Mt2Mester - Fórum

Szerző Téma: Javaslatok  (Megtekintve 57364 alkalommal)

Nem elérhető pylothun

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Javaslatok
« Válasz #45 Dátum: 2019. március 06. - 17:13:51 »
Sziasztok!

Egy olyan javaslatot szeretnék tenni, hogy, szerintem nem csak én vagyok azzal hogy elkezdtem egy karaktert, például az én esetemben egy warit, és mondjuk egy nagyobb szinten egy másik karakter kinézete,képességei jobban megtetszettek és eszembe jutott az, hogy nem lenne-e megoldható egy SÉ-s itemmel, ami mondjuk 30-40 akár 50ezer SÉ és a karaktered kasztját megváltoztatja illetve a képességeket reseteli, viszont egy karakteren csak egyszer lehet eljátszani ezt a váltást, szerintem elég sok ember igénybe venné, köztük én is

Köszönöm hogy elolvastátok az ötletem, ha valakinek nem tetszik nyugodtan szóljon le  ;D  ;D  ;D

Nem elérhető pylothun

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Javaslatok
« Válasz #46 Dátum: 2019. március 12. - 19:08:57 »
Sziasztok, hello mindenki

Olyan javaslatom lenne, hogy lehet hogy csak én vagyok ilyen speciális, de valahogy nekem furák a Chaos hátasok, és szerintem kicsit jobban néznének ki hogyha a modelljük nagyobb lenne, mondjuk akkora mint a gefura herceg, vagy valami hasonló méret, mert igy még a legkisebb  karakter(női nindzsa) is szerintem kicsit furcsán néz ki, főleg mikor fut, amigy nagyon király hátas lett mind a zöld mind a piros, de én nagyobbra csinálnám a modelljüket

Köszi hogy elolvastátok, hali

Nem elérhető Killer1996

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Javaslatok
« Válasz #47 Dátum: 2019. április 11. - 10:10:50 »
Jó reggelt sziasztok!
Egy olyan javaslatom lenne, hogy kereskedhetővé kellene tenni a zalgori hátasokat és azok minden tovább fejlesztett változatát, mivel biztos sokan vannak úgy rajtam kívül is akik már eladnák mert nem veszik hasznát! Válaszukat előre is köszönöm!

Nem elérhető MrMotion

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 23
    • YouTube csatornám
Re:Javaslatok
« Válasz #48 Dátum: 2019. április 22. - 18:23:06 »
Sziasztok!
Már javasoltam ezt az egyik GA-nak, de ide is leírom, hátha :D

Úgy értesültem, hogy húsvéti event után kikerül minden, ami az eventtel kapcsolatos, így a limitált bunnyt és a sült kacsa mágiát(sajnos ez mellé nem volt odaírva, hogy limitált, odakerülhetne) sem lehet majd megszerezni, amivel kapcsolatban van egy bökkenő. Szerintem sokan nem fogják tudni megszerezni a prémium kacsát az event alatt, és ha a bunny eltűnik item shopból, akkor nem is lesz lehetőségük már megszerezni többet, hiszen nincs más opció rá.
Így például a sült kacsa mágia teljesen felesleges dropja lesz a húsvéti kosárnak az event után, mivel nem fogják már tudni felhasználni. Erre lenne egy olyan javaslatom, amivel szerintem mindenki jól járna.
Szóval bekerülhetne a bunny event után a húsvéti kosár dropjába, így elkerülnénk azt, hogy az event után eladhatatlanul roskadjanak a sült kacsa mágiák a karaktereken, és az is meg fogja tudni csinálni a prémium kacsát, aki event alatt nem tudta, mert nem volt ideje/pénze stb stb...
Tehát ezzel a kis változtatással szerintem sok mindenkinek jót tenne a team, azoknak is, akik eladják a ládát, és azoknak is, akik veszik.

Köszönöm!
« Utoljára szerkesztve: 2019. április 22. - 18:24:51 írta MrMotion »
MrMotion

Nem elérhető BlueHawk

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re:Javaslatok
« Válasz #49 Dátum: 2019. április 24. - 11:24:45 »
Szia MrMotion!

