... Az meg külön dícséretes ,hogy bent hagyták a .questeket a lovászban ha tényleg kiszedték a profi lovat... Ügyes.. Helyette mondjuk a harci vizsga menüpont alatt ki lehetett volna iratni ,hogy "ne fáradj ezzel te nyomorult mert tök feleslegesen kínlódsz..." Namindegy ,majd akkor ezt a lovaglás könyves dolgot meglesem ,remélem működik 21 es ló szint nélkül is mert ha nem akkor adtam a szarnak egy pofont.. :S Tényleg köszi a helpet. :)

Nem elérhető Viroka

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Hibabejelentő
« Válasz #22 Dátum: 2019. április 11. - 20:23:01 »
Sziasztok a 2019 04.04.-én bekerült Hackshield frissítés óta nem indul a játék. Az egyik tervezőszoftverem parancsfájljára hivatkozik. Végig fut a Petcher, rámegyek a START-ra és akkor adja ki az alábbi ablakot.

Ezt adja ki:

___________________________________________________
l TESZT HACKSHIELD                                                           X l
l                                                                                            l
l                                Az alábbi program:                                 l
l                    ---> allplanupdatelauncher.exe <---                     l
l                                                                                            l
l                     Befolyásolhatja kliens működését!                      l
l                                                                                            l
l                                         ____                                            l
l                                        l  OK l                                           l
l                                                                                            l
l___________________________________________________l

Rámegyek az ok-ra, eltűnik a kis ablak és nem történik semmi.
Tudnátok segíteni abban, hogy mi lehet a megoldás ?

Köszönöm előre is!

Nem elérhető BlueHawk

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re:Hibabejelentő
« Válasz #23 Dátum: 2019. április 12. - 06:08:22 »
Kedves Viroka !

Sajnos én is ezzel szenvedek.
Jeleztem SGM Lord-nak SA Iron társaságában.
Annyi választ kaptam,hogy biztos van valami nem magától jön elő.

Pedig aztán rólam tudni illik soha a büdös életben nem csalnék+a nagy része ki is van szűrve.

Igen mindenkinek frissítés óta jönnek a téves riasztások.

Én úgy szoktam megnyitni,hogy elindítok 1 patchert...Megvárom míg betölt. Elindítok még egyet. Azt is megvárom.
Majd 2x Start Start gyorsan. Kettő megnyílik egyet bezár. 1 megmarad.

Nálam annyi a különbség,hogy azt írja ki --->TESZT<---

Nem elérhető Edwil

  • Community Manager
  • Veterán
  • *
  • Hozzászólások: 528
Re:Hibabejelentő
« Válasz #24 Dátum: 2019. április 12. - 14:29:37 »
Sziasztok a 2019 04.04.-én bekerült Hackshield frissítés óta nem indul a játék. Az egyik tervezőszoftverem parancsfájljára hivatkozik. Végig fut a Petcher, rámegyek a START-ra és akkor adja ki az alábbi ablakot.

Ezt adja ki:

___________________________________________________
l TESZT HACKSHIELD                                                           X l
l                                                                                            l
l                                Az alábbi program:                                 l
l                    ---> allplanupdatelauncher.exe <---                     l
l                                                                                            l
l                     Befolyásolhatja kliens működését!                      l
l                                                                                            l
l                                         ____                                            l
l                                        l  OK l                                           l
l                                                                                            l
l___________________________________________________l

Rámegyek az ok-ra, eltűnik a kis ablak és nem történik semmi.
Tudnátok segíteni abban, hogy mi lehet a megoldás ?

Köszönöm előre is!

Sziasztok,

A Hiba javítását a fejlesztő csapat megkezdte.
Előreláthatólag órákon belül javításra kerül.

Kedves Viroka !

Sajnos én is ezzel szenvedek.
Jeleztem SGM Lord-nak SA Iron társaságában.
Annyi választ kaptam,hogy biztos van valami nem magától jön elő.

Pedig aztán rólam tudni illik soha a büdös életben nem csalnék+a nagy része ki is van szűrve.

Igen mindenkinek frissítés óta jönnek a téves riasztások.