Nem dob sok mágiát hiszen 1% esély van rá. Illetve a Bunny szokott bent lenni különleges alkalmakkor.
Ha benne lenne a Bunny hívó is a kosár droppjában akkor értéktelen lenne,mindenkinek meglenne.
Jönnének a hisztik,hogy mount kerit akarnak mert valaki visszaélne vele és azért nyitogatná,hogy eladja a Bunnyt és nem a Prémium kacsáért.

Ez egy ilyen event,valakiknek meg lesz valakinek nem. Nem kötelező mindenkinek meglennie. Így túl könnyű lenne a játék.
Reméljük lesz jövőre is ilyen event és akkor  van rá esély megszerezni annak akinek most nem volt rá lehetősége.

De mindegy is...Volt hogy 4 dropp volt egyszerre,most is volt 2...Map 1 en állt mindenki.  :)
Lusták az emberek akkor ne legyen már könnyítve. 

Nem elérhető Agenda

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 22
Re:Javaslatok
« Válasz #50 Dátum: 2019. április 26. - 14:48:46 »
Sziasztok :)

Előszóban annyit hogy : Köszönöm szépen az eventet cool. Egy dolog ami érdekelne vele kapcsolatban.
Nem láttok e benne visszásságot, hogy rászabadítottátok a 90 es mapra a 200- 255 ös garmadát, a kisebbekre.
Lesz eltérő vélemény, de én inkorrektnek érzem az erőfölényt amivel ledominálják a ki, vagy akár kezdő karaktereket.
lehet harcolni,kell is ebben a játékban. De a boss invázió/tűzhordó stb eventeken sem véletlen a szűrés. Irracionális hogy válts ch-t stb, olyan mennyiségben vannak hogy nem tudod ennyivel letudni ezt a "gondot". az ilyen eventeken, lehet érdemes lenne a többihez hasonlóan , legalább az ideje alatt beiktatni.

Köfi hogy elolvastátok. uff.
Agenda. 
Amíg élet van, minden vég kezdet!
F.H

Nem elérhető ted91

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Javaslatok
« Válasz #51 Dátum: 2019. április 28. - 21:29:15 »
Sziasztok!

Nekem olyan javaslatom lenne, amit már régebben is jeleztem több GM-nek. Szeretném és a többiek/nek is szeretnék/hasznára válna, ha bekerülne az ignorálási lehetőség játékba. Lehetőséget adna a normális/veszekedésmentes/nyugodt játékhoz, nem utolsó sorban a ti munkátokat is megkönnyítené supporton. Köszönöm

Üdv.
« Utoljára szerkesztve: 2019. április 29. - 06:35:15 írta ted91 »

Nem elérhető BlueHawk

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re:Javaslatok
« Válasz #52 Dátum: 2019. május 27. - 21:27:46 »
Kedves ted91!

Javasoltam már én is,hogy a PM-eket külön külön lehessen letiltani.
Nem tudom ez mennyi  munkával jár. De biztos nem egyszerű.

Tény hasznos lenne. !  :)

Nem elérhető Teclis

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Javaslatok
« Válasz #53 Dátum: 2019. június 19. - 09:13:31 »
Sziasztok!


Nekem is van néhány javaslatom a játékkal kapcsolatban.

Szerintem sokan örülnének neki, ha bekerülne egy olyan számláló, ami mutatja, hogy mennyi idő van még hátra az átváltozásból. Külföldi szerveren láttam már ilyet, szóval megoldható. Nagyon hasznos lenne, pl ha vége a runozásnak, feloszlik a csapat, de látom hogy van még időm a gömbből, be tudok még vállalni sarit/kentát, Chaost, stb..
További kényelmi fejlesztés lehetne néhány tárgy egyberakhatósága.
A mobokon való áthaladás ötletét felvetettem már tavaly, akkor azt a választ kaptam a Teamtől, hogy érdemes lenne betenni egy ilyen funkciót is. Mivel nem történt ilyen jellegű fejlesztés, gondoltam megemlítem ismét. Kazamatákba elég hasznos tud lenni, tapasztaltam már.
Véleményem szerint a skillek fejlesztésére is kellene valami újítás. Az rendbe van, hogy P-ig megkapjuk ingyen, de a P-ről való továbbfejlesztés érdekesebbé tehetné a játékot. A nagy szintű pvp-sek már nem is használnak skilleket a nagy defek miatt, csak a sok áthatóval ráfekszenek a space-re. Ez eléggé megöli az élményt, ezen szerintem változtatni kellene (az új szett talán megoldás lesz erre a problémára, de az új skillek akkor is feldobnák a szervert :) ).

Köszi, hogy elolvastad  :)


Nem elérhető BlueHawk

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re:Javaslatok
« Válasz #54 Dátum: 2019. június 20. - 01:16:31 »
Szia Teclis!

Az átváltozásról a számláló nem lenne butaság.
De sajnos bal fent már így is sok az ikon,máshol jelezné jó lenne.
Egyik szerveren úgy volt,hogy ha át voltál változva akkor a Standard Készségeknél a Változás "világított" mint mikor a combót kapcsolod be.
Ha rátetted az egeret meg ki írta a maradék időt.

Skillek erősítése nem jó ötlet,95-110es karakterek kasztal aprítják a 255ös népet így is. És verik magukat.

"További kényelmi fejlesztés lehetne néhány tárgy egyberakhatósága."

Már kétszer írtam listát róla abból a Krion lett megvalósítva.
A fejlesztésekre várnunk kell türelmesen.

Nem elérhető kisric05

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 48
Re:Javaslatok
« Válasz #55 Dátum: 2019. augusztus 08. - 11:03:01 »
Sziasztok!

Örülnék neki ha slime ládából kikerülne: kritikus és átható csapás, elveszett térkép, rubin, zafír és smaragd.
255 feletti játékosoknak ezekre nem nagyon van szükségük. Helyette bekerülhetnének az elin fejlesztők.

Nem elérhető kisric05

  • Zöldfülű
  • **
  • Hozzászólások: 48
Re:Javaslatok
« Válasz #56 Dátum: 2019. augusztus 30. - 17:10:02 »
Tanévnyitó event!

Mindjárt itt az iskola a nyakunkon erre a legjobb megoldás a tanévnyitó event lenne, hogy mindenki feltudjon készülni rá.
Nagyon sok játékos támogatná ezt az ötletet, főleg hogy kivettétek szent korona eventből a ninla harmatokat. ha nem is sok ideig félnapra vagy 1 napra de jó lenne ha beraknátok. Nagyon feldobná a piacot a kicsiknek főleg hogy nagyon értékesek ezek a harmatok a mester világában

Nem elérhető Qwasz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Javaslatok
« Válasz #57 Dátum: 2019. augusztus 31. - 18:09:11 »
Szia!

Lenne pár hozzáfűznivalóm az általad leírtakhoz.
Idézek is...

Hát mit ne mondjak kiábrándító a lemaradás az egyre másra nyíló új szerverekhez képest. Ezt a helyet anno azért szerettük mert több volt mint az ahonnan jöttünk, de nem tudom feltűnt e a Teamnek, hogy mára már GF is többet tud mint ez a szerver.

Véleményem szerint nem hasonlítható össze a mi szerverünk a többi szerverrel, főleg ne a GF-hez hasonlíts minket és azokhoz, amiket a szobából futtatnak a tizenévesek. Mi is megtehetnénk, hogy telepakoljuk mindenféle marhasággal - amik megtalálhatóak a szerverek 90%-án -, de akkor kérdem én: miben lennénk mások azoktól? Ha teli pakoljuk mindenféle dologgal, semmiben nem különböznénk tőlük, ráadásul nem tudnánk egy idő után új dolgot felmutatni. Sokan nem szeretik az olyan szervereket, akik itt játszanak nálunk, azért szeretik a mestert, amilyen. Mert mi vagyunk a Mester. Szóval ne hasonlítsd másik szerverekhez, ha nem tetszik netán, akkor játssz ott.

Mi is újítunk, folyamatosan kerülnek be új dolgok, olyanok, amik máshová nem, ergo nem mondhatod, hogy nincsenek újításaink.

Egy új run persze csodás...annak az 50-60 embernek akik itt vannak kezdés óta és már mindenük megvan.