Én úgy szoktam megnyitni,hogy elindítok 1 patchert...Megvárom míg betölt. Elindítok még egyet. Azt is megvárom.
Majd 2x Start Start gyorsan. Kettő megnyílik egyet bezár. 1 megmarad.

Nálam annyi a különbség,hogy azt írja ki --->TESZT<---

Kellene egy kép a hiba jelenségről, azonban a mai nap folyamán publikálásra kerül egy frissítés, amely javíthatja ezt a hibát.
« Utoljára szerkesztve: 2019. április 12. - 14:31:21 írta Edwil »

Nem elérhető BlueHawk

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re:Hibabejelentő
« Válasz #25 Dátum: 2019. április 14. - 11:58:34 »
Kedves Edwil !

Elsősorban szeretném megköszönni az eddigi munkáid.
Örülök,hogy próbáltok minél jobban megfelelni nekünk és minél több hibát kijavítani illetve megelőzni.

Aki dolgozik hibázik is így megesik,hogy hibák ütik fel a fejüket de ez emberi dolog.  :)
Örülök,hogy minél hamarabb próbáljátok korrigálni.
Köszönjük az eddigi fejlesztéseket és a megvalósított kívánságokat (Lásd Krion egyberakhatósága...stb...)

Tudom,sok munkád/munkátok van jelenleg és sok kitartást kívánok mindenkinek.  :)
Csak így tovább.

Nem elérhető feedi20020202

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Hibabejelentő
« Válasz #26 Dátum: 2019. április 19. - 09:52:21 »
Sziasztok!

Letöltöttem a játékot, de hackshield hiba miatt nem indítja el!

Hackshield Alert
Az alábbi program
-->   <--
Befolyásolhatja a kliens működését!!

Ezt írja ki mindíg amikor elindítanám a játékot.
Nem ír ki semmit hogy milyen program a hibás.

A választ előre is köszönöm!

Nem elérhető Gemgéza

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Hibabejelentő
« Válasz #27 Dátum: 2019. május 06. - 15:11:31 »
Sziasztok!
A wikiben a mountok leírásában a páncélos sárkányok alakításánál 3 jogardarab igény van feltüntetve. Ingame pedig 5 szükséges. Jobb lenne ingame módosítani, ha lehet :)
Persze, csak ha visszakaphatom a plusz 4 jogaromat, ha pedig ez nem megy, akkor a wiki leírást módosítsátok. :)

Köszi: Gem Géza

Nem elérhető MrMotion

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 23
    • YouTube csatornám
Re:Hibabejelentő
« Válasz #28 Dátum: 2019. május 08. - 12:56:39 »
Sziasztok!
A wikiben a mountok leírásában a páncélos sárkányok alakításánál 3 jogardarab igény van feltüntetve. Ingame pedig 5 szükséges. Jobb lenne ingame módosítani, ha lehet :)
Persze, csak ha visszakaphatom a plusz 4 jogaromat, ha pedig ez nem megy, akkor a wiki leírást módosítsátok. :)

Köszi: Gem Géza

Wikit nem fejlesztik már, ezt többször is leírták, fórumon vannak fent csak legit információk
MrMotion

Nem elérhető Gemgéza

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Hibabejelentő
« Válasz #29 Dátum: 2019. május 12. - 19:14:19 »
Sziasztok!
A wikiben a mountok leírásában a páncélos sárkányok alakításánál 3 jogardarab igény van feltüntetve. Ingame pedig 5 szükséges. Jobb lenne ingame módosítani, ha lehet :)
Persze, csak ha visszakaphatom a plusz 4 jogaromat, ha pedig ez nem megy, akkor a wiki leírást módosítsátok. :)

Köszi: Gem Géza

Wikit nem fejlesztik már, ezt többször is leírták, fórumon vannak fent csak legit információk

Köszi a tájékoztatást, ezek szerint nem volt elég egyértelmű a hozzászólásom. A fórumon van a wiki részlegben hibás infó.
https://mt2mester.eu/forum/index.php?topic=275.0

Itt olvasni a 3 jogart, ez okozta a meglepetést ingame, hogy kevés lett a megvásárolt jogar. Ezt kellene módosítani...