Mi tart vissza attól, hogy Te is olyan legyél, mint ők? Zavar, hogy ők elértek valamit? Tudod mibe került az nekik? Meg lehet kérdezni Őket, mennyi munkájuk, pénzük, idejük van abban, hogy most ott vannak, ahol épp vannak. Nem feltétlen kell ahhoz rég itt lenned, Te is játszhatsz napi 12 órát, nincs megtiltva. Nem szeretnél? Akkor ne irigykedj azokra, akik bizony megteszik ezt és kitartóan, akár minden nap feljönnek a szerverre játszani, pontosan azért, hogy elérjenek valamit. Ezt hívják úgy, hogy: van céljuk. Elérni valamit a játékban, amiért akár tetszik, akár nem - meg kell küzdeni.

Közben az újonnan  érkezők szenvednek olyan alap dolgon mint hogy nem jön a ló /tanítani nem fogod tudni, mert nem esik a könyv, erre is költheted a valós pénzt/ és hiába akar felhúzni egy alap cuccot, alig akarnak a hozzávalók esni, tolvaj kesztyűvel sem, amit pedig real pénzért vett az ember.

Nem mindenki szenved, sőt, a legtöbbek élvezik azt, hogy itt nem 5 perc alatt szerzel meg mindent, hanem igenis meg kell érte küzdeni. Ők azok, akik itt is maradnak, mert nekik ez a játékstílus jön be. A lóra nem érdemes hangsúlyt fektetnünk, hiszen sok-sok mount található a játékban, nincs rá igény. Ha hiányolod, úgy akkor javaslom számodra a GF-et. A fejlesztők pedig ha olyan jól esnének... gondolj csak bele, mi lenne, ha mindenkinek 5 perc alatt meglenne minden felszerelése? Mi értéke lenne akkor azoknak a fejlesztőknek, mi lenne a kihívás? Erre is gondolni kellene...

No és hol maradnak olyanok, mint a:
játékon belüli CH váltás
offline shop, vagy piactér

Folyamatban van a CH váltó kijavítása és a piactér megvalósítása is.

hogy ne csak 2 milliárd legyen a karakternél, és átadható se csak 10millió legyen
hogy lehessen a boltokban rúddal is fizetni
hogy a rudat ne kelljen szétszedni amikor eladom, a 7 rúd az legyen 7 rúd értékű és ne egy
hogy amit felszed az ember fényes legyen amíg meg nem nézi az ember
legalább egy oldallal nagyobb raktár
hogy amit átadok átteszek azt jelölje az inventory
az átadó ablak nagyobb is lehetne
hogy a gyűjtős dolgok összerakhatóak legyenek

Azért véges a yang gyűjthetősége, mert gondolj bele, mi lenne, ha végleges lenne? Mit érnének a fizetős mapok, ha az ember csak egyszer megy be oda? Hiszen akkor nem kellene többet kijönnie onnan... nyilván ez Neked jó lenne, de hosszútávon nem érné meg a szervernek.

Több mint 10 millió yang átadhatósága... felesleges, váltsd be rúdra és add át azt. De amint lesz rá nagy igény (nem csak 2-3 embertől), át fogjuk gondolni.

Rúddal fizetni a boltokban... szintén felesleges. Szerintem senki sem hal bele, ha be kell váltania pár rudat yangra. Semmibe sem kerül.

A rudak több darabszámban való eladása átgondolás alatt áll jelenleg, ahogy az is, hogy az újonnan felszedett itemeket jelölje a játék a leltáradban.

A nagyobb raktárra ott van a raktárbővítő az ItemShopban.

Az is átgondolás alatt áll, hogy ha valamit már betettél a kereskedő ablakba, akkor azt is jelölje a játék. Az ablak kibővítése szintén.

Az összetehető itemek listája jelenleg bővítés alatt áll.

hol vannak a petek? a pántok? a sárkánykő alkímia?

A petek szintén átgondolás alatt állnak. A pántok és a sárkánykő alkímia felesleges.

Ez mind (van több is!) olyan apróság, ami már mindenhol van. Miért marad le egy olyan szerver, ami a legjobb volt?

Ahogy már fentebb is leírtam... azért, mert máshol ezek bent vannak, nálunk nem kötelezőek. Természetesen van, ami be fog kerülni, ezeken épp dolgozunk, ahogy sok más dolgon is. Véleményem szerint nem vagyunk lemaradva, ha nem is fejlődünk olyan sebességgel, mint mások - mi legalább normális fejlesztéseket teszünk be, igyekszünk olyanokat, amik máshol nincsenek, vagy csak kevés helyen. Emellett pedig még megjegyezném, hogy annak se lenne értelme, ha egyszerre kerülne be nagyon sok új dolog, mert akkor egy idő után mégis mit tudnánk felmutatni? Lehet, hogy bizonyos dolgok terén lassabban haladunk, de biztosan, és alaposan átgondoljuk azokat, nem pedig eszetlenül, elkapkodva bepakoljuk a sok újítást, amiknek fele értelmetlen lenne - lásd az általad emlegetett más szerverek egy részét. Egyik sem tud újat mutatni, ugyanaz található meg mindegyiken. Tőlünk is ezt várnád el? Gondold át jobban az általad leírtakat. Átgondoltad? Nos, akkor még jobban...

Winter

Most hogy nincs szerver... Benéztem ide is:P Ez egy cirka másfél éves beszélgetés és "örömmel" tapasztaltam, hogy nagyon sok kérdésben azóta sem történt semmi változás :) Pedig rengeteg apró és bizonyára könnyen megoldható dolog volna ami csak a játékot tenné gördülékenyebbé, de nem csökkentené a sé vásárlást.

Nyilván a legolcsóbb válasz a "Dolgozunk rajta!" meg "Átgondoljuk...!" Csak épp a másfél év nem azt mutatja, hogy akkora nagy munka folyna a berkeken belül. Persze van új 300-as map, ami számomra mondjuk a legnagyobb csalódás amit eddig egy játékban megéltem, de legalább van és benne van a munkátok. Még ha olyan is mint amilyen...  Tényleg elkélne már pár javítás még csak nem is újdonság (ami máshol patakokban folyik) csak mondjuk havi szinten egy-egy csokor összefoglalva, hogy ezt és ezt megoldottuk, mert fontosak vagytok nekünk...


Nem elérhető Hattori74

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Javaslatok
« Válasz #58 Dátum: 2019. szeptember 21. - 20:48:05 »
Sziasztok!

Nem tudom volt-e már jelzés ez ügyben, ha igen, elnézést kérek.
Szóval..
Az elvarázsolt királyvölgyben sokszor olyan helyre esnek a metinkövek, amit lehetetlenség elérni. Megoldható lenne ez a probléma?
Segítség lenne, ha valahogy az út mellé esne, hiszen az Elátkozott Fa Meteorkövet így is elég nehéz felfedezni, mert ugye nincs "füstje".
Valamint a Fa királyfi és a Nasfary Első Kardja 2-3 óra farmolás után sem jelenik meg. Tudom, a leírásban az van, hogy "Váratlanul jelenik meg", na de hogy ennyi farmolás után sem, az azért érdekes. Sokan vagyunk rá, és már konkrétan többen is összegyűltünk az adott helyen (több birodalomból) hogy megküzdjünk a Boss-szal. Ha ez ügyben is volna előrelépés, nagyon hálásak lennénk.
Figyelmeteket és segítségeteket előre is köszönöm
Üdv
Yorimitsu

Nem elérhető BlueHawk

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re:Javaslatok
« Válasz #59 Dátum: 2019. szeptember 21. - 21:54:48 »
Szia Hattori :D

Lett jelezve igen sajnos annyit lehet tenni,hogy szólsz egy Team tagnak ő oda portál és eltünteti.
Így legközelebb nagy eséllyel megfelelő helyre esik.

Bossok meg véletlenszerűek igen. 2-3 óra az kevés hiszen "Bármikor megjelenhet".
Eddig nem volt panasz,hogy nem jelent volna meg.
Személyes tapasztalatból mondom ott álltam 22 óra fele és 4 kor jött az első.
Lehet lemaradtam mert filmeztem de nem hiszem hogy valaki leszedte volna előlem akár 3x is.

Nekem eddig minden karira max 2 hét volt össze csövelni mind három küldetést.
Max 3...Ami szerintem elfogadható.
Hiszen a vezér jegyzetes sem gyors küldetés. Így legalább van egy kis nehézség a játékban.  :)